RuyaTabirleri.com

Rüyada Süt Sağmak

Rüyada süt sağmak, kazanç elde etmeye, kimseye muhtaç olmamak için canla başla çalışmaya delalet eder. Rüyasında süt sağdığını gören kişinin bahtı açık, geleceği parlak ve kısmeti de boldur diye yorumlanır. Bu kişi rızık konusunda da oldukça kısmetlidir ve işinde kazancı evinde de nimeti hiç eksilmez, bilakis kendisine bereket getirir. Rüya sahibi, herkesle iyi geçinen, kimseyi kırmayan, kendini sadece hayırlı şekilde ekmek parası kazanmaya adamış kişi olarak tasvir edilir.

Rüyada İnekten Süt Sağmak

Rüyada inekten süt sağmak da hemen hemen aynı anlamlara gelir. Rüya sahibinin ailesini geçindirebilmesi için helal olan bir gelir kaynağı bulma arayışına işaret eder. Bu kişi ekmeğini taştan çıkaracak kadar çalışkan, harama göz ucuyla dahi bakmayacak kadar da namuslu kimsedir denir.

Rüyada Koyun Sağmak

Rüyada koyun sağmak, kaba bir tabirle yalaka bir kişinin varlığı ile tabir edilir. Bu kişi çevresinde yolunacak kaz gibi gördüğü kişilere güler yüz ve yakınlık göstermek aynı zamanda da güzel sözler söylemek suretiyle yanaşıp kendine menfaat sağlamaya çalıyordur.

Rüyada Deve Sağmak

Büyük bir servetin sahibi olmak anlamına gelir. Rüya sahibinin babadan ya da deden kalma bir yeri işleterek ya da hiç çalışmasına dahi gerek kalmadan edineceği büyük variyete tabir edilir. Tabiri caizse rüya sahibinin eşek yüküyle parası aynı zamanda yatları ve katları olacak demektir.

Rüyada Kendi Memesinden Süt Sağmak

Rüyasında kadın ya da erkek fark etmeksiniz kendi memesinden süt sağdığını gören kişi, Allah katında hayırlı olacak işler yapacak demektir. Bu kişi, dinine bağlı, Allah’a yakın ama kuru kuruya ibadet eden değil aynı zamanda sadaka ve zekât veren, düşküne el uzatan kişi olarak tasvir edilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Süt Sağmak İle İlgili Rüyalar;

  1. gönül (14 Ağustos 2015 saat: 13:47)

    Merhaba rüyamda sol memem den bütün deliklerden gür bir şekilde süt geliyor ,kız yiyenim de yanımda o meme emmeyi sevmediğinden ona çay bardağına sağıyorum memem den akan süt beyaz bardaktaki süt kahve rengi bardak yarıya kadar dolmuştu teşekkür ederim.

  2. mehmet gunay (19 Haziran 2015 saat: 15:38)

    ruyamda annemlen evimizde karanlik idi ve 10 tane kadar yanar mum etrafimizda bizi icine almis bir halka halinde idi ve benim elimde bir yanar mum var idi sonra disaridan biri geldi ve amnem dedi emen sakla bu mumu kimse gormesin bende sakladim yatagin altina ben evliyim 2 tane cocum var biri 2 gun sonra iki ailik olur insallah biride 3 yasini bes ay geciyor kadinimda itaat halinde elhamdullillah allag razi olsun vesselam.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,