RuyaTabirleri.com

Rüyada Sürü Görmek

Rüyada sürü görmek, pek çok şekillerde tabir edilebilir. Rüyanın tam yorumu, nasıl görüldüğüne bağlı olarak yapılabilir. Fakat bu rüya genel anlamı itibariyle, rüya sahibinin eğlenceli bir kalabalığa girebileceğine rivayet edilirken bir yandan da aynı amaçla hareket ederek, ortak bir amacı gerçekleştirmek isteyen kişilerin bir araya geleceğine, hayırlı bir kalabalık oluşturacaklarına rüya sahibinin de o insan topluluğuna tabi olacağına yorulur.

Rüyada Sürü Halinde Köpek Görmek

Rüya tabirleri bu konuda iki şekilde yorum yapmaktadır. Rüyayı gören kişinin ticaret hayatındaki rakiplerinin kendisine karşı birleşeceklerine ve daha güçlü hale geleceklerine işaret ettiği şeklinde kabul edilirken bir diğer yandan da dostlarının artacağına alamet eder.

Rüyada Sürü Halinde Koyun Görmek

Birlikte hareket etmek için insanlarla işbirliği içinde olmaya, keyifli bir organizasyona dâhil olmaya, insanlarla toplanmaya, bir araya gelmeye ve vakit geçirmeye delalet eder. Rüyayı gören kişinin de bu insanlarla hareket edeceği şeklinde tabir edilir.

Rüyada Sürü Halinde İnek Görmek

Rüyayı gören kişinin dayanışmanın, yardımlaşmanın ve birleşmenin öneminin bilincinde olduğuna, gerek sosyal hayatında gerekse meslek hayatında bu düşünceye bağlı kaldığına, mutluluğun ve başarısının sırrının da bu olduğunu savunduğu şeklinde yorumlanır.

Rüyada Hayvan Sürüsü Görmek

Rüyayı gören kişinin geniş rızık elde edeceğine, bolluk, bereket ve zenginlik sahibi olacağına, kazançlı işlere gireceğine, yeni yatırımlar yapacağına, geleceği için önemli ve büyük adımlar atacağına ve amacına ulaşmayı başaracağına işaret eder.

Rüyada Sürü Balık Görmek

Rüyayı gören kişinin kısmetlerinin açılacağına, şansının yaver gideceğine ve Allah’ın lütuflarına erişme şansına nail olacağına alamet eder. Rüya sahibinin ticaret hayatında meydana gelecek olumlu değişiklikler sayesinde hayatının da olumlu şekilde ilerleme göstereceğine, rahatının ve konforunun da yerine geleceğine yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,