RuyaTabirleri.com

Rüyada Suya Dalmak

Rüyada suya dalmak, rüya sahibinin, hayırlı işlerle karşılaşacağına ve kısmetli bir kişi olduğu için para ve mal konusunda sorun yaşamayacağına delalet eder. Kötü kişiler tarafından engellenmiş işlerinin düzeleceğine, yeni işlere girişileceğine ve günbegün işlerinin bereketinin artacağına yorulur. Aynı zamanda, sosyal hayatta ve aile hayatında çok güzel haberlerle karşılaşılacağına işaret eder.

Rüyada Denize Dalmak

Rüyada denize dalmak, yapılmak istenen işlerde ve çalışmalarda çok dikkatli olmak ve doğru adımlar atmak gerektiğine, eğer dikkat edilmezse çok büyük zararlara uğranacağına yorumlanır. Zararın, girişilecek daha sonraki işlere engel olacağına ve yapılmak istenen atılımların gerçekleştirilmesinden, ortaya birçok eksikliğin ve sorunun çıkması sonucu vazgeçileceğine delalet eder.

Rüyada Deniz Görmek

Rüyada deniz görmek, istenen amaçların gerçekleştirileceğine, istenenden daha fazla mala sahip olunacağına ve iş hayatında birçok düşman kazanılacağına yorumlanır. İş hayatındaki düşmanlıkların sosyal hayatta çok büyük sıkıntılara sebep olacağına yorulur.

Rüyada Irmak Görmek

Rüyada ırmak görmek, iki şekilde tabir edilir. Temiz ve dingin bir ırmak, rüya sahibinin aile hayatında güzel şeylerle karşılaşacağına ve sosyal hayatında saygın bir konuma geleceğine delalet eder.  İtibar edilen, sözü dinlenen, akıl danışılan ve herkes tarafından sevilen bir kişi olunacağına da işaret eder. Kirli ve sert akan bir ırmak görmek, rüyayı gören kişinin başının belaya gireceğine, birçok kavga ve sorunla karşılaşacağına ve ayağını kaydırmak isteyen insanlar tarafından takip edildiğine yorumlanır.

Rüyada Dere Görmek

Rüyada dere görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve sosyal hayatında karşılaşacağı ve mutlu olmasına yarayacak şeylere delalet eder. Aynı zamanda, aile hayatında, eşler arasındaki mutluluğa ve sevgiye yorumlanır. İş hayatında yaşanacak, güzel şeylere ve bolluk ve refah içinde geçecek günlere de işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Suya Dalmak İle İlgili Rüyalar;

 1. Abdullah şekerci (30 Kasım 2015 saat: 14:36)

  Elektirik tellerinde oturuyordum ve ceyran çarpmıyordu eniştem bu nasıl oluyor diye baktı sonra bizim mahallede bi evin altında yatır olduğu görüldü çok eskiden türbeymiş orası yerine bi ev yapmışlar mezar kaybolmuş bi vaziyette görünüyor ve eniştemin akrabasının o türbede yattığı söyleniyor sonra ben korkuyorum ordan geçerken bakıyorum yeni yapılan ev birden iki katlı eski bi eve dönüşüyor ve zemin katta mezarlık bulunuyor.sonra ben enistem 3 abim 1 kardeşim hep beraber suyun içindeyiz ama iki abim suyun dibinde ölü bi vaziyette yatıyor ama mezarları küçük bu görüntünün ardından abimler biz küçük yaşta şehit olduğumuz için mezarımız küçük diyolar ama nasıl oluyor anlamadım abimler zaten şehit olmadı vefat etmedi ve bu ruyada benle kendi boyutlarında suyun üstte konuşuyorlar ben alta dalınca altta görünüyorlar sonra mezarı olmayan abimle konuşuyoruz diğer küçük kardeşimle ilgili abim kardeşimin nasıl şehit olduğunu anlatıyor tabi normalde yaşıyor kardeşim abim anlatırken kardeşim nasıl şehit oluyorsa o şekil bi bant kaydı gibi görünüyor vurulduğunu görüyorum Suriye sınırında hatay da oda biraz küçükken şehit oluyor bu yer gerçekte askerlik yaptığı yer sonra bi bant kaydı daha çıkıyor askerde Onbaşı oluyor şehit olmuyor derken o havuzun içinde herkes kayboluyor ve sevgilim havuzun bi ucundan dalıyor ben öbür ucundan ortada birlesiyoruz ve ben biraz nefessiz kalıyorum sevgilim beni tutup dalıp gitmemiz gereken yere götürüyor bende az elimi ayagımı oynatiyorum giderken seni seviyorum diyor suyun altında Tabi rahat bi şekilde gitmemiz gereken kanala gidemememin sebebinin dini konuda biraz zayıf olduğumdan kaynaklandığını söylüyor ama sonunda ulaşıyoruz o noktaya adeta ahiret gibi ahirette oyke değil ama rüyada öyle bi bağlantı vardı en başta elektrik beni carpmadigi zaman enistem de öyle diyordu rüya bu kadar. Yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

 2. Taşkın (05 Kasım 2015 saat: 08:54)

  Rüyamda yürürken önümden bir bıldırcın fırladı elindeki keseri ona fırlattım..keser ve bıldırcın aynı anda suya düştü..koştum bıldırcını sudan cıkarttım..sonra onu yanındaki abime verdimm..önce bıldırcın kekliğe sonra çocuğa dönüştüü..sonra keseri almaya gittimm..bir tane kız çocuğu nehirde yüzüyordu.. Burda yüzme boğulursun dedimm.sonra suyun altından yüzerek dışarıya çıktıı..sonra ben keseri suyun altında gördümm..sapı kırılmıştıı.. Tam dalıp çıkaracaktımki su birden bulanıklaştıı..sonra bi ara su duruldu ve keseri slıp cıktımm..gerçekten sapı kırılmıştıı..sonra amcamm geldi ve kesere yarısı kırılmış başka bir sap taktımm.

 3. gizem gül (02 Temmuz 2015 saat: 13:49)

  Çok büyük bi denizdi ucu bucu yoktu bi kayayanın önünde arkadaşımla duruyorduk suyun içinde birden beni kollarımdan tuttu öptü ve suya bastırdı ikimizde dipsiz biyere dogru inmeye başladık hala kollarından tutuyodu baya bi derine indik daha sonra birden yuukarı çıkmaya başladık suyun yüzüne çıktık bi süre sonra.

 4. harun (16 Şubat 2015 saat: 08:20)

  Temiz akan bir ırmağa giriyorum. Su çok berrak. Dakikalarca hiç çıkmadan suyun altında yüzüyorum Benle birlikte yüzen çocuklar var. Ellerinde zarlar var, suyun içinde onları önüme doğruu atarak tahmin etmemi istiyorlar. Zarlardan bir tanesi düşüyor. Bende dalabilirmiyim acaba diye düşünüyorum. Zemin görünüyo ama tam zeminin olduğu yer biraz flu. Zarı bulunduğum yerden göremiyorum. Dalıyorum ve 3 tane zar buluyorum. İkisi sudan yıpranmış ve eskimiş. 3.süde düşürülen. Bunların hepsini alıp çıkıyorum çocuğa veriyorum. Eski olan bende kalıyor. Suya dalıp çıkana kadar oyun oynarken falan hiç nefes almıyorum. Bu arada su iki dağ arasında kayalıklar arasında akan bir su. Yorumlarsanız sevinirim, iyi günler

 5. Fırat (03 Şubat 2015 saat: 06:26)

  ben fırat ruyamda bir arkadasım akar suyun ıcınde kavga edıyodu bende onu kurtarmak icin suya atladın ve onlar kavga edıyodu ayırdım ve akar su beni goturdu bir evin icine dıstum cok guzel dunya guzeli bi evin icine dedim burası neresi bir ses geldi dedi burası muhammetin evi bunu yorumlarsanız sevınırım tş

 6. gökhan (08 Kasım 2014 saat: 11:45)

  Ruyamda bir deniz gibi yada çok derin bi göl e atlıyorum önce atlamadan önce kenardan bakıyorum ve bitanda suya atlıyorum ilk önce alçak gibiydi su ama ilerledikce baya derine dalmışım biraz iler lemeye çalışırken karşıya bir anda bük bir şekilde suyun dibinde demir eski bir köprü görünüyor ilerler ken korkunç bir şekilde çürümüş insan cesedi çıkıyor karşıma bir anda korkarak nefessiz bir şekilde yüzeye çıkıyorum korkarak ve uyanıyorum.

 7. yasin yiğit (21 Ekim 2014 saat: 11:32)

  benle tanımadığım bir kız sonu uçurum olan bir suda yuzuyoruz ama akıntı yok daha sonra başka bir tanımadığım kız ve erkek te o suda beliriyor o arada akıntı başlıyor onlar çırpınırken ben yardıma gidiyorum. O sırada birden iki kişi o uçurumdan duşuyor bi bakıyorum altıda su ile dolu hemen atlıyoruz iki kişi diğer kişi birini dibe gitmeden çıkarıyor bende dibe dalıyorum bir kız görüyorum onu çıkarmaya çalışıyorum yarı yola kadar getiriyorum ama sonrasında engel oluyor. Bu iki 3 kere tekrar ediyor. En son o diğer kişi ilee onu aramak için dalıyoruz suya tekrar. Ama hiç zorlanmadan suyun dibinde onu arıyoruz en son suyun içinde başka Bi tatlı su buluyoruz. O tatlı suyun etrafında rahatça nefes alınabiliyor. O kızda orada oturmuş gitmek istemediğini soyluyor.

 8. mehtap (24 Eylül 2014 saat: 09:12)

  Ruyamda Irmağa kardesimi bulmak icin giriyorum ama yüzme bilmiyorum meltem meltem diye bagiriyorum ırmak akıntıyla beni sürüklüyor ve ben kendimi kıyıya cekiyor çıkıyorum kuzenim de beni kurtarmak için atlamış onu görüyorum ben çıktım diyorum oda cikiyo kardeşim evde oluyo ama uzuntuden annemin burnundan kan geliyosonra ben duşa giriyorum annem de banyoyu hazirliyo ama banyo da hem dar hem eski bir banyo… Şimdiden yorumlarınız icin Teşekkürler

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,