RuyaTabirleri.com

Rüyada Sürüngen Görmek

Rüyada sürüngen görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ya da aile hayatında karşılaşacağı, çeşitli sıkıntılar ve sorunlara karşı, bilgi, beceri ve yeteneklerini seferber edeceğine, bu sayede sorunların ve sıkıntıların daha fazla büyümesine engel olacağına, oluşan zararları telafi etmek için yeni ve çok daha büyük işlere gireceğine, ancak zararın daha büyümemesi ve yeni bir sorunla karşılaşmamak için çok büyük önlemler alacağına ve işlerini eski haline getirip sorunları çözeceğine alamet eder.

Rüyada Sürüngen Böcek Görmek

Rüya sahibinin, yaşadığı maddi ve manevi çok büyük sorunlar yüzünden iş hayatında çok büyük darbeler alacağına, bu darbeler ile iş ile ilgili çok sıkıntılı ve sorunlu günler yaşanacağına, çok büyük üzüntüler olacağına, yakın bir zaman içinde aile hayatında çok büyük tartışmalar yaşanacağına ve uzun bir süre devam edecek küslüklerin olacağına delalet eder.

Rüyada Yeşil Sürüngen Görmek

Yapacağı işlerden sonra ortaya çıkan çeşitli sorunlardan ötürü çok zor zamanlar geçirecek olan rüya sahibinin, ilerleyen zamanlarda daha büyük sorunlar ile karşılaşmamak için kendisine daha uygun, daha büyük kar getiren ve çok daha sağlam bir işe adım atmaya çalıştığına, eğer bu şekilde sabrederse ve azim gösterirse yakın bir zaman içinde bu isteğine kavuşacağına rivayet eder.

Rüyada Sürüngen Kurt Görmek

Aile bireyleri arasında uzun zamandan beri var olan küskünlüğün son bulacağına, sıkıntıların ve sorunların yakın zamanda çözüme kavuşacağına, çok büyük sorunlar yaşanan dönemlerin sona ereceğine, aile bireylerinin birbirlerine verecekleri destekler sayesinde işlerin eskisinden daha iyi ve daha büyük bir hale dönüşeceğine ve daha çok kazanç sağlayacağına işaret eder.

Rüyada Sürüngen Hayvan Görmek

İş hayatında yaşanan sorunların rüya sahibinin, yetenekleri sayesinde çözüme kavuşacağına yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Sürüngen Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. yasemin (25 Ekim 2014 saat: 22:33)

  Rüyamda kendimi bir anda 2 odali bir evin içinde buldum ve inanılmaz fazla çeşitte kertenkele ve yılan çeşiti gördüm ve hiçbirinden korkmadim adımlarımı hep dikkatli attım ve hic birine zarar vermedim hayatimda hic görmediğim kertenkele cesiti gördüm yılanlar ise çok küçüktüler ve ayaklari vardi bana doğru gelmeye başladılar ve kapidan adim atarken ürktüm geri çekildim ama sonra bi cesaret içeri girdim ve cikisa doğru gittim geriye donup baktigimda hepsi bana doğru geliyordu ve çok saldirgan olmaya başladılar çok korktum ve kapiyi kapattim

 2. nihal (25 Eylül 2014 saat: 17:03)

  rüyamda bir evin balkonundayım heryer boş ormanlık.bende ormanın içinde rengarenk birşeyler görüyorum ama yanımdakiler görmüyo.yüksek bir yere çıkıyorum daha iyi görmek için.ve orda hayatımda hiç görmediğim kadar hayvan bir arada her çeşit ve her renk. . .ama renkleri inanılmaz sarı mavi alacalı mor ve çok canlı.yanımıza gelmelerinden korkuyorum .ama yavaş yavaş şehre yaklaşıyolar ben görüyorum ama nedense korunulmuşluk hissi uyanıyo bende ve korkmuyorum.kapımızın önüne kadar geliyolar koşarak ve tozu dumana katarak kıyametin son alametide zuhur etti diyorum.annemle beraber banyoya saklanıyoruz ve banyoya girme duasını okuyorum bu arada elimdede ekmek cinsinden pide gibi bişey var galiba kıymalı pide.ben bu rüyaya bi anlam veremedim.belki siz verirsiniz.şimdiden teşekkürler ve kolay gelsin.

 3. dmt (13 Mart 2014 saat: 15:10)

  rüyamda önce sadece vücüdunun çevresi siyah çizgi olarak görünen bir adam bana eliyle yuları gel yaptı. Arkasında bir de kadın vardı ama uzakta gibiydi, çok net değildi. Adam yukarı doğru giderken gel gel yapıyordu hala ama ben gidemedim, korktum. Daha sonra etrafımdaki herşey sonsuza giden çizgiler ve şekiller haline geldi. Vey etrafımda sürüngenimsi insanlar vardı. Bana senin burada ne işin var, bizi görmemen gerekiyordu der gibi şaşkınlıkla bakıyorlardı. Önceleri biraz korktum fakat daha sonra bu canlıların da sonsuza giden çizgilerden ve renklerden oluştuğunu gördüm ve ilgimi çekti. Gözlerinin derinliklerine bakmaya başladım sürüngen insanlardan birinin ve gözünün içindeki her çizginin sonsuza kadar uzadığını ve gözünün içine istediğim kadar dalabildiğimi gördüm. Gözünün sonsuzluğundan çıktıktan sonra etrafa bakmaya devam ettim, çünkü alışmıştım ve korkmuyordum. O sonsuza kadar uzanan dünyada bir süre dolaştım ve kendimi hem o sonsuzun parçası, hem de ayrı birşeymiş gibi hissettim aynı anda. Ve daha sonra rüya yavaş yavaş bitti. Sizce anlamı ne olabilir?

 4. cnn (02 Mart 2014 saat: 10:24)

  merhaba rüyamda hayvanlar vardı sayı olarak hayvanlar2 taneydı ve bu hayvanlardan biri sürüngendi. Öyle bir yerdeyim ki böyle site gibi ama evler yok duvarlarla çevrili etrafım iki tane de kapı var bu kapılarda bu hayvanlar bulunuyor. Hayvanlar ilk olarak yavruydu ben çıkmak için bir o kapıya gidiyorum çıkamıyorum bir diğer kapıya gidiyorum çıkamıyorum. Ben gidip geldikçe hayvanlarda büyüyor o kadar büyüdüler ki benim kapıya yaklaşmaya imkanım yok. Derken ben başka bir yöne yöneliyorum hızla koşuyorum çıkmak için koşarken nohut ekili küçük bir alan görüyorum canım çekiyor ve koparıyorm 4 5 tane nohut tanesini ama kocaman kocaman taneleri diğer yandan da diyorum ki kendi kendime benim malım değil diyerek yine de koparıyorm ve duvar gibi bir yerden atlayarak oradan kurtuluyorm.

 5. cnn (02 Mart 2014 saat: 09:57)

  rüyamda çok değişik hayvanlar vardı bu hayvanların bazıları sürüngendi. İlk başta bu hayvanlar yavrular gibi küçücüktu ve büyümeye devam ediyordu. Öyle bir yerdeyim ki sadece kapılar var ve etrafım duvarl çevrili fakat çok büyük bi alan bu yer. kapılarda da bu hayvanlar var benim çıkmamı engelliyorlar çıkmak için bir o kapıya gidiyorum çıkamıyorum bir diğer kapıya gidiyorum ama çıkamıyorum bu arada hayvanlar o kadar çok büyüdü ki artık kapıya o kadar çok yaklaşamiyorum bu arada başka bir yöne yöneliyorum ve orada da nohut ekil 4 5 tane nohut tanesini hızla koparıyorm ve rüyada diyorum ki kendi kendime başkasının mali diyorum ama yine de koparıyorm hayvanlardan da duvar gibi bir yerden atlayarak kurtuldugumu görüyorum .

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,