RuyaTabirleri.com

Rüyada Sütlaç Görmek

Rüyada sütlaç görmek, muazzam bir mutluluğa ve huzura kavuşmaya işaret eder. Rüya sahibinin öylesine güzel, öylesine kıskanılası bir hayatı olacaktır ki herkesin içi gidecektir. Böylesi bir yaşam ancak Allah’ın kendisi için özel olan kullarına nasip olur derler. Rüyada sütlaç görmek, ahlakı ve duruşu güzel, anlayışlı, efendi, terbiyeli, dürüst, şerefli ve çalışkan biri ile tabir edilir. Bu kişi çalışkanlığı sayesinde hem yüklü hem de hakkı olan parayı kazanacaktır.

Rüyada Sütlaç Yemek

Kısmet ve kazanç kapılarının sonuna kadar açılmasına, rüya sahibinin işlerinden istediği verimi almasına delalet eder. Rüyada sütlaç yemek şansın ve bahtın açık olması anlamına gelir.

Rüyada Sütlaç Yapmak

Rüyada sütlaç yapmak, birden fazla kişinin bir araya gelerek bir iş kurmalarına ve elde edilen aylık gelirin, herkese eşit şekilde pay edilmesine tabir edilir.

Rüyada Sütlaç Dağıtmak

Rüya sahibinin hiçbir karşılık beklemeden, gönlünden gelerek ve Allah katında kabul olmasını dileyerek yaptığı yardıma işaret eder. Kişi bu yardım için yüklü miktarda para ödeyecek ama asla pişman olmayacak ve eli titreyemeyecektir.

Rüyada Sütlaç Almak

Rüyasında sütlaç aldığını gören kişinin rüyası, bazen nerede ne konuştuğunu bilmediği için başının ağrıması ile açıklanır. Bu özellik rüya sahibi için büyük bir zafiyettir ve herkesi çok rahatsız etmektedir. Neyse ki rüya sahibinin çevresinde acı söyleyen dostları vardır da sürekli kendisini uyararak dizginliyorlardır.

Rüyada Sütlaç Dökmek

Rüyasında sütlaç döktüğünü gören kişi, hiçbir kasıt olmadan, bilmeden ve planlamadan bir kişiye zarar verecektir ya da kötülük yapacaktır.

Rüyada Fırın Sütlaç Görmek

Zenginliktir. Rüya sahibi aslında hiç aklında yokken kendini birden çok karlı bir işin içinde bulabilir ve iş umduğundan da iyi olabilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Sütlaç Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. nuran (08 Ekim 2015 saat: 21:12)

  Merhaba.eşimle 11 yıldır evliyim şu anda ayrıyiz ama bosanmadik şu anda ayrı şehirlerde yaşıyoruz.rüyamda eşim üstünde esofmanlariyla yyanıma geliyor elinde bir tepsi var Tepside kasede dolu sutlac ya da yyoğurt var.tepsinin uüstünde yyaklaşık 15 cm uuzunluğunda iki adet halat ip var bu ipler birleştirilmiş ve ikisini de birer adet düğüm atılmış ve tepsi kahverengi ahşap.eşime bu ne diyorum eeşim annem sana ggönderdi diyor ye diyor benim gözlerim iplere takılıyor sutla ci yesem mi diye düşünürken uyandım.rüyayı yorumlarsaniz çoksevinirim.iyi aakşamlar

 2. Emre (26 Temmuz 2015 saat: 08:09)

  Rüyamda mutfakta ağzı kapalı kapta sütlaç vardı bende onu araya çalışıyordum birden etrafından kanat çıktı ve ben bırakınca kanat kayboldu ama olay eski evimizde oldu sari mutfak lambası yanıyordu ve ufak bir mutfağı vardır ben o evden hep korkmuştum sonra bu olayı rüyamda babama anlatıyorum babam sus diye bağırıyor kaçtı senin yüzünden diyor

 3. aynur (21 Temmuz 2015 saat: 01:47)

  gerçek hayatta benim olmayan ancak rüyamda benim olan evde bulaşık makinesinin ici sütlaç ile doluydu. taşmak dökülmek üzereydi kenarlarindan ama dökülmesine engel oldum. arkadaşlarım vardı. onlara farklı tatlı ve yiyecek ikram ediyordum. ancak sütlaçın bulaşık makinesinin icinde bozulmuş olduğunu düşünerek ikram etmiyordum.

 4. cankiz (05 Haziran 2015 saat: 07:17)

  Rüyamda bir restoran tarzı bir yerde sütlaç satılıyor ve ben tüm ailemi arkadaslarimi oraya sütlaç yemeye goturuyorum orasinda da büyük tencerelerde. Sıcacık sütlaç kayniyor ve kaslarda sütlaç kaseleri dolu.ve herkes bir sütlaç yemeye koyuluyor

 5. zarife ekiz (31 Mayıs 2015 saat: 09:52)

  Rüyamda , eski , pek sevmediğim ,fazla anlaşamadığım bir iş arkadaşımla aynı evdeyiz ama ev benim. Sabah erken kahvaltı hazırlayayım diye kalktım. Çay suyunu koydum Gelip gidip arkadaşımla konuştum Ama hiç bir şey yapamadım büyük bakır bir leğende sütlacı akşamdan pişirdiğimi hatırladım Onun da altını yaktım ısınsın diye Okul vakti yaklaştı iyice Arkadaşımı bari sütlaç yiyip gidelim diye çağırdım. Leğenin başına Geldik ki hala altı yanıyor çok gzel de görünüyor Fıkır fıkır da kaynıyor. Arkadaşım ellerini iksini birden bunu şöööle bir karıştıracaksın dedi kaynayan sütlacı elleriyle karıştırdı Sonra benim ellerimi de sokmaya çalıtı. Ben sevmem yiyeceğe el girmesini dedim kasıldım Vaz geçti Sonra ben altı hala yanan sütlacı çelik bir yemek kaşığı ile karıştırdım küçük bir yanık geldi dibi tutmuş. Ama altı hala yanıyor. İyice karıştırınca sadec küçük bir yer yanmış olduğunu anladım ama Onca pişmeye rağmen içinde pişmemiş yeşil ve çok sert buğday çıktı. ALltını söndürdüm Ama şaşırdım Pirinçler iyice pişmişken o yeşil bugdaylar nerdeyse ıslanmamış bile yaklaşık iki elimle yapılan bir avuç kadar vardı Arkadaşıma ellerini soktuğu ve yiyemediğim için kızgın, Buğdayların pişmemiş olduğuna da bir o kadar şaşkın uyandım Ben buğday koymadım ve hiç sütlaç yemedim

 6. nesli (21 Nisan 2015 saat: 12:28)

  Merhaba, ben ruyamda ailemle evden baska bi yerdeydik ve sutlac yiyolardi bende kizdim ve bana hicmi birakmadiniz dedim hatirladigim kadariyla bi iki kasik sonunu yedim.uyumadan once evdekilerle tartismistim buyuk bi tartismaydi ve sonra bu ruyayi gordum.Cevap icin tesekur ederim

 7. nurdan erdaş (27 Mart 2015 saat: 14:48)

  Rüyamda kayınvalidem süzgeçe sütlaçmutfak tezgahının üzerine koymuş bende bir kaşık yedim tatsız diye şeker ilave etmek isterken yanlışlıkla tuz ilave Ettim.ve yine tattım süzgeçten olduğu için sütlaç yıkamak istedim o arada uyandım

 8. tuğçe ergen (12 Aralık 2014 saat: 07:51)

  sütlaç yapıyorum kaplara koyuyorum ,oyuncak bebeğim var galiba ona yediriyorum sonra annemler geliyor ve tatlıları goruyolar Hiç sormadan alıp yemeye başlıyorlar sinirleniyorum bebeğim için onlar diyorum ben bile tadına bakmadım diyorum ama isin icinde annem olunca sinir olsamda yiyorlar .. yorumunuzu bekliyorum tesekkurler..

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,