RuyaTabirleri.com

Rüyada Sütlaç Yemek

Rüyada sütlaç yemek, aydınlık geleceğe, maddi manevi kolaylığa ulaşmaya, kısa zamanda hayırlı haberleri işitmenize, akrabadan gelecek kötülükleri savmaya, güzel ve kısmetli bir döneme girdiğinize, zorluk çekmeden kazanç elde etmeye, kendisine hayırlı olacak iyi bir çocuğa işarettir. Bazı yorumculara göre ise, çektiği çilelerin sonucunda fayda görmek, çalışıp elde ettiği güzel isme, ün kazanmaya ve insanların takdirini toplamaya yorulmaktadır.

Rüyasında Sütlaç Yaptığını Görmek

Rüyasında sütlaç yapan kişi, herkesin sevdiği, sohbetinden zevk alınan, hayırlı bir adamla karşılaşır. Bu rüya uzun ömürlü olmaya, mutluluk verici havadislere, bereketli kazanca, geçimin genişlemesine, kendisine hayırlı olacak evlada, gönül ilişkilerine ve bekarlar için evlenmeye, hastalıklara şifa bulmaya işarettir. Rüyasında sütlaç pişiren kişi kendisine faydası dokunacak çalışmalar yapar ve maddi yönden ferahlar.

Rüyada İnsanlara Sütlaç Dağıtmak

Rüyada insanlara sütlaç dağıtmak, merhametli ve bonkör bir kişiye işarettir. Sütlaç dağıtmak, yoksullara yardım etmeye, insanlara faydalı olmaya, sıkıntılardan kurtulmaya, sözüne güvenilir hayırlı bir kimseden fayda görmeye, kudretli ve güçlü bir kişinin himayesine girmeye, ganimet ve servet sahibi olmaya delalettir. Bu rüya eli bol, cömert bir adamdır. Bu özelliği ile insanlar içerisinde derecesi yüksektir.

Rüyada Sütlaç Kazanı Görmek

Rüyasında sütlaç kazanı görmek geçime, rızkın artmasına, iş hayatına, kişinin yaptığı çalışmalara, kişinin ailesini geçindirdiği işe yorulur. Rüyasında sütlaç kazanını yanmış gören kişi, geçiminde bazı zorluklar yaşar veya rızkını kazanırken bazı sıkıntılarla uğraşır.

Rüyasında Tadı Bozuk Sütlaç Görmek

Bu rüya kazanılacak haram maldır. Bu rüyayı gören kişi kendisine faydası olmayan mal elde eder veya haram bir para kazanır. Rüyada tadı güzel sütlaç ise tam tersiyle yorulur. Bu rüya helal mala ve paraya, kişinin rızkını güzel yollardan kazanmasına, her anlamda feraha ve mutluluğa işarettir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: