RuyaTabirleri.com

Rüyada Sünnet Olmak

Rüyada sünnet olmak, dermansız dertlere şifa bulmaya delalet eder. Rüya sahibi gerek beden, gerekse ruh ve gönül yaralarına çare bulacak, iyi olmaz denilen hastalıklarından kurtulacak ve kapanmaz sanılan gönül yaralarının da iyi olmaya başladığını görecek demektir. Kişi, yaşadığı hayal kırıklıklarını arkada bırakıp, umutsuz olmak yerine yeni ümitler ekmeye ve hayaller kurmaya başlayacaktır. Çok hayırlı ve temiz bir rüyadır, gören için kurtuluş ve mutluluk anlamına gelir.

Rüyada Sünnet Olduğunu Görmek

Rüyasında sünnet olduğunu gören kişi, ferahlık ve esenlik bulacak demektir. İçinde bulunduğu zor koşullar her neyse tez zamanda kurtulacak, gönül rahatlığına erecektir. Kişi çektiği çileden, dertten ve üzüntüden kurtulup, hayatta olmanın keyfini çıkarmaya başlayacaktır.

Rüyada Sünnet Olan Çocuk Görmek

Rüyasında bir çocuğun sünnet olduğunu gören kişinin rüyası kendisiyle değil, rüyada görülen çocuk ile tabir edilir. Bu çocuk geleceği parlak, istikbali açık kişi olacak ve itibar göreceği bir iş yapacaktır diye yorumlanır.

Rüyada Sünnetsiz Olduğunu Görmek

Rüya sahibinin dini inkâr etmesine ya da terk etmesine delalet eder. Rüyasında sünnetsiz olduğunu gören kişi ya hak yolundan ayrılacak ya da hayatı boyunca o yola hiç girmemiş olacak demektir.

Rüyada Sünnet Etmek

Rüya sahibinin rüyasında bir kişiyi sünnet ettiğini görmesi çok hayırlıdır. Bu rüyanın yorumu kendi üzerinden yapılır. Rüya sahibine hayırlı gelecek olaylar yaşanmasına, gözyaşının kurumasına, dertlerin ve belaların uzak olmasına tabir edilir.

Rüyada Sünnet Düğünü Görmek

Rüyada sünnet düğünü görmek, sünnet olmakla benzer şekilde tabir edilir. Sünnet rüyaları iyi ve hayırlı rüyalardır. Rüya sahibi için kapanmış olan kısmetinin ve şansının açılmasına, mutluluğa, sevince, rızka, helal kazanca, hayırlı evlatlara ve uğurlu gelecek işlere delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!