RuyaTabirleri.com

Rüyada Sürpriz Görmek

Rüyada sürpriz görmek, tek şekilde tabir edilmez. Rüyanın görülme şekline bağlı olarak pek çok değişik anlama gelebilir. Bunun yanı sıra rüyada sürpriz görmek genel anlamı itibariyle şu şekilde açıklanmaktadır. Rüyayı gören kişinin birilerine sürpriz yapması, rüya sahibinin kendisine ait olmadığı halde ama sahibinin de olmadığı bir malı ya da parayı sahipleneceğine işaret ederken, rüyayı gören kişinin uykusunda kendisine sürpriz yapılması da entrikaların ortasında kalacağı anlamına gelir.

Rüyada Sürpriz Doğum Günü Görmek

Rüyayı gören kişiyi çok seven, mutlu olması için her şeyi yapan, ona bebek gibi bakan, koruyan, kollayan, sarıp sarmalayan kimselerin varlığına alamet eder. Bu kişilerin rüya sahibinin bir kez olsun gülmesi için belki de varını yoğunu feda edebilecek kadar yüce gönüllü, hayırlı ve fedakâr insanlar olduğu şeklinde değerlendirilir.

Rüyada Sürpriz Doğum Günü Kutlamak

Rüyayı gören kişinin hiç beklemediği hoşluklarla karşılaşacağı, geçici de olsa dertlerini unutacağı, bu durumun da kendisine kafa dağıtmak için büyük bir fırsat olmuş olacağı ile tabir edilir. Rüya sahibinin bir eğlenceye katılacağına işaret eder.

Rüyada Sürpriz Hediye Almak

Rüyayı gören kişinin hayatında olumlu ve güzel değişimler yaşanacak demektir. Rüya sahibinin mutluluktan havalara uçacağına, yüzünün gülmeye başlayacağına, şansının ve bahtının açılacağına, yükünün hafifleyeceğine, isteklerinin, arzularının, hayallerinin ve dileklerinin de gerçekleşeceğine rivayet edilir.

Rüyada Sürpriz Yumurta Görmek

Rüyayı gören kişiye gelecek bir ilanı aşka ya da teklife rivayet edilir. Rüya sahibinin gönül işlerinden yana deyim yerindeyse durup durup turnayı gözünden vuracağına, her anlamda neredeyse dört dörtlük sayılacak bir kişi ile yollarının kesişeceğine ve yine deyim yerindeyse mutluluktan ayaklarının yerden kesilip kendisini adeta bulutların üstündeymiş gibi hissedeceğine delalet eder.

Diğer benzer kelimeler: süpriz

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Sürpriz Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. ışık (08 Kasım 2014 saat: 21:15)

  Rüyamda düğün’de fakat kalabalık olmayan bir ortamda küçük bir erkek çocuk kuru hurma ikram ediyor, bende yedikten sonra çekirdeğini tepsiye bırakıyorum daha sonra birisi gelip bizi başka bir yerde kutlama yapmak için davet edip bir sürprizi olduğunu söylüyor.Bizde onunla beraber davet edilen ortama gidiyoruz ben sürprizi merakla bekliyorum.
  Çok farklı bir duygu yarattı rüyam merakla cevabınızı bekliyorum.Teşekkür derim.

 2. dilek (05 Kasım 2014 saat: 07:13)

  merhaba rüyamda annem bana süpriz yapmış çok kalabalık bir yerde yemek veriliyormuş benim için annem hazırlamış bu süprizi çok istiyordun bende yaptım diyor annem ben seviniyorum herkes yemek yiyor yemeği de hatırlıyorum yeşil biber dolması çorba yeşil salata heryerde insnaalr var allah kabul etsin diyorlar sonra bir yolculuğa çıkıyorum minübüs var içinde çocuk dolu acaba ne anlama geliyor merak ediyorum teşekkür ederim

 3. Nazlı (18 Mart 2014 saat: 12:22)

  Rüyamda çok zamandır görmek isteyip göremediğim birinin bana sürpriz doğum günü hazırladığını gördüm. Kalabalıktık. Çok şaşırıyordum. Çok da mutlu oluyordum. Teşekkür ettim. Sarıldım. Fakat sonra rehin alındık. Beraber kurtulmaya çalıştık. Beraber olduğumuz için korkmuyordum da. O cesaretle birden iki çıkardım cebimden. İkimizin de koruma yöntemleri bitince kurşun vs. kalmayınca rehin alan adamlar da pes edip gittiler daha sonra uyandım. Biraz karışık gelse de anlamını merak ediyorum. Teşekkür ederim.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,