RuyaTabirleri.com

Rüyada Sunucu Görmek

Rüyada sunucu görmek, rüyayı gören kişinin yeni şeyler öğreneceğine, gelişeceğine, bakış açısının değişeceğine ve ufkunun da genişleyeceğine tabir edilir. Rüyayı gören kişi dünyadaki tüm gelişmelerle ilgili olarak bilgileneceği, ilerleyeceği, donanımlı ve ehil hale geleceği bir işle uğraşacak, birçok şeyi ilk olarak kendisi öğrenecek, bildikleri ile de etrafındaki herkesi şaşırtacak demektir.

Rüyada Sunucu Olmak

Rüyayı gören kişinin bildiklerini herkesle paylaşan biri olduğu anlamına gelir. Rüya sahibi her konuda insanları aydınlatan, onlara gerçekleri gösteren, kültürlü, tahsilli ve okumuş kimse demektir. Rüyayı gören kişinin de bu yönüyle tanındığı anlamına gelir.

Rüyada Ünlü Sunucu Görmek

Rüyayı gören kişinin yakın zamanda yeniliklerle karşılaşacağına, bu sayede bihaber olduğu konularla ilgili doğru ve kesin bilgilere ulaşacağına, kendisini yetersiz ve eksik gördüğü noktalarda da ilerleme gösterme şansına sahip olacağına rivayet edilir.

Rüyada Televizyon Sunucusu Görmek

Rüyayı gören kişinin dolaylı olarak duyduklarına ve öğrendiklerine artık direkt olarak hem de en güvenilir kanallardan ulaşma fırsatı elde edeceğine, bu sayede yeterli kimse haline geleceğine, yol yordam sorulan ve kendisinden de akıl danışılan kimse olacağına tabir edilir.

Rüyada Haber Sunucusu Görmek

Rüya sahibinin merak ettiği ve kendisi için karanlıkta kalan bazı şeyleri öğreneceğine, karmaşadan ve belirsizlikten kurtulacağına, bu sayede olayları çok daha kolay kavrar ve çözer hale geleceğine bunun da kendisine çok sayıda avantaj getireceğine işaret eder.

Rüyada Spiker Görmek

Rüyayı gören kişinin öğrenmeye, gelişmeye ve kendini yetiştirmeye karşı çok hevesli olduğu, bu konuda elinden geleni yaptığı, kitap, gazete ve dergi okuduğu, kariyer sahibi ve de ticaret ehli kimselere yakın durduğu anlamına gelir. Rüya sahibinin de kalıcı bir kariyer, başarı ve itibar edinmek istediği şeklinde açıklanır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: