RuyaTabirleri.com

Rüyada Şurup Görmek

Rüyada şurup görmek, bir derdinize derman bulacağınız anlamına gelir ve size el uzatacak yüksek makamlı bir erkek sayesinde sıkıntılarınızdan uzun süre kurtulacaksınız demektir. Şurup kırmızı renk ise bir kavganın, düşmanlığın sonuna gelineceğini bildirir. Beyaz renkli, tatlı şurup iyilik, sağlık ve şifa manasındadır. Birinin size şurup vermesi o kimseden alacağınız yardım ve paraya, birine şurup vermeniz ise yapacağınız bir iyiliğe alamettir. Şurup almak kendi başınızın çaresine bakacağınız bir döneme girdiğinizi ve bu zor günlerden vereceğiniz sınavın çok önemli olduğuna vurgu yapar. Ayakta kalmak, dik durmak için maddi yatırımlarınızı harcasanız da kazanan siz olacaksınız. İş sorunu yaşayan veya işe girmekte zorluk çekenler için araya girecek tanıdıklar vasıtasıyla istedikleri koşullarda çalışabilecekleri bir alan bulacaklarına alamet eder.

Rüyada Şurup İçmek

Her türlü hastalık için şifa ve iyileşme demek olan rüya, ilim sahibi olmak, yüksek eğitim almak, başkalarının hayranlığını kazanacak işlerde isim yapmak ve adını duyurmak anlamındadır. İçilen şurup tatlıysa ömür uzunluğu ve sağlıkla yaşamak demektir. Ekşi şurup içmek gelecek kötü haberlere, işlerin bozulmasına, ilişkilerde sorunlar çıkmasına ve aile içi sorunlarda çözümsüzlük içinde kalmaya delalet eder. Şeffaf renkte şurup içmek ahiret hayatının iyi olacağına, dini görevleri titizlikle yerine getirmeye ve sevap kazanmaya alamettir.

Rüyada Şurup Almak

Kötü insanları çevresinden uzaklaştıracak olan rüya sahibinin kendisini bir sorundan temize çıkaracağını, iftiralardan kurtulacağını bildirir. Şurup almak evinde hastası olanların iyi haberler alarak sevineceklerine yorumlanır. Mutluluk getiren misafirlere, alındığında sevince boğulacak haberlere de yorulur.

Rüyada Şurup Görmenin Psikolojik Yorumu

Daha önce duyulmuş bazı sözlerin kişinin içinde yara olduğuna yorumlanır ve bu sözleri bir türlü unutamıyor olmanın ifadesidir. Yaralarını saracak, yalnızlığını giderecek, hayatta destek olacak birinin varlığına duyulan özleme veya böyle birini kaybetmiş olmayı kabullenememeye de alamet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!