RuyaTabirleri.com

Rüyada Süslenmek

Rüyada süslenmek, keyiflenmeye, huzura kavuşmaya, sürpriz hediyeler almaya, heyecanlanmaya ve gülmeye tabir edilir. Rüya sahibinin düşündüğünde içini, kıpır kıpır eden olaylar yaşayacağına, sevdiği kişilere kavuşacağına, hayalini kurduğu yerlere ve kişilere ulaşacağına işaret eder. Mutluluk sarhoşluğu içinde geçecek güzel günlere yorulur. Sevdiğine kavuşmaya, özlenen ve uzakta olan kişilerle bir araya gelip özlem gidermeye delalet eder. Rüyada süslenmek, sıkıntıların bitmesi anlamına gelir.

Rüyada Giyinip Süslenmek

Rüyada giyinip süslenmek, rüya sahibinin hayatının planlarına, hayallerine ve isteklerine uygun şekilde ilerleyeceğine, hayatın kendisine şans ve kısmet getireceğine, karşısına uğur getirecek olan kişileri çıkaracağına tabir edilir.

Rüyada Boyanmak

Rüyada boyanmak, rüya sahibinin herkesi kendine hayran bırakmayı başaracak işler yapacağı ve insanların kendisini takdir edip, arkasından övgü dolu sözlerle bahsedeceği anlamına gelir. Bu durum rüya sahibini onure edecek, gururunu okşayacak demektir.

Rüyada Makyaj Yapmak

Rüyada makyaj yapmak iki şekilde tabir edilir. Birinci yoruma göre rüyada makyaj yapmak, rüya sahibinin önünden farklı konuşan, ona güler yüz ve sıcaklık gösteren, arkasından farklı konuşan, onu kötüleyen bir kimsenin varlığı ile açıklanır. Diğer yoruma göre bu rüya, etkisi uzun süre devam edecek, düşündükçe rüya sahibini mutlu etmeye ve heyecanlandırmaya yetecek bir olay yaşayacağı anlamına gelir.

Rüyada Makyaj Yapan Erkek Görmek

Rüyada makyaj yapan erkek görmek, savurganlığa, maddi kayba, altından kalkılmaz borçlara girmeye işaret eder. Rüya sahibinin hiç düşünmeden harcamalar yapacağına sonradan da büyük bir mali krize gireceğine, geçim sıkıntısına düşeceğine tabir edilir.

Rüyada Makyaj Yapan Kadın Görmek

Rüyada makyaj yapan kadın görmek, aile saadetine ve huzuruna işaret eder. Rüya sahibinin ev hayatında hiçbir sorununun kalmayacağına, gerek maddi gerek de manevi anlamda mutluluğu yakalayacağına yorulur.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Süslenmek İle İlgili Rüyalar;

  1. ahsen (30 Nisan 2015 saat: 02:59)

    Harabe cok kotu eski ama dedemkerin evi okarak goruyorum bir odada esim ve uc cocugumla uyuyorduk orda kaliyorduk velasil sonra suslendik elbiseler giyindik dugun var dedilerdugune gidecegimiz soylenildi disardan bakildigin da coj guzel gorunen dedemlerin evinin onu buyuk yazlik ev ici harabeydi cok kotuydu

  2. Tuğçe Alper (05 Ocak 2015 saat: 07:16)

    Rüya bir düğünde başlıyor düğünün yemeğinde daha doğrusu annem teyzem ve tanıdıklarım var orada hepsi kek yiyor tabi bende biz oraya erkek arkadaşım ve annesi ile falan geliyoruz ama söyle birşey var gercekte benden nefret eder erkek arkadaşımın annesi ama rüyada iyiydik ama yine de alttan alttan laf sokuyordu. Her neyse ben onlardan ayrıldım ve düğünde dağıtılan şeylerden çantama toplamaya başladım. Işin enteresan kısmı çantana sadece pasta vs koymam gerekiyordu ama düğünde biber domates aşûre acı turşu böyle değişik şeyler de dağıtılıyordu. Her neyse düğünden aldım eşyaları eve gittim ama erkek arkadaşımın annesinin evine her neyse orada getirdiklerimi çıkarıyorum ama hepsi makyaj malzemesi ve çantaya dönüşmüş pasta çıkmıyor koyduğum çantadan makyaj malzemesi sonra erkek arkadaşımın annesi geliyor aldığı bibloyu anlatıyor bu kadar bu kadar diye pahalı birşey ve bu sırada başka biri daha var bizi duyuyor ve sonra onları çalıyor bende bir polis ile peşine düşüyorum. Ve çocuğu ararken normalde küs olduğum kişiler ile konuşup onlara soruyorum yerini ve söylüyorlar buluyorum çocuğu ondan şikayetçi olduğumu söylüyorum falan ama çaldıklarını geri vermedi daha doğrusu o kısmı değişikti vereceğini söyleyip rüya başka bir yere geçti. Bu sefer yine düğüne ve orada çantada çıkan makyaj malzemeleri ile süslendim ama gerisi yok ve masada ünlü biri oturuyordu ben de onun masasında oturuyordum çok enteresandı

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,