RuyaTabirleri.com

Rüyada Suya Düşmek

Rüyada suya düşmek büyük bir felaketi çağrıştırsa da tüm rüya yorumcuları tarafından olumlu bir şekilde yorumlanmaktadır. Bu durumda hayırlı bir rüya olduğunu söyleyebiliriz. Ancak genel olarak bir yorumda bulunabilmek için rüyanın içeriğinin ram olarak analiz edilmesi çok önemlidir. Böylece doğru bir yorumlama yapılabilir.

Rüyada suya düşmek genel olarak sevinçli bir haberi çağrıştırmaktadır. Yakın zamanda alacağınız mutluluk verici bir haberin sizi oldukça fazla sevindireceği söylenmektedir. Tüm bunların dışında kazanılacak helal bir nimetin varlığı ifade edilir. Kişinin çalışarak kazanacağı ve kendisini rahatlatacak helal bir nimetin varlığından söz edilmektedir.

Rüyada Derin Bir Suya Düşmeyi Görmek

Bir kişi rüyasında derin bir suya düşüp çıkamadığını görse bu rüya o kişi için hayırlı bir şekilde yorumlanmaktadır. Genel olarak kişinin dünyada oldukça önemli bir kişi haline gelerek etrafındaki kişilerden büyük saygı göreceği anlamına gelebilir. Tüm bunların dışında genel olarak suya düşmek kazanılacak önemli miktarda bir paranın habercisi olarak da ifade edilebilir. Rüyanın içeriği rüyayı doğru bir şekilde yorumlayabilmek açısından çok önemlidir.

Rüyada Suya Düşmeyi Ve Çırpınmayı Görmek

Bir kişi rüyasında suya düştüğünü ve bu şekilde sürekli olarak çırpındığını görürse bu rüya o kişi için pek hayırlı bir şekilde yorumlanmaz. Bu durumda kişinin genel olarak dünyada büyük bir günah işlediğini ve bu günahın etkilerinden kurtulmak için sürekli olarak çırpındığı söylenir. Ancak günahlarının bedelini tam olarak ödemeden böyle bir durumdan kurtulmasının kolay olmadığı belirtilmektedir.

Rüyada Sığ Suya Düşerken Görmek

Rüyada derin olmayan bir suya düştüğünü gören kişi kendisi için zor olmayan bir işin üstesinden gelerek üstün başarılar sağlayabilir. Bu kişi iş hayatında önemli başarılara imza atarak bu işinde üstesinden kolaylıkla geldiğini gösterebilir. Bu durumda kişinin önemli başarıları kolaylıkla elde edeceğini söyleyebiliriz.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Suya Düşmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Esra (12 Ekim 2014 saat: 19:10)

  Rüyamda taşların aralarından hafif su akan bi derenin üzernden taşlara basa basa ilerliyordum.hafif hafif su yükseldi ve ben ıslanmaya başladım ıslanmamam için taşlara atlamaya çalışırken hafifçe yerden yükseldim başka bi taşa adeta süzüldüm.birden göğe doğru uçmaya başladım çok hızlı ve çok yükseğe.dengesiz uçuyordum bazen düşücek gibi alçalıp tekrar yukarı fırlıyordum.uçmak kontrolüm dışında istemsiz olarak oluyordu.derenin suyu bi insan beline ulaşıcak kadar yükselmişti ve ben en sonunda o suya düşüyordum.bi süre dibinde kaldıktan sonra çıkmaya çalışıyordum.çıkabildiğimi görmeden rüya bitti

 2. Maral (01 Mayıs 2014 saat: 12:19)

  Rüyamda bir köprü vardi Aşşağıda derin bir su o köprünün üstünde de tam 4 kişi vardi bide ben onlardan bir suya yıkılmıştı bizde köprünün üstünde o adam geldi bir bir o adamlari itmeye başladı suya ben ise çok korkuyorum yapma diye yalvariyorum hatta benide itti yıkıldım ben kimse yardim etmiyordu bana köprüde suya çok yakındı köprüden tutundum bide o beni iteb adamın saçına yapıştım sonra her kes kayboldu bir an bende kolaylikla çıktım korktuğum kadar zor olmadı çıkmam.

 3. merve (27 Mart 2014 saat: 06:26)

  Ruyamda abmam ben yiyenim ve kuzenim gezerken bi anda ablamin aya takilmasiyla dusmek uzereyken ben onu kurtarip kndim dusuyorum snra arkami donum baktimda ablamin kizi yiyenimde ordan taslarin ustunden yavas yavas asa glio kuzenimde asada ama dustumu indimi blemiyorum snra 3muz asadayiz ablamin elinde bi bebek pusedi var hmn ev halkini haberdar eder bu arada asada bi anda tuaf syler yasanir ablamin kizi rhat durmaz bi anda sag sola bktimizda masa metal dolap gbi esalar var ve en ilginc olani bi suru beyaz heykeller kediydi hralde kedi heykeli snra dar bi alandan snra akinti olan su var yiyenim rhat durmaz korkup bn kizip barmaya bsliom o arada ablam duyup bsy oldunu sanip agliyarak tlf kulanda korkar adimla yanimiza gelir bnde tam o sirada yok bsy kizin durmio deyip suyun kenarina gidip durmio kizin burlara glio dedim anda kndim ayam kayip suya dusum akintiya kapiliom ablam bari naptin nasil blcaz seni fln kafami sudan cilarip GELCEM diye bariorum o andan snra uyandim ama korktum icn gzlerimi acamadi snra zorladim kndimi actim ve hemn yiyenimin odasina gttim optum onu bn suya kapildima uzulmedim onu orda kuzenimle ikisini yaniz biraktima uzuldum ruyam byle oldu iste simdi saat sbh 5 bcuk ve uyamiyorum :(

 4. SALİH (11 Mart 2014 saat: 08:51)

  rüyamda 6 yaşındaki oğlumla bir baraj gibi suyun kenarından suya bakıyoruz ve oğlum bir anda suya düşüyor ve bende arkasından suya atlıyorum ve diğer oğlumda benle beraber suya atlıyor ve düşen oğlumu biraz zorlanarak suda yakalıyoruz ve iki oğlumla suyun içinde birbirimize sarılıyoruz. yukardan ip atmalarını istiyoruz. ip atıyorlar ama ipin ucunda paraşüte benzer birşey var ben ve oğullarımı adeta uçururcasına yukarıya karaya çıkarıyor.

 5. nuray (25 Şubat 2014 saat: 09:35)

  Ruyamda eşim yanıma geldi arabadayim ve onu ise gönderdim zorla havuzu olan bir yere gittik havuzun orda iki tane yıl var ve ben onlardan kortugum için havuza girmedim birinde uzun bir sopaile uzaklastirdim ordan nehir gibi sudan karşıya gecdik ve baraja gittik hertaraf yesildi ve birden barajın suyu çoğaldı ve küçük kızım suya düştü demirler tutuyordu anne kurtar beni diye bağırdı ve suya kapildi ve şu çok hızlı şekilde akıyordu suya kapildi kızım bana bak anne dedi agliyordum böylelikle uyandım

 6. nnnnnnnnnnn (02 Ocak 2014 saat: 12:45)

  rüyamda açık mavi bir nehir gibi suya düşüyorum ama su çok güzel derinmiş ama hemen karşı tarafa çıkıyorum eski bir kız arkadaşım var yanımda sonra neresi olduğumu bilmediğim yüksek bir yere çıkıp bir yerleri izliyorum bunun yorumunu yaparsanız sevinirim arkadaş bir yerde üzerini değiştiriyor bir yere çıkıp hoparlör görüyoruz inşaat gibi bir yere ve bir sonraki rüyamı aynı rüyamı bilmiyorum abimle beraber böyle tren ama üzeri açık tren içi hambeles dolu önümden geçiyor abim aşağıya iniyor ben inemiyorum ama aşağıdaki kapı kilitli ve çıkamıyorlar

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,