RuyaTabirleri.com

Rüyada Suya Düşmek

Rüyada suya düşmek büyük bir felaketi çağrıştırsa da tüm rüya yorumcuları tarafından olumlu bir şekilde yorumlanmaktadır. Bu durumda hayırlı bir rüya olduğunu söyleyebiliriz. Ancak genel olarak bir yorumda bulunabilmek için rüyanın içeriğinin ram olarak analiz edilmesi çok önemlidir. Böylece doğru bir yorumlama yapılabilir.

Rüyada suya düşmek genel olarak sevinçli bir haberi çağrıştırmaktadır. Yakın zamanda alacağınız mutluluk verici bir haberin sizi oldukça fazla sevindireceği söylenmektedir. Tüm bunların dışında kazanılacak helal bir nimetin varlığı ifade edilir. Kişinin çalışarak kazanacağı ve kendisini rahatlatacak helal bir nimetin varlığından söz edilmektedir.

Rüyada Derin Bir Suya Düşmeyi Görmek

Bir kişi rüyasında derin bir suya düşüp çıkamadığını görse bu rüya o kişi için hayırlı bir şekilde yorumlanmaktadır. Genel olarak kişinin dünyada oldukça önemli bir kişi haline gelerek etrafındaki kişilerden büyük saygı göreceği anlamına gelebilir. Tüm bunların dışında genel olarak suya düşmek kazanılacak önemli miktarda bir paranın habercisi olarak da ifade edilebilir. Rüyanın içeriği rüyayı doğru bir şekilde yorumlayabilmek açısından çok önemlidir.

Rüyada Suya Düşmeyi Ve Çırpınmayı Görmek

Bir kişi rüyasında suya düştüğünü ve bu şekilde sürekli olarak çırpındığını görürse bu rüya o kişi için pek hayırlı bir şekilde yorumlanmaz. Bu durumda kişinin genel olarak dünyada büyük bir günah işlediğini ve bu günahın etkilerinden kurtulmak için sürekli olarak çırpındığı söylenir. Ancak günahlarının bedelini tam olarak ödemeden böyle bir durumdan kurtulmasının kolay olmadığı belirtilmektedir.

Rüyada Sığ Suya Düşerken Görmek

Rüyada derin olmayan bir suya düştüğünü gören kişi kendisi için zor olmayan bir işin üstesinden gelerek üstün başarılar sağlayabilir. Bu kişi iş hayatında önemli başarılara imza atarak bu işinde üstesinden kolaylıkla geldiğini gösterebilir. Bu durumda kişinin önemli başarıları kolaylıkla elde edeceğini söyleyebiliriz.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!