RuyaTabirleri.com

Rüyada Süslü Kadın Görmek

Rüyada süslü kadın görmek, parasal ve iş konularında şansı yakalayacak olmanın ve ticari alanda yükselmenin habercisidir. Kişinin bu süreç boyunca ailesindeki bir bayandan destek göreceğini, yaptığı çalışmaların karşılığını alarak mutlu olacağını, mal ya da mülk sahibi olacağını ifade eder. Cazip bir teklif alacak olan rüya sahibinin mevcut hayatıyla ilgili her türlü detayı inceleyeceğini, düşüneceğini ve hayatını mercek altına alacağını tabir eder. Kısa bir zaman sonra değişik iş kollarına girileceğini ve yeni sorumluluklar alınacağını, daha hareketli bir döneme girilmesinden dolayı mental açıdan da iyi hissedileceğini bildirir. Süslü kadın beyler için ani gelişecek evlilik fikrini temsil ettiği gibi, aşık olmayı, tutkulu bir beraberliğe adım atmayı tabir eder. Ailevi yükümlülüklerin artışa geçeceğini ve kendi sağlığına titizlenmeyi de ifade eder.

Rüyada Süslü Kadınla Evlenmek

Masrafların ve sorumlulukların artışa geçeceğini ama kişinin yaptığı harcamalardan dolayı üzülmeyeceğini, kendisini ve sevdiği insanları mutlu etmek için her fırsatı değerlendireceğini, eşiyle arasını düzeltmek için ona hediyeler alacağını delalet eder. Evlilikte eşin bakımını üstlenmek, onu rahat ettirmek anlamına gelirken, yeni iş sahalarına girmek, gösterişli evler, arabalar satın almak, maddi olarak ele geçen parayla konforlu bir hayat yaşamak demektir.

Rüyada Süslü Kadın Olmak

Kendini süslü bir kadın olarak gören genç ve bekar bayanlar için güzelliklerine övgüler yağdıran, bir elini sıcak sudan soğuk suya sokturmayan güzel kısmetlere sahip olacaklarını, hayal ettikleri gibi biriyle tanışarak evliliğe gidecek bir beraberliğe adım atacaklarını tabir eder. Sağlığın iyi durumda olduğunu müjdeleyen rüya geçici rahatsızlıkların da sona ereceğini ve kişinin eski sosyal hayatına geri dönerek daha hareketli bir yaşam sürdüreceğini delalet eder.

Rüyada Süslü Kadın Görmenin Psikolojik Yorumu

Aileden birinin bakımını üstlenen kişilerde veya ailevi sorumlulukların altında ezildiğini düşünen bireylerde görülen rüyalardandır ve kişinin biraz daha özgür olmak, kendine zaman ayırmak isteğini ifade eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!