RuyaTabirleri.com

Rüyada Süt Emzirmek

Rüyada süt emzirmek, kişinin evlatlarına iyi bir eğitim verdiğini ve aynı zamanda İslam kurallarına uygun, iyi bir mümin olacak şekilde yetiştirdiğini işaret eder. Rüyada süt emzirmek, yapılan her işi ve kazanılan her lokmayı helal yollardan sağlamak anlamına da gelir. Rüyasında süt emzirdiğini görenin çocukları devlet makamlarına yükselir, itibarı ve saygınlığı yüksek bireyler olurlar. Gebe bir bayanın süt emzirdiğini görmesi normal sayıldığından dolayı genellikle yorumlanmaz. Bir erkeğin süt emzirdiğini görmesi ise, kişinin büyük bir sıkıntı nedeni ile yasalarla başının derde gireceğinin göstergesidir.

Rüyada Başkasının Süt Emzirdiğini Görmek

Rüyada başka birinin süt emzirdiğini görmek, kendi yaşamından mutsuz olmaya ve başka hayatlara özenmeye delalettir. Bu rüya kişinin illegal bir sebepten ötürü hapse girmesine de yorumlanabilir. Bir kadın için böyle bir rüya görmek, çocuk sahibi olma isteği olarak tabir edilir.

Rüyada Bir Bebeğin Süt Emdiğini Görmek

Rüyayı gören kişinin çok iyi bir gelire sahip olacağını ve rızkının artacağını gösterir. Zengin bir aileye ve bolluk içinde bir yaşama da işaret eden rüya aynı zamanda kişinin alın teri ile kazanç sahibi olduğuna da yorumlanır. Bebeğin emdiği sütün rengi koyu ise bu haram mala ve paraya işarettir. Süt emen bebek kız ise kederli bir haber alınacağına, hastalık veya kaza gibi olumsuz olaylara işarettir. Erkek bebeği süt emerken görmek ise, iyi haberlere ve zenginliğe işaret eder.

Rüyada Yetim Bir Bebeği Emzirmek

Allah katında çok büyük bir sevap işleneceğine, salih bir kul olunduğuna yorumlanır. Kişinin malını, mülkünü bölüşen, ahiret hayatına uygun şekilde bir yaşam süren, helal kazanç sağlayan iyi bir mümin olduğuna işaret eder. Her türlü şiddetten ve eziyetten uzak bir hayat sürüleceğine, işlerin yolunda gideceğine ve hiçbir zorlukla karşılaşılmayacağına tabir edilir. Günahların af olacağına da yorumlanan rüya, Allah’ın koruduğu bir kimse olunduğuna da işaret sayılır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!