RuyaTabirleri.com

Rüyada Süt Almak

Rüyada süt almak, ilim öğrenmeye, mertebesinin artmasına, dinde güzel bir yere gelmeye, ahlaklı bir adama, İslami açıdan derecesi yükselmeye ve dünyevi olandan uzaklaşıp maneviyata yönelmeye işarettir. Rüyasında süt alan bir kişinin eğer aldığı süt güzel ve hoş kokuluysa dinde yükselerek insanlar arasında çok güzel bir yere sahip olur, eğer aldığı süt bozuksa bu durum tam tersi olarak düşünülür. Bozuk süt mertebeden düşmeye, insanlar arasında kötü bir isimle anılmaya, hatalar yapmaya ve kötü eylemlerde bulunmaya işarettir.

Rüyada Süt Pişirdiğini Görmek

Rüyada çiğ olarak aldığı sütü pişirip kaynattığını görmek, ilim öğrenip, âlim olmaya, insanların takdirini kazanacak ve herkesin seveceği ahlaklı bir adama işarettir. Rüyasında süt pişirdiğini gören kişi kendisine fayda verecek yeni şeyler öğrenir, bu rüya aydınlık bir geleceğin habercisidir.

Rüyada Süt Sağdığını Görmek

Rüyada süt sağmak farklı şekillerde yorumlanır. Rüyasında etinin yenmesi helal olan bir hayvandan süt sağan kişi oldukça büyük nimetlere erişir ve tüm sıkıntılarından kurtulur. Bu rüya mülk edinmeye, ele geçecek çok paraya ve fakirlikten zenginliğe erişmeye işarettir. Rüyada eti haram olan bir hayvandan süt sağan kişi elden çıkacak mala, maddi sıkıntılara düşmeye ve nazı zorluklarla karşılaşılacağına işarettir.

Rüyada Göğsünde Süt Olduğunu Görmek

Rüyasında göğsünde süt olduğunu gören kimse, kısa süre içerisinde bir çocuk sahibi olur. bu rüya aynı zamanda kendisinden türeyecek sağlıklı ve ahlaklı bir nesle işarettir. Rüyada göğsünden süt içtiğini gören kişinin iş hayatında bazı zorluklar meydana gelir ve elindeki malını kaybeder.

Rüyasında Sütten Peynir Yaptığını Görmek

Bu rüya çalışıp çabaladıktan sonra kazanılacak helal paraya, işlerinde başarılı olmaya ve tüm maddi sıkıntılardan kurtulmaya işarettir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,