RuyaTabirleri.com

Rüyada Sürme Görmek

Rüyada sürme görmek, zenginlik anlamına gelir. Rüya sahibinin herkesi kıskandıracak kadar lüks ve ihtişamlı bir hayatı olacağı, evinde hizmetçilerinin, uşaklarının, bahçıvanın, güvenliğinin bulunacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin çok yüksek gelire sahip olduğuna, bir giydiğini bir daha giymeyeceğine işaret eder. Rüyada sürme görmek, kişinin gözünün doyacağı hatta fazla bile gelecek oranda dünya malından ve nimetlerinden faydalanmak şeklinde ifade edilir.

Rüyada Sürme Çektiğini Görmek

Rüyada kendisine sürme çektiğini gören kişidünya üzerinde afiyette ve mutlulukta olur derler. Şifa bulmaya, hayırlı kişilerle karşılaşmaya, rahat ve iyi yaşamaya ve istediğine kolaylıkla ulaşabilme imkânına sahip olmaya tabir edilir.

Rüyada Sürme Kalemi Görmek

Rüyada sürme kalemi görmek, rüya sahibine akıl veren, onu iyi şekilde yönlendiren, olumlu düşünmesini sağlayan ve sakin kalması için telkinde bulunan bir kimsenin varlığına işaret eder. Aynı zamanda aile yaşantısı ile açıklanır ve aileye yeni bir bireyin katılması ile hanedeki sayının artacağı anlamına gelir.

Rüyada Erkeğin Sürme Çekmesi

Bir erkeğin rüyasında gözüne sürme çektiğini görmesi, din adına ve Allah yoluna adanmış bir takım hayırlı ve güzel işler yaparak, bu sayede toplumdaki önemini arttırmaya, sevilen biri haline gelmeye ve itibar sahibi olmaya delalet eder.

Rüyada Rimel Görmek

Rüyada rimel gören kişi, yanlış yollara girecek ve bu yüzden de bazı hatalara bulaşıp, yakınlarını çok üzecek demektir. Büyük bir gaflete düşmeye sonrada pişman olup üzülmeye yorulur.

Rüyada Rimel Sürmek

Rüyada rimel sürmek gerçekleri çarpıtmak ve inkâr etmek anlamına gelir.Ortada olan bir gerçeği, evirip çevirip deyim yerindeyse allem edip, kallem edip farklıymış gibi gösterme çabasına işaret eder. Oysa kişi ancak kendini kandırıp sadece kendine yalanlar söyleyebilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!