RuyaTabirleri.com

Rüyada Sure Görmek

Rüyada sure görmek, hayırlara alamet eder ve rüyayı gören kişinin kurtuluş yollarına ulaşacağına, rahata ereceğine, ferahlayacağına, sağlığını geri kazanacağına, keyfe kavuşacağına ve afiyette yaşayacağına alamet eder. Bir diğer yandan da rüyada görülen her bir surenin başka bir anlamı olduğunu belirtmek de fayda var. Her sure kendi içinde ayrı bir anlam taşıdığı gibi ortak bir özellikleri de hayırlı olmalarıdır.

Rüyada Sure Okumak

Rüyayı gören kişinin işlerinden başarılı olacağına, gelecekte kavuşmak istediği hayata kavuşacağına, Allah’ın sayısız lütfu ile karşılaşacağına böylece ona minnettar olacağına ve minnetini de hayır işi yapıp, sadaka vererek göstereceğine tabir edilir.

Rüyada Sure Öğrenmek

Rüyayı gören kişinin ilim irfan sahibi olacağına, arif kimselerden sayılacağına ve âlimleşmek için çabalayacağına delalet eder. Rüya sahibinin din ve Allah yolunda çok güzel işler yapacağına bu sayede gerçek huzuru ve mutluluğu yakalayacağına, hikmetli kimse haline geleceğine ve hidayete ereceğine işaret eder.

Rüyada Sure Yazmak

Rüyayı gören kişinin deyim yerindeyse elinin ekmek tutan kimse olacağına, işinde ustalaşacağına, geniş ve bol rızık elde edeceğine, Allah katında makbul olacak işlere atılacağına, iyilik yaparak, insanları sevindirerek de kendisine sunulanın sadakasını vereceğine rivayet edilir.

Rüyada Sure Ezberlemek

Rüyayı gören kişinin dileklerinin ve dualarının kabul olacağına, tövbelerinin Allah’a ulaşacağına bu sayede sıkıntılarının, sorunlarının, yaşadığı zorlukların ve çektiği zahmetin sona ereceğine, işlerinin yoluna gireceğine, başarılarının ve kazancının artacağına delalet eder.

Rüyada Sureyi Yanlış Okumak

Rüyayı gören kişinin şanssızlık yaşayacağına, uğursuzluklarla karşılaşacağına, hayal kırıklığına uğrayacağına, maddi anlamda zarar edeceğine, varını yoğunu kaybedeceğine ve çok üzüleceğine işaret eder. Rüya sahibinin amaçlarına ve hedeflerine nail olamayacağına, bu nedenle kendisine olan inancını kaybedeceğine, uzun süre cesaretini toplayamayacağına tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,