RuyaTabirleri.com

Rüyada Süt Almak

Rüyada süt almak, ilim öğrenmeye, mertebesinin artmasına, dinde güzel bir yere gelmeye, ahlaklı bir adama, İslami açıdan derecesi yükselmeye ve dünyevi olandan uzaklaşıp maneviyata yönelmeye işarettir. Rüyasında süt alan bir kişinin eğer aldığı süt güzel ve hoş kokuluysa dinde yükselerek insanlar arasında çok güzel bir yere sahip olur, eğer aldığı süt bozuksa bu durum tam tersi olarak düşünülür. Bozuk süt mertebeden düşmeye, insanlar arasında kötü bir isimle anılmaya, hatalar yapmaya ve kötü eylemlerde bulunmaya işarettir.

Rüyada Süt Pişirdiğini Görmek

Rüyada çiğ olarak aldığı sütü pişirip kaynattığını görmek, ilim öğrenip, âlim olmaya, insanların takdirini kazanacak ve herkesin seveceği ahlaklı bir adama işarettir. Rüyasında süt pişirdiğini gören kişi kendisine fayda verecek yeni şeyler öğrenir, bu rüya aydınlık bir geleceğin habercisidir.

Rüyada Süt Sağdığını Görmek

Rüyada süt sağmak farklı şekillerde yorumlanır. Rüyasında etinin yenmesi helal olan bir hayvandan süt sağan kişi oldukça büyük nimetlere erişir ve tüm sıkıntılarından kurtulur. Bu rüya mülk edinmeye, ele geçecek çok paraya ve fakirlikten zenginliğe erişmeye işarettir. Rüyada eti haram olan bir hayvandan süt sağan kişi elden çıkacak mala, maddi sıkıntılara düşmeye ve nazı zorluklarla karşılaşılacağına işarettir.

Rüyada Göğsünde Süt Olduğunu Görmek

Rüyasında göğsünde süt olduğunu gören kimse, kısa süre içerisinde bir çocuk sahibi olur. bu rüya aynı zamanda kendisinden türeyecek sağlıklı ve ahlaklı bir nesle işarettir. Rüyada göğsünden süt içtiğini gören kişinin iş hayatında bazı zorluklar meydana gelir ve elindeki malını kaybeder.

Rüyasında Sütten Peynir Yaptığını Görmek

Bu rüya çalışıp çabaladıktan sonra kazanılacak helal paraya, işlerinde başarılı olmaya ve tüm maddi sıkıntılardan kurtulmaya işarettir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Süt Almak İle İlgili Rüyalar;

  1. Mustafa (25 Mart 2015 saat: 15:58)

    Selamunaleyküm rüyamda işyerimde mesai bitiminde fabrika önünde süt satan bir araba gördüm ve ordan 2 poşet süt aldım ücreti 4,5 lira kadının eline saydım 1 lira yere düştü onu aldım Ve Daha sonra eve gelmek üzereyola cıktık dayımın oğlu ve bir arkadaşla eve gelirken yolda eniştemin tarlası var kendi tarlasını suluyorduiçinde büyük otlar gördüm. Birazdaha gittik kendi şeftali bahçemize geldiğimizi gördüm ama şeftalilerin olgunlaşmaya yakın bir dönemiydi erken olgunlaşan iki agaç var birinin yanına gittim olmamıştı ve şeftalilerden bazılarını yarısı yoktü çürüktü onları temizledikten sonra diğer ağacın yanına gittim o olgunlaşmış 1 tane yedim bu sırada tanımadığım biri tarlanın ortasında sandalyede oturmuş sanki tv programında gibi bişeyler anlatıyordu ve birinden yardım destek adı altında ücret talep etti ben orda 2 tane yarım muz gördüm 1 tane yarım muz yedim sonra ordan ayrıldım yanımdakiler beni beklemeden eve gitmişler bende elimde telefonun flaşını açarak yolumu bulmaya çalıştım zaten geceydi ama görüntü açıktı daha sonra yola cıktım eve yürürken 2 tane köpek cıktı bunlardan biri üstüme koştu sanki saldıracak hissettim yerden sopa aldım köpege savurdum oda kaçarak gitti köpek hırlaması ısırması yok yani daha sonra ordanda uzaklaştım okula geldim okulun meydanında o dayımın oğlunun psikletini gördüm baktım ve yoluma devam ettim eve gelmeme yakın bir arkadaş cıktı yoluma ben kahvehaneye gidiyorum beni ara dedi tamam dedim sonra eve girdim mutfağa yöneldim 1 tane baza gördüm sonra oğlum var 2,5 yaşında o geldi baba diye elinde annesinin telefonu var bende onla birlikte oturma odasına geçtim. Biraz uzun oldu ama bukadar böyle bir rüya gördüm eğer bu konuda islami bir bakış açısına sahip iseniz ne anlamlar içerdiğini merak ettim banada bunu yorumlarsanız teşekkür ederim maneviyata önem veren biriyim bu konuyu göz önünde bulundurun lütfen.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,