RuyaTabirleri.com

Rüyada Sürü Görmek

Rüyada sürü görmek, pek çok şekillerde tabir edilebilir. Rüyanın tam yorumu, nasıl görüldüğüne bağlı olarak yapılabilir. Fakat bu rüya genel anlamı itibariyle, rüya sahibinin eğlenceli bir kalabalığa girebileceğine rivayet edilirken bir yandan da aynı amaçla hareket ederek, ortak bir amacı gerçekleştirmek isteyen kişilerin bir araya geleceğine, hayırlı bir kalabalık oluşturacaklarına rüya sahibinin de o insan topluluğuna tabi olacağına yorulur.

Rüyada Sürü Halinde Köpek Görmek

Rüya tabirleri bu konuda iki şekilde yorum yapmaktadır. Rüyayı gören kişinin ticaret hayatındaki rakiplerinin kendisine karşı birleşeceklerine ve daha güçlü hale geleceklerine işaret ettiği şeklinde kabul edilirken bir diğer yandan da dostlarının artacağına alamet eder.

Rüyada Sürü Halinde Koyun Görmek

Birlikte hareket etmek için insanlarla işbirliği içinde olmaya, keyifli bir organizasyona dâhil olmaya, insanlarla toplanmaya, bir araya gelmeye ve vakit geçirmeye delalet eder. Rüyayı gören kişinin de bu insanlarla hareket edeceği şeklinde tabir edilir.

Rüyada Sürü Halinde İnek Görmek

Rüyayı gören kişinin dayanışmanın, yardımlaşmanın ve birleşmenin öneminin bilincinde olduğuna, gerek sosyal hayatında gerekse meslek hayatında bu düşünceye bağlı kaldığına, mutluluğun ve başarısının sırrının da bu olduğunu savunduğu şeklinde yorumlanır.

Rüyada Hayvan Sürüsü Görmek

Rüyayı gören kişinin geniş rızık elde edeceğine, bolluk, bereket ve zenginlik sahibi olacağına, kazançlı işlere gireceğine, yeni yatırımlar yapacağına, geleceği için önemli ve büyük adımlar atacağına ve amacına ulaşmayı başaracağına işaret eder.

Rüyada Sürü Balık Görmek

Rüyayı gören kişinin kısmetlerinin açılacağına, şansının yaver gideceğine ve Allah’ın lütuflarına erişme şansına nail olacağına alamet eder. Rüya sahibinin ticaret hayatında meydana gelecek olumlu değişiklikler sayesinde hayatının da olumlu şekilde ilerleme göstereceğine, rahatının ve konforunun da yerine geleceğine yorulur.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Sürü Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Selma (26 Ekim 2014 saat: 23:06)

    Ruyami cok hatirlamiyorum aslinda. Sadece aklimda kalan kesitler var. Ben yurt disinda yasiyorum normal hayatta. Ruyamda ise koyume gitmisim. Dedemlerin evi bag icinde genisce bir ev. Ben alt taraftaki evin bagindayim ruyamda. Orada iki kizi var ikisininde suru halinde hayvanlari var bir sey oluyor ve telas icinde suruleri bana emanet edip uzaklasiyorlar. Bende hayvanlari alt bagdan bizim baga cikartiyorum. Suan hayvalrin cinsini hatirlamiyorum. Sonra bi sey oluyor ben tekrar baga gidiyorum bir bakiyorum dedem ile babannem bana emanet edilen fasulyeler nerden cikti onlar hatirlamiyorum fasulyeleri konserve yapiyorlar. Dede diyorum bu bana emanet. Niye fasulyesi konserve yaptiniz oda diyor kizim fasulyeler cok solmus kotu olmus onun icin yaptik emin ol sahibi de memnun kalacak bu kadar. Simdiden tesekkurler.

  2. Emirhan (21 Eylül 2014 saat: 12:18)

    Ben ruyamda sürünün geneli danadan olusan bi kac tans e de koyun olan bir rüya gordum bunlarla birlikte okula gidiyodum fakat babamdan gizli okul baska sehirde benim yasadigim yer baska yerdeydi okulda hocalarla konusuyorum daha sonra bisey oluyo biz bis seyden kaciyoz ve danalar falan hepsiyle metroya binmeye calisiyoruz daha sonra birden kendimi ve sürüyü deniz de görüyorum tam kedime geldigimde karahan denizi gibi bisey duydum yanimda birisi vardi o söyledi orasi sallda firtinali biyerdi biz hemen baska yere yuzmeye basladk ama sürümden gittikce koyunlaelr azaliyodu rüyam bu ama çok sacma :/

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,