RuyaTabirleri.com

Rüyada Süt Dökmek

Rüyada süt dökmek, rüya sahibinin, yapılan işler ve ortaya konulan eserlerle neredeyse kılını bile kıpırdatmadan kazanacağı ve uzun bir zaman sonunda bir servete  dönüşecek paraya delalet eder. Aynı zamanda, rüyayı gören kişinin, vücudunun doğal yapısına uygun hareket etmesine ve sağlık sorunlarının kısa sürede tedavi edilmesine tabir edilir.

Rüyada süt dökmek, arkadaşlara yapılan yardımdan ve verilen destekten sonra iş hayatında parasal sorunlar yaşamaya ve zarara uğramaya yorumlanır.

Rüyada Memede Süt Olduğunu Görmek

Rüyada memede süt olduğunu görmek, rüya sahibinin, ileriki yıllarda ya da yaşlandığı zaman zor duruma düşmemek için kazandığı paranın ve malın bir kısmını birikim için ayırmasına işaret eder.

Rüyada Bir Kadının Erkek Üzerine Dökmesi

Rüyada bir kadının erkek üzerine süt dökmesi, rüyayı gören kişinin tanıdığı ve rüyada üzerine süt dökülen kişinin işlediği bir suç nedeniyle özgürlüğünü  kaybetmesine delalet edilir.

Rüyada İki Memeden Süt Akması

Rüyada iki memeden süt akması, kapanmış olan talihin açılması ile yarıda kalmış işlerin tamamlanmasına, uğranılan zararın telafi edilmesine ve yeni kurulmuş işten para kazanıp kar sağlanmaya başlanmasına tabir edilir.

Rüyada Bir Kadını Emmek

Rüyada bir kadını emmek, bir projenin yapılıp ortaya konulması ile kazanılan ya da büyük bir uğraş verilerek kurulan işten elde edilen paraya ve bu parayla ele geçen mala yorulur.

Rüyada Süt Kabı Görmek

Rüyada süt kabı görmek, yapılan işlerde destek ve yardım alınacak deneyimli ve zengin bir kişinin varlığına işaret edilir.

Rüyada Süt İçmek

Rüyada süt içmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve aile hayatında çok büyük başarılara imza atacağına, kazandığı başarıyla birlikte gelecek malvarlığına ve sağlıklı bir yaşam sürmeye delalet eder.  

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Süt Dökmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Erol Aktaş (09 Ekim 2014 saat: 20:34)

    Ruyamda annemle çocukluğumun geçtiği mahallede kurulan semt pazarındayız sebze almışız pırasa,havuç ve kıvırcık var bir poşette birinde de kırmızı elma var hem konuşuyoruz hem yokuş yukarı cıkıyoruz annem birçift ayakkabı almış ama ben gormediğim halde tam köşeden dönerken köşede toplanmış 8-10 kadın çarşaflı en arkada ayağında leopar desenli dar bi tayt olan bası açık bi kadın ama hepsinin arkası dönük bi bakıyorum annemin ayakkabıları o kadının ayağında sesleniyorum duymuyo eğiliyorum tam bacağından tutucam kadın yürumeden ileri doğru öteki kadınların içine karısıyor bende az sonra nasılsa gelir öyle alırım diyorum az daha yukarı doğru çıkarken hemen bitişiğindeki ahşap evin önünde kardeşimin hanımıyla oğlu oturuyor yanlarına oturup yengemle konuşurken yeğenim boynuma sarılıp benden para istiyor bende bozuk paralarda 1 tl veriyorum sonra kucağıma alip yatırıyorum birden yeğenimin elinde lacivertle mavi arası bir renkte küçük bir huni beliriyor onunla oynuyor agzına falan sokarken (yeğenim sarışım ve 9 yaşında) birden yanımızda başı tesettürlü 15 yaşlarında genç birkız beliriyor elinde 1 şişe süt var istermisiniz diyor hayır diyorum yeğenimin ağzındaki huniyi göstererek dökeyimmi ona diyor bende hayır cocuk boğulur diyorum ama dinlemiyor sütü huniye dökuyor yeğenim huniyi ağzından hemen çıkarıyor ve süt üstüne dökulüyor o arada kız kayboluyor annemi bekliyorum ama bitürlü gelmiyor tam ayağa kalkıp yokuş yukarı çıkmaya başlıycam uyanıyorum. Bu rüyamın yorumu nedir acaba

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,