RuyaTabirleri.com

Rüyada Sureler Görmek

Rüyada sure görmek gördüğünüz sureden sureye farklı yorumlanmıştır.

Rüyada Fatiha Suresi Görmek, Okumak

Rüyada Fatiha suresi görmek ya da okumak hayırlı işlere vesile olacağınıza, rüyayı gören kişiye Allah’ın artık şer vermeyeceğine, hayır vereceğine işarettir.

Rüyada Bakara Suresi Görmek, Okumak

Rüyada bakara suresi görmek ya da okumak uzun bir ömrünüz olacağına, dini anlamda daha hayırlı olacağınıza ve kurtuluşa işarettir. Rüyada okunan Ayet-el Kürsi hafızanızın iyi olduğuna ve zekanızın keskinliğine delalet eder.

Rüyada Al-i İmran Suresi Görmek, Okumak

Rüyada bu sureyi gören veya okuyan kişi ailesinin, arkadaş ve dostlarının yanında fazla duramayacağına ya da çok yolculuk yapacağına işaret eder.

Rüyada Nisa Suresi Görmek, Okumak

Rüyada nisa suresini gören ya da okuyan kişi öğrenci ise derslerinde, ilminde becerikli ve başarılı bir kişi olacağına, öğrenci değilse ömrünün sonuna kadar ama geçinemeyeceği insanla evleneceğine işarettir.

Rüyada Maide Suresi Görmek, Okumak

Rüyada maide suresi görmek veya okumak kişinin hayır yapmayı sevdiğine ve kısa zamanda birilerine iyilik yapacağına delalet eder.

Rüyada Enam Suresi Görmek, Okumak

Rüyada enam suresi görmek ya da okumak çocuğunuzun veya çocuklarınızın doğru yola girmesine, dünyada ve ahretteki yaşantınızın güzel olacağına işaret eder ve helal mal ile yorumlanır.

Rüyada Araf Suresi Görmek, Okumak

Rüyada araf suresi görmek ya da okumak büyük ilme erişeceğinize ve dininizin sağlam olacağına, şeytanın şerrinden uzak duracağınıza ve hayra giden yolda emin olacağınıza işaret eder.

Rüyada Enfal Suresi Görmek, Okumak

Rüyada enfal suresi görmek ya da okumak uzun süredir beklediğiniz bir şeye sonunda kavuşacağınıza, bir konuda ya da iş yerinizde ya da düşmanlarınıza karşı büyük bir zafer kazanacağınıza işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Sureler Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Meryem (10 Mart 2014 saat: 19:35)

    Hakkimda hayirlimi iki dunya icinde gorduyum, istihare de lekadsadakallahurruya dan baslayarak sonununa kadar okudum uyanip ikinci defa tekrar ayni sekilde okudum .. Tekrar ikinci kez ayni niyetle yaptigim istiharede yedi veya sekiz kere bismillahirrahmanirrahim diyerek uyandim. Ucuncu ve son kez ayni niyetle esheduenlailaheillallahve eshedu enne muhammeden abduhu ve resuluhu diyerek uyandim lütfen yorumunu yaparmisiniz bu niyetimde vok caba gostermemmi lazim? Olması ıcın neler yapılabilir dualardan sonra

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , , , , , ,