RuyaTabirleri.com

Rüyada Sütlaç Görmek

Rüyada sütlaç görmek, muazzam bir mutluluğa ve huzura kavuşmaya işaret eder. Rüya sahibinin öylesine güzel, öylesine kıskanılası bir hayatı olacaktır ki herkesin içi gidecektir. Böylesi bir yaşam ancak Allah’ın kendisi için özel olan kullarına nasip olur derler. Rüyada sütlaç görmek, ahlakı ve duruşu güzel, anlayışlı, efendi, terbiyeli, dürüst, şerefli ve çalışkan biri ile tabir edilir. Bu kişi çalışkanlığı sayesinde hem yüklü hem de hakkı olan parayı kazanacaktır.

Rüyada Sütlaç Yemek

Kısmet ve kazanç kapılarının sonuna kadar açılmasına, rüya sahibinin işlerinden istediği verimi almasına delalet eder. Rüyada sütlaç yemek şansın ve bahtın açık olması anlamına gelir.

Rüyada Sütlaç Yapmak

Rüyada sütlaç yapmak, birden fazla kişinin bir araya gelerek bir iş kurmalarına ve elde edilen aylık gelirin, herkese eşit şekilde pay edilmesine tabir edilir.

Rüyada Sütlaç Dağıtmak

Rüya sahibinin hiçbir karşılık beklemeden, gönlünden gelerek ve Allah katında kabul olmasını dileyerek yaptığı yardıma işaret eder. Kişi bu yardım için yüklü miktarda para ödeyecek ama asla pişman olmayacak ve eli titreyemeyecektir.

Rüyada Sütlaç Almak

Rüyasında sütlaç aldığını gören kişinin rüyası, bazen nerede ne konuştuğunu bilmediği için başının ağrıması ile açıklanır. Bu özellik rüya sahibi için büyük bir zafiyettir ve herkesi çok rahatsız etmektedir. Neyse ki rüya sahibinin çevresinde acı söyleyen dostları vardır da sürekli kendisini uyararak dizginliyorlardır.

Rüyada Sütlaç Dökmek

Rüyasında sütlaç döktüğünü gören kişi, hiçbir kasıt olmadan, bilmeden ve planlamadan bir kişiye zarar verecektir ya da kötülük yapacaktır.

Rüyada Fırın Sütlaç Görmek

Zenginliktir. Rüya sahibi aslında hiç aklında yokken kendini birden çok karlı bir işin içinde bulabilir ve iş umduğundan da iyi olabilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: