RuyaTabirleri.com

Rüyada Süt Emzirmek

Rüyada süt emzirmek, kişinin evlatlarına iyi bir eğitim verdiğini ve aynı zamanda İslam kurallarına uygun, iyi bir mümin olacak şekilde yetiştirdiğini işaret eder. Rüyada süt emzirmek, yapılan her işi ve kazanılan her lokmayı helal yollardan sağlamak anlamına da gelir. Rüyasında süt emzirdiğini görenin çocukları devlet makamlarına yükselir, itibarı ve saygınlığı yüksek bireyler olurlar. Gebe bir bayanın süt emzirdiğini görmesi normal sayıldığından dolayı genellikle yorumlanmaz. Bir erkeğin süt emzirdiğini görmesi ise, kişinin büyük bir sıkıntı nedeni ile yasalarla başının derde gireceğinin göstergesidir.

Rüyada Başkasının Süt Emzirdiğini Görmek

Rüyada başka birinin süt emzirdiğini görmek, kendi yaşamından mutsuz olmaya ve başka hayatlara özenmeye delalettir. Bu rüya kişinin illegal bir sebepten ötürü hapse girmesine de yorumlanabilir. Bir kadın için böyle bir rüya görmek, çocuk sahibi olma isteği olarak tabir edilir.

Rüyada Bir Bebeğin Süt Emdiğini Görmek

Rüyayı gören kişinin çok iyi bir gelire sahip olacağını ve rızkının artacağını gösterir. Zengin bir aileye ve bolluk içinde bir yaşama da işaret eden rüya aynı zamanda kişinin alın teri ile kazanç sahibi olduğuna da yorumlanır. Bebeğin emdiği sütün rengi koyu ise bu haram mala ve paraya işarettir. Süt emen bebek kız ise kederli bir haber alınacağına, hastalık veya kaza gibi olumsuz olaylara işarettir. Erkek bebeği süt emerken görmek ise, iyi haberlere ve zenginliğe işaret eder.

Rüyada Yetim Bir Bebeği Emzirmek

Allah katında çok büyük bir sevap işleneceğine, salih bir kul olunduğuna yorumlanır. Kişinin malını, mülkünü bölüşen, ahiret hayatına uygun şekilde bir yaşam süren, helal kazanç sağlayan iyi bir mümin olduğuna işaret eder. Her türlü şiddetten ve eziyetten uzak bir hayat sürüleceğine, işlerin yolunda gideceğine ve hiçbir zorlukla karşılaşılmayacağına tabir edilir. Günahların af olacağına da yorumlanan rüya, Allah’ın koruduğu bir kimse olunduğuna da işaret sayılır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Süt Emzirmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Elif (31 Mart 2016 saat: 19:01)

  Rüyamda yetim bir bebeği kucagıma alıyorum ve alır almaz gögsüm sütle dolup taşıyo. Bebeği emziriyorum zaten gögsümde süt nedeniyle olan ağrıda bebeğin emmesi sonrası geçiyor ve böyle uyanıyorum. Rabbim hayırlara çıkarsın inşallah ☺️?

 2. mavis (12 Mart 2016 saat: 10:00)

  Selamun aleykum
  Ruyamda baskasinin cocugunu kucagimda emzirdigimi gordum ve bu ruyayi 2 veya 3 defa gordum benim cocugum yok yeni evliyim ve bebegi emzirirken sutun rengini gordum beyaz rengi gibiydi ama cocuk benim degil galiba annemin cocugu diye zsnnediyorum cevaplarsaniz cok memnun olurum

 3. Anonim (23 Ekim 2015 saat: 09:13)

  Rüyamda yeni doğurmuş olduğum bir erkek bebeğe süt emziriyorum.Süt normal beyaz süt renginde ve sütüm öyle çok ki fışkırıyor bebeğin gözü yüzü süt oluyor normalde hamile değilim bir kızım var ama ikinci çocuğu istiyoruz ama olmuyor.

 4. suheyla malkoc (14 Şubat 2015 saat: 10:02)

  Ruyamda bir bebegi emziriyorum güya benim bebegimmis tam olarak cinsiyetini bilmiyorum ama kiz bebegi gibi geldi bana.surekli emziriyorum okadar cok sutum varki taşıyor fiskiriyor süt.sutun rengi acik renkte.cok uslu ağlamayan guzel bi bebekti.(normalde hamile degilim 2 erkek cocuk annesiyim).yorumlarsaniz sevinirim tesekkurler…

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,