RuyaTabirleri.com

Rüyada Süs Balığı Görmek

Rüyada süs balığı görmek, rüyayı gören kişinin, çok şanslı biri olduğuna ancak bu şansı gerektiği gibi kullanmadığına, kalkıp bazı işlere girip adım atması, belli yolları ve aşamaları geçmesi gerekirken oturup beklediğine ve bekleyerek “armut piş ağzıma düş” mantığı ile hareket ettiğine ve bu bakış açısının kendisine hiçbir yarar getirmeyeceğine tabir edilir. Aynı zamanda, rüya sahibinin, çok büyük kazançlar elde edeceğine, çok büyük ve anlamlı görevlerde bulunacağına ve ömrünün sonuna kadar refah içinde yaşayacağına yorumlanır.

Rüyada Süs Balığı Yemek

Rüyayı gören kişinin, çok hayırlı, güzel ve bol kazanç getirecek bir işe gireceğine, bu işte çok iyi bir konuma gelip çok büyük başarılar kazanacağına ve bu sayede adından söz ettirip büyük maddi zenginliğe sahip olacağına işaret edilir.

Rüyada Süs Balığı Almak

İş hayatında büyük atılımlar gerçekleştirerek yüksek mevkilere geleceğine, çok değerli ve saygın insanlar ile tanışacağına, akıllıca adımlar atıp toplum tarafından çok takdir edileceğine ve çok başarılı işler yaparak büyük kazançlar elde edeceğine alamet edilir.

Rüyada Süs Balığı Öldürmek

Hayırlı bir rüyadır. Rüyayı gören kişinin, iş hayatında çok büyük başarılar elde ederek çok iyi yerlere geleceğine, çok sevdiği ve değer verdiği insanlara yardım edeceğine, insanlar arasında parmakla gösterilecek kadar saygın kişilik olarak hayatını devam ettireceğine ve her zaman refah içinde yaşayarak çok rahat bir hayat süreceğine delalet eder.

Rüyada Süs Balığının Öldüğünü Görmek

Rüya sahibinin, iş hayatında çok büyük hatalar yapacağına, uzun bir zaman maddi ve manevi sıkıntılar yaşanacağına, çok büyük zararlar edeceğine ancak ısrarla ve büyük bir sabırla çalışmaya devam ederek bu durumu tersine çevirerek eskisinden daha iyi bir duruma geleceğine rivayet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!