RuyaTabirleri.com

Rüyada Sure Okumak

Rüyada sure okumak, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve aile hayatında çok zor durumlara düşeceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından ötürü çok zor zamanlar geçireceğine, endişe ettiği işlerin son bulacağına, yaptığı iyiliklerden ve yardımlardan ötürü güzel bir amel sahibi olduğuna ve Allah katında sevilen bir kul olduğuna işaret eder.

Rüyada İhlas Suresi’ni Okumak

Rüyayı gören kişinin, dünya işlerinden elini eteğini çekeceğine, bu sayede günah işlemekten korunacağına, aile hayatı ya da iş hayatı ile ilgili olaylar ve düşünceler için edilen duaların Allah katında kabul edileceğine ve hayırlı sonuçlara vesile olacağına alamet eder.

Rüyada Nas Suresi’ni Okumak

Rüya sahibinin, kendisine gelebilecek kötülüklere karşı Allah tarafından korunacağına, kendisini çekemeyen insanların kurduğu tuzaklardan kurtulacağına, sorunlarının ve sıkıntılarının son bulacağına ve düştüğü karanlık zamanlardan Allah’ın yardımı ile çıkacağına tabir edilir.

Rüyada Felak Suresi’ni Okumak

İş hayatında ya da sosyal hayatında gelebilecek bütün kötülüklerden korunulacağına, çalışma hayatında çok bereketli günler geçirileceğine, düşmanlık yapan kişilerin yalanlarından ve dolanlarından kurtulmaya, hayırlı ve güzel işler yaparak hayırlı ve bereketli kazanç sağlamaya ve helal rızka kavuşmaya delalet eder.

Rüyada Mezarlıkta Sure Okumak

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında insanlara yardım etmeyi kendine görev olarak edindiğine, herkese destek olmaya çalıştığına ve bu yardımlarının Allah katında karşılığını bulacağına işaret eder.

Rüyada Namazda Sure Okumak

Rüya sahibinin, hayatı içinde çok hayırlı ve güzel şeylerin gerçekleştirileceğine, çok mutlu ve huzurlu olacağına, hayallerine en kısa süre içerisinde kavuşacağına ve çok iyi yerlere geleceğine alamet eder.

Rüyada Şeytan’a Sure Okumak

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında kendisine kötülük yapmak isteyen insanları etkisiz hale getireceğine ve yapmak istedikleri kötülükleri bozacağına rivayet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Sure Okumak İle İlgili Rüyalar;

 1. neslihan (17 Kasım 2014 saat: 08:15)

  Rüyamda bi odaya sikisip kaliyorum uanimda cocuklar ve bir kusi daha vardi yilan delikleri var ordaki seytan gibi yilwnlardan kaciyoruz.tespih bulmaya calisiuoruz ama tesbih bulamiyoruz benim ceketim var onun boncuklarini gosteririz tesbihe benzetir gelmez belki yanimiza doye camdan geliyo ve ceket etkisiz oluyo tutuyo saldiiyo cekete ve alamiyo bize dogru gelmeye calisiyo bende hemek dualar okumaya basliyorum ihlas ayetel kursi nas felak la havle hepsini okuyorum ve tam yanimda seytan etkisiz hale geliyo ama sekli filan degisik biseydi kulagina dogru tekrar ayetel kursi okuyorum orda kalkiyorum.bu ruyadan uyandigimda da uzerimde cok guzel bi rahatlik vardi.neye yorumlaniyo yardimci olurmusunuz.

 2. Nahide (03 Ekim 2014 saat: 01:18)

  Ben ve ablam varız. siyah giyimli biri yaklaşıyor, dost görünümlü. Sonra ablamı kavrayıp alıyor o anda kötü şeyler olacağını,sıranın bana geleceğini sezinliyorum. Lütfen bırak onu diyorum.ALLAh aşkına ! hz. Ali hatrına ! diye feryad ediyorum. O anda arkasını dönüp bana korku, öfke dolu bir ifadeyle bakıyor.Şeytan olduğunu hissediyorum. Ya kahhar ! Ya şedid el batsi!…İşaraet parmağımı ona yönelterek; ALLAH !ALLAH diye boğuk bir sesle bağırıyorum. Ben ALLAH! dedikçe onun kıvranarak küçüldüğünü ve yok olduğunu görüyorum… Uykumdan YA ALLAH kurtuldum diye uyandım…Yorumunuzu rica ediyorum Teşekkürler.

 3. özge (30 Nisan 2014 saat: 14:05)

  Selâmün aleyküm rüyamda bir eğlence alanındaki birden ezan okuduğunu duyuyor hemen namaz kılmak icin bir camiye giriyorum vefat etmiş annemden orada namaz kılıyor sevinirim. tam kibleye döndüğümde üzerimde bir ağırlık şeytan bir insan kılığında namaz kilmamama engel o an 3 ihlas 1 fatiha okuyup o ağırlığını üzerimde kaldırıyorum ve onun üzerine çıkıp etkisiz ağzını kapatıp ihlas ve Fatihà okumaya devam ediyorum.

 4. burcu arslan (08 Nisan 2014 saat: 16:23)

  Normal hayatta guvendigim arkadasim sırrımı paylastıgım arkafasım rüyamda bana sırrımi baskasina soyledigini soyledi ve bana cok kotu davraniordu yapamazsn boyle biseyi bana diyprm inandm sana guvendim diyorm inanmasaydn diyo cok kotu davraniyodu bana getir kurani kerime elini bas dedim tamm basarim dedi getirdi ve elini kurani kerime basti ve elieli yanmis gibi acidi soyledim sana dedim ve ihlas suresini okudumdum basima kötüluk gelmesin diye ve kalkarken de onu okurken kalktm

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,