RuyaTabirleri.com

Rüyada Süt Görmek

Rüyada süt görmek zahmete girmeden, çalışmaya gerek kalmadan ve alın teri dökmeden mal ve kazanç sahibi olmak demektir. Rüyada kadın ya da erkek fark etmeksizin rüya sahibinin bir memesinden süt gelmesi, maddi anlamda birikim yapmaya işaret eder. Rüya sahibi bir kadının memelerinde süt olmadığı halde rüyasında memelerinde süt olması iyi değildir. Kısmetin az olduğu anlamına gelir. Şans yolları da kapanacak demektir. Rüyada hayvandan süt sağdığını gören kişi yokluktan kurtulur ve bolluğun, zenginliğin içine düşer. Rüyada eşek sütü içen kudrete erişir, köpek sütü içen bir toplumun lideri ya da bir hareketin öncüsü olur, kedi sütü içen ağır olmayan, iyileşecek bir hastalığa yakalanmak anlamına gelir.

Rüyada Süt Sağmak

Rüyada süt sağmak güzel şeylere işaret etmez bilakis en kötü kavramlardan biri olan hainliğe ve üç kâğıt yapmaya işaret eder.

Rüyada İnsan Sütü İçmek

Rüyada insan sütü içmek rüya sahibi için iyi bir şeye işaret etmez. Bu, rüya sahibine görünecek olan mahpushaneye delalet eder. Rüyada insan sütü emmek de rüya sahibi için içine düşülecek olan zorluğun ve darlığın bir habercisidir.

Rüyada Süt Almak

Rüyada süt almak terbiyeye, aile görgüsüne ve ahlaka işaret eder. Eğer bir anne çocuğu için süt alıyorsa bu rüya sahibinin çocuğunu kendi inandığı şekilde yetiştirmek ve eğitmek istediğine işaret eder.

Rüyada Süt İçmek

Rüyasında süt içen kimsenin malı da rızkı da alın teri ile kazanılmış ve hak edilmiştir. Rüyada sağılmış süt içme ise variyete, zenginliğe ve dünya malına işaret eder.

Rüyada Deve Sütü İçmek

Rüyada deveyi sağdıktan sonra sütünü içmek hayırlı bir gönül işine ve güzel bir izdivaca işaret eder. Eğer rüya sahibi bekâr biri değilse o halde bir erkek bebek sahibi olacağı anlamına gelir.

Rüyada Süt Kaynatmak

Sevgili  olunan bir kişi ile evlenileceğine, hayırlı bir işe adım atılacağına, bu iş sayesinde çok iyi bir mevkiye terfi alınacağına, yapılan bir çalışma sayesinde çok yakın bir zaman içinde sıkıntıların aşılacağına, zararlı bir alışkanlığın terkedileceğine, bozulan sağlığın düzeleceğine, eğlenceli ve yemekli bir törene konuk olunacağına ve sempatik tavırlarla herkesin ilgisinin çekileceğine yorumlanır. Rüyada cezvede süt kaynatmak, yakın arkadaşların katılmıyla çok istenen bir konu hakkında bazı kararlar alınacağına, bu kararlar sayesinde askıda kalmış bir projenin tekrar hayata geçirileceğine ve çok büyük kazanç getirecek şekilde nihayete erdirileceğine delalettir. Hayalleri süsleyen eve sahip olunacağına yorumlanır.

Rüyada Tencerede Süt Görmek

Rüyayı gören kişinin, çok büyük bir şansa sahip olduğuna, bu sayede birçok konuda daha önde yer alacağına, hiç beklemediği bir işle ilgili olarak bir teklifin gelmesi üzerine yeni bir adım atacağına ve zor geçen bir dönemin sonuna geleceğine yorulur. Rüyada tencerede süt kaynatmak, yeni tanışılan bir hobinin geliştirileceği, bu hobide ustalaşılacağı, ardından bazı imkanlarla birleştirilerek çok hayırlı bir şekilde iş sahibi olunacağı ve sağlıkla ilgili olarak artık daha bilinçli bir şekilde hareket edileceği anlamına gelir. Aile içinde alınacak bir karar doğrultusunda başka bir şehre gidilebileceğine alamettir.

Rüyada Bardakta Süt Görmek

Mevki makam sahibi olmak için sabırlı ve azimli bir şekilde hareket edileceğine, bazı kişilerle yakın ilişkiler kurulacağına, bu ilişkiler sayesinde çok doğru bir kişi ile tanışılacağına, hem bir işe hem bir eşe sahip olunacağına, gidilen yolda toplumun tanıdığı ve takip ettiği bir kişi olunacağına ve karlı bir işe girileceğine işaret eder. Akrabalardan ya da komşulardan biri ile yaşanan tatsızlığın tatlıya bağlanacağına tabir edilir. Rüyada bardakta süt görmek ve içmek, güç gösterisi yapmak isteyen bir rakibin rüya sahibi ve kendisini seven kişiler tarafından yenilgiye uğratılacağına, bu sayede deyim yerindeyse kişinin koltuklarının kabaracağına, gördüğü destekten ötürü çok mutlu olacağına ve kendilerine her zaman destek olacağına rivayet edilir.

Rüyada Ocakta Süt Taşması

Rüya sahibinin, hanesine bolluk ve bereket dolacağına, işlerinin açılacağına, yaptığı işte çok başarılı olacağına, insanlar tarafından tercih edilen bir kişi olacağına, sıkıntı veren ve maddi ve manevi anlamda sorun yaratan bir olayı çözeceğine, kısa vadede büyük prestij sahibi olunacağına ve ele birçok fırsat geçirileceğine yorumlanır. Rızkın artacağına delalet eder. Rüyada ocakta süt taşması ve yere dökülmesi, kısmet sahibi olunacağı, hayırlı ve güzel bir işe girileceği, kazancın hane halkı ile paylaşılacağı, düşmanların çok kıskanacağı bir iş hayatına sahip olunacağı, mutlu bir yuvaya kavuşulacağı ve rahata erileceği anlamına gelir.

Rüyada Süt Dağıtmak

Gerçekleştirilen projelerden ya da ortaya konulan çalışmalardan kazanılacak mal varlığının hem aile bireyleri hem sevilen dostlar için harcanacağına, kardeşlere yapmak istedikleri iş konusunda maddi açıdan destek verileceğine, kısa süre içinde bir evlilik yapıp evlat sahibi olunacağına ve hasreti çekilen bir akrabayla hasret giderileceğine işarettir. Rüyada çocuklara süt dağıtmak, gelecekle ilgili olarak bazı yatırımlar yapmaya, evlilik ya da kariyer düşüncesiyle çeşitli adımlar atmaya, daha önce yenilgi yaşanmış olunan bir konuda büyük başarı kazanmaya, dileklerin birbiri ardına gerçeğe dönüştüğünü görmeye ve hem aile ile hem arkadaşlarla birlikte güzel bir gece geçirmek için biraraya gelmeye rivayet edilir. Eğer eğitim hayatı ile ilgili bir adım atılacaksa ya da şans oyunlarından bir tanesi oynanacaksa bu dönem doğru bir dönemdir.

Rüyada Süt Mayalamak

Yapılan işten kazanılan para ile başka işler yapılacağına, bu sayede bir şirketler zincirine sahip olunacağına, birçok insanın evine ekmek girmesinin sağlanacağına, büyük bir zenginlik kazanılacağına, ihtiyaç sahiplerine yardım etme konusunda bazı yardım kuruluşlarıyla ortak hareket edileceğine, sıkıntısız ve rahat bir hayata sahip olunacağına ve aile bireyleri tarafından çok sevilip el üstünde tutulacağına yorumlanır. Rüyada yoğurt yapmak için süt mayalamak, daha iyi ve rahat bir hayata sahip olma düşüncesiyle bazı işlere girileceğine, bu işlerde çok doğru ve yüklü miktarda para getirecek kararlar verileceğine, ileride yaşanabilecek sağlık sorunları için çeşitli kontrollerden geçileceğine, sağlıklı beslenileceğine ve ferahlığa çıkılacağına alamettir. Kişi, evlilik kararı alacaktır.

 Rüyada Süt Dişi Görmek

Hayır ve mutluluk anlamına gelir. Rüya sahibinin, kendisine zararı dokunmuş olsa bile zor duruma düşen birine yardımcı olacağına, bu durum karşısında kendisini mahcup hisseden kişinin rüya sahibine teşekkür edeceğine ve ömür boyu minnettar kalacağına delalet eder. Rüyada süt dişi düşmesi, istenmeyen durumlarla ve olaylarla karşılaşılacağına, bu yüzden uzun sürecek bir sıkıntı içine düşüleceğine, maddi olarak zorluk çekileceğine, kardeşler arasında sürtüşmeler yaşanacağına ve ayrılık haberi alınacağına yorulur.

Rüyada Süt ve Kaymak Görmek

Kişi, yaptığı mesleğe bağlı olarak çok hayırlı bir işe soyunacak, bu işte elinden gelen bütün imkanları kullanarak çok büyük başarılara ulaşacak, didinip çalışıp kurduğu bu iş sayesinde hayallerinden bir kısmına ulaşcak, sevdiği bir kişinin sıkıntısına derman olacak, zorlukları aşacak, mal mülk sahibi olacak ve uzun zaman önce bırakmak zorunda kaldığı eğitim hayatına geri dönecek demektir. Rüyada süt ve kaymak içmek, kısa süre içinde büyük işler gerçekleştirileceğine, bu sayede herkesin dikkatinin çekileceğine, üzülen bir arkadaşa yardımcı olunacağına, yakın bir akrabanın yaşadığı sağlık sorununun tedavisi için çaba gösterileceğine ve sevinçli haberler alınacağına yorumlanır.

Rüyada Süt İle Banyo Yapmak

Yaşanan ayrılığın kısa zaman içinde sona ereceği, bu sayede anne baba için bir ev alınacağı, sıkıntıların ve sorunların ortadan kalkacağı, başarılar ve zenginlik kazandıracak bir yolda bazı kötü niyetli kişilerin kurduğu engellerin aşılacağı, kötü alışkanlıkların biteceği, mutlu ve huzurlu bir yuvaya sahip olunacağı ve problemlerin aşılacağı anlamına gelir. İhtiyaç duyulan kişilerin yakın zamanda geleceğine işarettir. Rüyada süt ile banyo yapan birini görmek, güzel bir ilişkinin başlayacağına, tecrübe sahibi bir kişiden alınacak fikirler sayesinde yapılan hatalardan ders çıkarılacağına, bolluk içinde bir hayatın kapısının açılacağına, iyikalpli ve anlayışlı bir kişi ile evlilik yapılacağına tabir edilir.

Rüyada Sütün Yere Döküldüğünü Görmek

Verilen emeklerin boşa gideceğine, sorunların günden güne daha da artacağına ve sıkıntılı bir işe girileceğine yorumlanır. Rüyada sütün elbiseye döküldüğünü görmek, yeni bir birlikteliğe başlanacağına, verilen sözlerin tutulacağına ve rahat edileceğine delalettir.

Rüyada Süt Görmenin Psikolojik Yorumu

Süt, kutsal olan şeyleri ifade eder. Varolmanın temelidir ve insan ya da hayvan her canlıda doğum anından sonra hayatta kalmanın temel kaynağıdır. Tabii yaşatmanın da en vazgeçilmez öğelerindendir. Yani bir anne düşünün ki evladını yaşatmak için onu yaşatmak için elinde tuttuğu en güçlü silahı sütüdür. Bireyin rüyasında süt görmesi,  kendilerinden sorumlu olduğu kişilere karşı duyduğu sorumluluğu ve onlara daha iyi şartlarda bir hayat sunmanın bitmeyen telaşesini ifade eder. Bu rüyayı gören bireyin hedeflerini sorumlulukları dahilinde tuttuğu, bağımsız davranmadığı ve bireysel kararlar almadığı anlamına gelir. Bireyin bu niteliği çevresindekiler için de büyük bir avantajdır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!