RuyaTabirleri.com

Rüyada Süslenmek

Rüyada süslenmek, keyiflenmeye, huzura kavuşmaya, sürpriz hediyeler almaya, heyecanlanmaya ve gülmeye tabir edilir. Rüya sahibinin düşündüğünde içini, kıpır kıpır eden olaylar yaşayacağına, sevdiği kişilere kavuşacağına, hayalini kurduğu yerlere ve kişilere ulaşacağına işaret eder. Mutluluk sarhoşluğu içinde geçecek güzel günlere yorulur. Sevdiğine kavuşmaya, özlenen ve uzakta olan kişilerle bir araya gelip özlem gidermeye delalet eder. Rüyada süslenmek, sıkıntıların bitmesi anlamına gelir.

Rüyada Giyinip Süslenmek

Rüyada giyinip süslenmek, rüya sahibinin hayatının planlarına, hayallerine ve isteklerine uygun şekilde ilerleyeceğine, hayatın kendisine şans ve kısmet getireceğine, karşısına uğur getirecek olan kişileri çıkaracağına tabir edilir.

Rüyada Boyanmak

Rüyada boyanmak, rüya sahibinin herkesi kendine hayran bırakmayı başaracak işler yapacağı ve insanların kendisini takdir edip, arkasından övgü dolu sözlerle bahsedeceği anlamına gelir. Bu durum rüya sahibini onure edecek, gururunu okşayacak demektir.

Rüyada Makyaj Yapmak

Rüyada makyaj yapmak iki şekilde tabir edilir. Birinci yoruma göre rüyada makyaj yapmak, rüya sahibinin önünden farklı konuşan, ona güler yüz ve sıcaklık gösteren, arkasından farklı konuşan, onu kötüleyen bir kimsenin varlığı ile açıklanır. Diğer yoruma göre bu rüya, etkisi uzun süre devam edecek, düşündükçe rüya sahibini mutlu etmeye ve heyecanlandırmaya yetecek bir olay yaşayacağı anlamına gelir.

Rüyada Makyaj Yapan Erkek Görmek

Rüyada makyaj yapan erkek görmek, savurganlığa, maddi kayba, altından kalkılmaz borçlara girmeye işaret eder. Rüya sahibinin hiç düşünmeden harcamalar yapacağına sonradan da büyük bir mali krize gireceğine, geçim sıkıntısına düşeceğine tabir edilir.

Rüyada Makyaj Yapan Kadın Görmek

Rüyada makyaj yapan kadın görmek, aile saadetine ve huzuruna işaret eder. Rüya sahibinin ev hayatında hiçbir sorununun kalmayacağına, gerek maddi gerek de manevi anlamda mutluluğu yakalayacağına yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: