RuyaTabirleri.com

Rüyada Süt İçmek

Rüyada süt içmek zor işlerin üstesinden gelen, çoğu kişiye göre imkânsız gibi görünen işleri başaran, cesur, yiğit, mert ve cefakâr kişiye delalet eder. Bu kişi bir karınca kadar çalışkandır. İşten hiçbir zaman kaçmaz ve hiçbir iş bu rüya sahibinin gözünü korkutamaz.

Rüyasında süt içtiğini gören kişi çalışkanlığı ve hareketliliği sayesinde çevik gibi sağlam bir vücuda sahiptir. Kolay kolay hastalanıp yatağa düşmez. Sürekli koşuşturması sayesinde işleyen demir paslanmaz misali uzun ömürlü de olacaktır. Rüyasında süt içtiğini gören kişinin işlerinin yolunda gideceği, müjdeli haberler alacağı ifade edilir. Ayrıca rüya sahibi namuslu ve dürüst kimsedir.

Rüyada Süt Pişirmek

Sonu temiz ve hayırla bitecek bir meseleyle uğraşmaya işaret eder. Rüya sahibi kendisi için fayda getirecek bir işe girecek ve bu işten kazandığı para, ana sütü gibi ak ve helal olacaktır.

Rüyada Süt Görmek

Namus ile ama çok ezilmeden ve yıpranmadan kazanılan mala, mülke ve kazanca işaret eder. Rüya sahibi herkesin kıskanarak ve iç geçirerek bakacağı bir variyete sahip olacak demektir.

Rüyada Süt Emzirmek

Rüya sahibinin evladından yana yüzünün güleceğine ve evladının büyüdüğü zaman kendisini büyük bir bolluk ve rahatlık içinde yaşatacağına delalet eder. Fakat rüyada süt emmek için güzel yorumlar yapılmaz, rüya sahibinin kısmetinin de şansının da kapanacağı anlamına gelir.

Rüyada Ayran İçmek

Gerçekteki gibi kişiye rahatlık, esenlik ve ferahlık katar. Rüya sahibinin sıkıntılarından kurtulup, dertlerine de deva bulacağı şeklinde ifade edilir.

Rüyada Çay İçmek

Çok hayırlı ve güzel bir rüyadır, rüya sahibinin mutluluğuna işaret eder. Rüya sahibi mutlulukla geçecek, güzel, sağlıklı ve ferah günlere kavuşacak demektir. Rüyada çay döktüğünü gören kişi bazı konularda başarısız olacaktır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!