RuyaTabirleri.com

Rüyada Surat Görmek

Rüyada surat görmek, çalışma hayatında atılan adımlar sayesinde işlerin ve para kazanmanın günden güne kolaylaşacağına, kazancın ortaya konacak olan projeler sayesinde artacağına, uzun zaman önce alınan ancak bir türlü bitirilemeyen borçların kapanacağına, zorluklardan, zahmetten ve sorunlardan kurtuluşa erileceğine, mutluluk verici olayların yaşanacağına, aile hayatının hiç olmadığı kadar güzel olacağına ve hayırlı gelişmeler doğuracağına delalet eder.

Rüyada Surat Şişmesi

Sıkıntı ve sorun anlamına gelir. Kişinin, işlerinde hiç beklemediği ve hesaba katmadığı kötü olaylar ile karşılaşacağına, bu yüzden epey üzüntü yaşayacağına, kendisini hayret ettirecek ve yaptığı işlerde birkaç adım geri atmasına neden olacak durumlar ile karşılaşacağına ve yorgun geçecek bir döneme gireceğine alamet eder.

Rüyada Surat Değişmesi

Sorunlu bir şekilde başlayan bir işin ya da çalışmanın daha sonra hayra döneceğine, yarar getireceğine, maddi açıdan çok büyük gelir kaynağı olacağına, hayatı baştan aşağı değiştireceğine, sevilen kişiler ile mutlu olunacağına ve problemlerin tek tek sonuca ulaşacağına rivayet eder.

Rüyada Surat Asmak

Kısa süre içinde yaşanacak bazı kötü olaylardan ötürü hiç istenmeyen ve büyük sıkıntı yaratan bazı durumlar ile karşılaşılacağına, sorunların günden güne artacağına, maddi ve manevi olarak çok sorun yaşanacağına, zararlı kişiler ile muhatap olmak zorunda kalınacağına ve büyük üzüntüler yaşanacağına tabir edilir.

Rüyada Suratta Kıl Görmek

Zor zamanların atlatılmasından sonra işlerin kısa süre içinde çok iyi bir duruma geleceğine, maddi ve manevi olarak ferahlık yaşanacağına, şanssızlığın ve kısmetsizliğin aşılacağına, güzel haberler alınacağına, yaşanan üzücü olayların hayırlı duruma döneceğine ve beraberinde büyük mutluluklar getireceğine işaret eder.

Rüyada Suratında Yara Görmek

Güzel ve huzurlu günler geçiren kişinin, hiç beklemediği bir anda başına kötü olaylar geleceğine ve bu yüzden zarar göreceğine yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,