RuyaTabirleri.com

Rüyada Süs Köpeği Görmek

Rüyada süs köpeği görmek, rüya sahibinin özel hayatında yaşadığı sorunlara işarettir. Dertlerden ve çilelerden kurtulmak için verilen çabaların boşa çıkacağına yorulur. Rüyayı gören kişinin, başındaki belalardan ötürü yeni sorunlarla karşılaşacağı ve yapılan yanlışların tekrarlanacağı anlamına gelir. Aynı zamanda, ahbaplardan ve akrabalardan gelecek yardımlara rağmen işlerin yoluna girmeyeceğine delalet eder.

Rüyada Süs Köpeği Satın Almak

Rüyada süs köpeği satın almak, ailevi nedenlerden ötürü ortaya çıkan sorunların rüya sahibinin girişimleriyle tatlıya bağlanacağına ve tüm sorunlar ortadan kalktıktan sonra ailevi huzurunun sağlanacağına yorulur. Bütün sorunun içinden çıkılmaz bir probleme dönüşmemesi için yapılan çalışmalara da yorulur.

Rüyada Süs Köpeği Beslemek

Rüyada süs köpeği beslemek, aile içinde parasal sorunlardan ötürü çıkacak tartışmalara ve aile bireylerinin hep birlikte hareket etmesiyle bu meselelerin üstesinden geleceklerine işaret eder. Kişinin yediği yiyeceklerin, başkasının bulunduğu alanda bulunması ise bu kısmetin açılacağına delalettir.

Rüyada Süs Bitkisi Görmek

Rüyada süs bitkisi gören kişinin sevinçli haberler alacağına, üzüntülerinin sona ereceğine ve hayırlı işlere gireceğine yorulur. Rüya sahibinin, mutlulukla ilgili düşüncelerinin değiştiğine ve yeni yeni olaylarla karşılaşacağına yorulur.

Rüyada Panter Görmek

Rüyada panter görmek, gelecekle ilgili hayırlı kararların verilmesine, yaşanacak güzel günlere ve zor durumlardan kurtulup ferahlığa çıkmaya delalet eder. Aynı zamanda, hayırlı kısmete ve helal ekmeğe işaret eder.

 Rüyada Panter Öldürmek

Rüyada panter öldürmek, yapılan hatalardan ders alınmasına ve bu hataların ilerleyen zamanlarda tekrarlanmamasına yorulur. Ayrıca, kişinin hayatı boyunca yaptığı kötülüklerden pişman olup özür dilemesine işaret eder.

Rüyada Panterle Boğuşmak

Rüyada panterle boğuşmak, sorunlarla başa çıkmaya ve bu durumdan başarıyla kurtulmaya yorumlanır.  Kişisel sebepler ve iş meselelerinden ötürü her zaman bir sorunla karşılaşacağına işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!