RuyaTabirleri.com

Rüyada Susmak

Rüyada susmak, rüyayı gören kişinin gerçekten de düşünceli ve dalgın olduğu anlamına gelir. Rüya sahibinin bazı konular üzerinde netleşemediğine, karamsar olduğuna, ne yapacağını ve nasıl bir adım atması gerektiğini bilemez durumda kaldığına rivayet edilir. Rüya sahibinin kötü ve zor günler geçirdiğine bu nedenle de keyfinin ve moralinin pek de iyi olmadığına yorulur.

Rüyada Susmak Konuşmamak

Rüyada susmak konuşmamak da esasen susmak gibi tabir edilir ve rüyayı gören kişinin belirsizlikler içinde olduğuna, yarınlarıyla ilgili bazı endişeler taşıdığına ve hayatında kafasını kurcalayarak, içini kemiren bazı konuların varlığına alamet eder.

Rüyada Sessiz Olmak

Rüyayı gören kişinin yaptığı işlerde ya da aldığı kararlarda her nedense içine sinmeyen birşeyler olduğuna ve bu durumun da kendisini çok huzursuz ettiğine rivayet edilir. Rüya sahibinin zorlu bir dönem geçireceğine bu sürecin de kendisini bir hayli zorlayacağına işaret eder.

Rüyada Hiç Konuşmamak

Rüyayı gören kişinin memnuniyetsiz ve mutsuz olmasına, gülen yüzünün de solmasına neden olan bazı sıkıntılar yaşadığı anlamına gelir. Rüya sahibinin atılım yaptığı konulardan dolayı pişman olduğuna ve deyim yerindeyse kendini yiyip bitirdiğine delalet eder.

Rüyada Konuşmayan İnsan Görmek

Rüyayı gören kişi üzerinden açıklanır ve rüyayı gören kişinin başarısız olacağı, maddi zarar edeceği ve hayal kırıklığı yaşayacağı işlere gireceğine sonra da kendisini çaresiz ve kötü hissedeceği anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin şanssızlıklarla, aksiliklerle ve bazı engellerle karşılaşacağına işaret eder.

Rüyada Konuşmadan Bakmak

Rüyayı gören kişinin içine attığı yani kendine dert ettiği halde kimseye söylemediği bazı meseleler olduğuna alamet eder. Rüya sahibinin kızgın ve kırgın olduğu bazı kimselerin varlığına ve kişinin de o insanlara karşı susarak ve mesafe koyarak cevap vermeye çalıştığına yorulur.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Susmak İle İlgili Rüyalar;

  1. Anonim (12 Aralık 2014 saat: 07:53)

    Rüyamda bir arkadaşımın bana telefon açtığını gördüm.Önce kısık sesle konuşuyor. Sonrasında telefonda hiç konuşmuyor. Telefonda sessizce bekliyor. Karşılıklı olarak sessizce bekliyoruz. Konuşmasını bekliyorum. Birşeyler söylesin diyorum. Benimle hiç konuşmuyor.

  2. Rüya (18 Haziran 2014 saat: 15:10)

    Ben rüyamda erkek öğretmenimi gördüm. Benle o bir kamyondaydık. oturuyorduk. Bana sürekli bakıyordu ben, onunla konuşmuştum. ama hiç konuşmamıştı. Sonra okuldaydık dersimize girmişti. Bana yine bakmıştı ama konuşmuyordu. Üzerinde turuncu tişört vardı, tahtaya yazı yazıyordu ve bende pencereye bakmıştım beni görmedi peşimden gelmişti. Ama yine konuşmuyordu tekrar gitti

  3. arife (19 Mart 2014 saat: 21:12)

    rüyamda hoşlandığım çocuğa üşüdüğümü söylüyorum o da ceketini çıkartıp benim omuzlarıma koyuyor ben uzanıyorum öyle kanepenin üzerine.ceketin rengi açık kahverengi üzgünüm sanki ve konuşmuyoruz başka hiç. sonra telefonunu veriyor bana ama neden verdiğini hatırlamıyorum telefonun ekranına bakıyorum değiştiriyorum falan hep eski sevgilisinin ve kardeşinin resmini görüyorum sonra sevgilisiyle onun resimlerini falan görüyorum ama bakarken de saklanıyorum sanki gizli bir şey yapıyormuşum gibi teşekkür ederim şimdiden :)

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,