RuyaTabirleri.com

Rüyada Süs Eşyası Görmek

Rüyada süs eşyası görmek, bir ortak ile girişilecek ve büyük bir menfaat sağlanıp çok para kazanılacak bir işe ve bu işin ardından yapılacak diğer işlerde zarara uğrayıp çok sıkıntılı durumlara düşmeye delalet edilir. Aynı zamanda, sevinçli ve güzel olaylar karşısında çok büyük mutluluk yaşamaya işaret edilir.

Rüyada Süs Eşyası Takmak

Rüyada süs eşyası takmak, birçok şekilde yorumlanır. Eğer altından yaldızlı bir süs eşyası ise, iş hayatında ve aile hayatında karşılaşılan olaylardan hayır olarak söz etmeye ve güzel olaylara vesile olacağına inanarak hareket etmeye yorumlanır. Süs eşyası, adi bir madenden yapılmışsa, iş hayatında yapılacak çalışmalardan çok fazla para kazanamamaya tabir edilir. Eğer gümüşten yapılmamışsa, hayırlı ve helal kazanç ile alınmış rızka işaret edilir.

Rüyada Altından Yapılma Bir Süs Eşyası Görmek

Rüyada altından yapılma bir süs eşyası görmek, uzun zamandır muzdarip olunan işsizlik belasından kurtulup yetenek ve becerilere uygun bir işe kavuşmaya delalet edilir. Aynı zamanda, çok iyi çalışmalar ortaya koyup çok iyi miktarlarda para ve mal kazanmaya işaret edilir.

Rüyada Toplu Halde Süs Eşyası Görmek

Rüyada toplu halde süs eşyası görmek, yapılan iş ve gerçekleştirilen projeler sayesinde dünya hayatını rahat geçirebilecek kadar paraya ve mala kavuşmaya tabir edilir. Ayrıca, iyi ve insanları Allah yoluna çağıran insanlardan oluşan bir gruba yorulur.

Rüyada Küpe Süs Eşyası Görmek

Rüyada küpe süs eşyası görmek, rüya sahibinin ortaya koyacağı çalışmalar ve gerçekleştireceği hayallerinin başarı kazanması sayesinde ileride çok büyük paralar kazanacağına ve çok büyük bir servet yapacağına yorumlanır.

Rüyada Yüzük Süs Eşyası Görmek

Rüyada yüzük süs eşyası görmek, iş hayatında kazanılacak başarılar sayesinde çok zengin olmaya işaret edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!