RuyaTabirleri.com

Rüyada Sur Görmek

Rüyada sur görmek, büyük ve önemli kişilere alamet eder. Tüm insanlığa ve topluma faydası olan, insanların geleceği için savaşan, onların yolunu açan, büyük başarılara ve zaferlere imza atan, gerek din gerek toprak uğruna cenk etmekten çekinmeyen yüce kişilerin varlığı ile yorumlanır. Rüyada sur görmek çok hayırlıdır ve daha ziyade gerek güç, gerek nüfus gerekse bilgi bakımından güç sahibi olan kimseler üzerinden açıklanır.

Rüyada Sur Kapısı Görmek

Rüyada sur kapısı görmek, iki türlü tabir edilir. Eğer sur kapısı açıksa hayırlara alamet eder ve rüya sahibinin amaçlarının gerçekleşeceğine yorulur. Eğer sur kapısı kapalıysa o halde bu aksilik yaşamak ile açıklanır. Rüya sahibinin başına gelecek uğursuz ve nahoş olaylara tabir edilir.

Rüyada Kale Suru Görmek

Rüyada kale suru görmek, sözü kanun olan, çevresi güvenlik güçleri ile çevrili, koruma altına alınmış bir kimseye işaret eder. Ülke yönetiminde söz hakkına sahip olan bir padişaha ya da hükümdara yorulur.

Rüyada Kale Suru Yıkılması

Rüyada kale suru yıkılması, kaybı ile herkese büyük acı verecek ve insanları kedere boğacak, önemli ve büyük bir insanın vefatına alamet eder. Yokluğunda acıların yaşanacağı, toplumda itibar sahibi olan, tanınan ve çok sevilen bir insana işaret eder.

Rüyada Surda Bulunmak

Rüyada surda bulunmak, kafa karışıklığında, endişelerden ve kuruntulardan kurtulmaya rivayet edilir. Rüya sahibinin yaşayacağı bir olay sayesinde kafasını kurcalayan ve huzurunu kaçıran bir takım soru işaretlerinden kurtulmayı başaracağı bu sayede de yeniden huzura kavuşacağı anlamına gelir.

Rüyada Sur Yapılması

Rüyada sur yapılması insanlara faydalı olacak, karmaşayı, düşmanlığı ve kavgaları bitirecek, o yere mutluluk ve barış getirecek, insanların gönlünü kazanmayı başaracak, iyi işler yapacak bir kişiye delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!