RuyaTabirleri.com

Rüyada Süt Sağmak

Rüyada süt sağmak, kazanç elde etmeye, kimseye muhtaç olmamak için canla başla çalışmaya delalet eder. Rüyasında süt sağdığını gören kişinin bahtı açık, geleceği parlak ve kısmeti de boldur diye yorumlanır. Bu kişi rızık konusunda da oldukça kısmetlidir ve işinde kazancı evinde de nimeti hiç eksilmez, bilakis kendisine bereket getirir. Rüya sahibi, herkesle iyi geçinen, kimseyi kırmayan, kendini sadece hayırlı şekilde ekmek parası kazanmaya adamış kişi olarak tasvir edilir.

Rüyada İnekten Süt Sağmak

Rüyada inekten süt sağmak da hemen hemen aynı anlamlara gelir. Rüya sahibinin ailesini geçindirebilmesi için helal olan bir gelir kaynağı bulma arayışına işaret eder. Bu kişi ekmeğini taştan çıkaracak kadar çalışkan, harama göz ucuyla dahi bakmayacak kadar da namuslu kimsedir denir.

Rüyada Koyun Sağmak

Rüyada koyun sağmak, kaba bir tabirle yalaka bir kişinin varlığı ile tabir edilir. Bu kişi çevresinde yolunacak kaz gibi gördüğü kişilere güler yüz ve yakınlık göstermek aynı zamanda da güzel sözler söylemek suretiyle yanaşıp kendine menfaat sağlamaya çalıyordur.

Rüyada Deve Sağmak

Büyük bir servetin sahibi olmak anlamına gelir. Rüya sahibinin babadan ya da deden kalma bir yeri işleterek ya da hiç çalışmasına dahi gerek kalmadan edineceği büyük variyete tabir edilir. Tabiri caizse rüya sahibinin eşek yüküyle parası aynı zamanda yatları ve katları olacak demektir.

Rüyada Kendi Memesinden Süt Sağmak

Rüyasında kadın ya da erkek fark etmeksiniz kendi memesinden süt sağdığını gören kişi, Allah katında hayırlı olacak işler yapacak demektir. Bu kişi, dinine bağlı, Allah’a yakın ama kuru kuruya ibadet eden değil aynı zamanda sadaka ve zekât veren, düşküne el uzatan kişi olarak tasvir edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!