RuyaTabirleri.com

Spiritüel rehber Aslı Kaplandar'ı takip etmek için tıklayın!

Rüyada Süpürmek

Rüyada süpürmek, iş hayatında yaşanacak sıkıntılardan ve yapılan işlerin yeteri kadar kazanç getirmemesinden ötürü çok büyük bir darboğaza girileceğine, bu durumdan kurtulmak için yüklü miktarda mal satılacağına ve parasal sorunların devam etmesi ve işin daha kötüye gitmesi gibi durumlardan dolayı borcun ödenememesine ve daha büyük parasal sıkıntıya girmeye yorumlanır.

Rüyada süpürmek, yaşanacak sorunlara karşı tedbir almaya ve hazırlıklı olmaya alamet eder.

Rüyada Başkasının Evini Süpürmek

Yapılacak işler için bir ortak bulup o kişinin malının, mülkünün ve parasının sermaye olarak kullanılacağına ve ne zaman para ile ilgili bir sorun yaşanırsa bu durumun ortak olan kişinin serveti kullanılarak düzeltileceğine delalet eder.

Rüyada Ev Süpürmek

Rüyayı gören kişinin, para kaybetmek ve fakir duruma düşmekten korunmak için büyük ve sağlam bir plan yapması ve malını ve parasını akıllıca kullanması gerektiğine rivayet eder. Ayrıca, süpürülen evden büyük bir hastalık haberi alınacağına, bu evdeki hastanın çok ağır dönemler geçireceğine ve hatta vefat edebileceğine tabir eder.

Rüyada Yeri Süpürmek

Yeri süpüren kişinin çok sıkıntılı zamanlar geçireceğine, çok büyük bir üzüntü yaşayacağına ve eğer hanesinde bir hasta varsa yakın bir zamanda vefat edeceğine alamet eder.

Rüyada Bahçe Süpürmek

İş hayatında ortaya çıkacak kötü durumlardan ötürü çok büyük sorunlar ile karşılaşılacağına, bu sorunları gidermek için Allah yolundan çıkılacağına, yapılan işlere hile ve hurda karıştırılacağına ve bu sebeple sevaplarının azalıp günahlarını artacağına delalet eder.

Rüyada Merdiven Süpürmek

Rüya sahibinin, uzun zamandan beri gerek iş hayatında gerek aile hayatında karşılaştığı sorunlardan ve problemlerden en kısa zamanda kurtulacağına, üzüntülerinin ve endişelerinin sona ereceğine ve yaptığı işlerde her zaman bolluk ve bereketin hâkim olacağına tabir eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,