RuyaTabirleri.com

Rüyada Sürahi Görmek

Rüyada sürahi görmek, bolluk, bereket, kazanç ve mal olarak tabir edilirken aynı zamanda ferahlık bulmaya işaret eder. Rüya sahibinin yüreğine su serpecek, korkularını ve endişelerini yok edip, içini rahatlatacak haberler duyması anlamına gelir. Eli bol, gönlü geniş bir kişinin varlığı ile tabir edilir. Rüyada sürahi görmek, rüyayı gören kişinin hayatında çok güzel gelişmeler yaşanacağına, kişinin yaşamının değişeceğine işaret eder.

Rüyada Sürahi Kırmak

Rüyada sürahi kırmak, büyük bir hayal kırıklığı anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin dostu sandığı kişilerin aslında gizli düşmanları olduğunu öğrenmesine vesile olacak bir olay yaşayacağına, gerçeği kendi gözüyle görüp, bundan sonra öyle herkesi hemen dost diye bağrına basmayacağına delalet eder.

Rüyada Sürahi Satın Almak

Rüyada sürahi satın almak, rüya sahibinin zorluklara kolaylıkla göğüs gerebilen, en kötü ve en çetin zamanlarda bile inancını ve sabrını kaybetmeden, sorunların üzerine gidip, kendini bırakmadan, ümidini yitirmeden savaşan kimse olduğu anlamına gelir.

Rüyada Sürahi ve Bardak Görmek

Rüyada sürahi ve bardak görmek, rüya sahibinin yüce gönüllü, cömert, iyiliksever, dert dinleyen, herkesin imdadına koşan kimse olduğu şeklinde değerlendirilir. Bu güzel ve üstün meziyetleri dolayısıyla kişi, çevresindekilerden çok fazla değer görüyor demektir.

Rüyada Sürahiden Su İçmek

Rüyada sürahiden su içmek, rüya sahibinin sevdiğine kavuşacağına ve muradına ereceğine delalet eder. Kişi, gönlünün sahibi olan insanla karşılaşacak ve onunla ömür boyu mutlu olacağı, hayırlı ve güzel bir yuva kuracaktır diye yorumlanır.

Rüyada Sürahiden Su Doldurmak

Rüyada sürahiden su doldurmak, yüzlerin asılmasına neden olacak bazı sözlerin işitileceğine ya da haberlerin alınacağına işaret eder.

Rüyada Gümüş Sürahi Görmek

Rüyada gümüş sürahi görmek, zengin olmaya tabir edilir. Rüyayı gören kişinin büyük bir mal varlığına kavuşacağı ve lüks bir hayat yaşayacağı anlamına gelir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Sürahi Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. zeynep (08 Eylül 2015 saat: 15:21)

    elimde surahiyle bırının evıne gıdıyorum ve kım oldugunu bılmıyorum o kısı tavada peynır ve kıyma kızartıyo bende cok guzel oldugunu ve annemınde yaptıgını soyluyorum sonra dısarı cıkarken adam bana kagıt verıyo ama bıraz fazla 15 tane falan bu kagıtlara asla bakmamamı soyluyo bende eve gıdıp ustumu degıstırmeye gıderken surahıyı bıyere bırakıyorum tam boyle ust gecıt gıbı bıyerden cıkarken surahıyı masanın ustunde almaya ınıyorum

  2. gulhann (27 Aralık 2014 saat: 10:23)

    rüyamda bi alisveris merkzndyim bebek kiyafetlri griyrum kiz kiyflerinielime aliyrim pembe olnlri maviye bakmiyrum bile., diyrrum ceyizimmi koysam yoksa hediye mi alsam onu birakyrim sürahi tkimi gruyrum bir bardgi eksik olsa da alyrum ama aklim kiyfette klyr

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,