RuyaTabirleri.com

Rüyada Tabak Kırılması

Rüyada tabak kırılması görmek, rüyayı gören kişinin hayatının o ana dek olan tüm sıkıntılardan arınıp daha huzurlu ve istediği kadar güzel geçeceğine işaret eder. Bir dönüm noktasını vurgulayan rüya, geçmişteki aksiliklerin ve üzüntülü durumların sona erdiğinin de habercisidir. Çok kısa süre içinde yaşanacak güzel gelişmelere işaret eden rüya aynı zamanda bazı rüya alimlerine göre, yakın bir kimsenin vefat haberinin alınacağı şeklinde de yorumlanır. Tabağın içi dolu ise ve kırıldığında içindekiler de yerlere saçılıyorsa bu durumda kişinin ölümcül bir hastalığa yakalanacağına yorulur.

Rüyada Tabak Kırdığını Görmek

Rüyada kişinin tabak kırması, yakın çevresindeki kişileri kıracak veya üzecek eylemlerde, söz ve davranışlarda bulunacağı anlamına gelir. Başka birini tabak kırdığını görmek ise, dış etkenlerden dolayı çekilecek bir sıkıntının da işaretçisidir.

Rüyada Tabak Görmek

Rüyada görülen tabak, kişinin hayatındaki olumlu gelişmelere ve hayırlara vesiledir. Aynı zamanda devlet erkanından bir kimse ile görüşüleceğine ve çözümü gecikmiş bir mevzuda aydınlığa kavuşulacağına da yorumlanır.

Rüyada Boş Tabak Görmek

Boş tabak kişinin maddi açıdan büyük kayıplar yaşayacağı ve fakir bir hayata düşeceği şeklinde tabir olunur. Tabağın dolu olması ise, zenginliğe, mal, mülk edinmeye ve berekete işarettir. Görülen tabak cam ise kişinin aradığı huzuru ve mutluluğu gözünün önünde olmasına rağmen görememesini ve yanlış yerlerde dolaştığını delalet eder. Görülen tabak kağıttan ise, sağlıklı bir ömre sahip olunur. Bakır tabak görmek kişinin içinde bulunduğu ortamlarda son derece huysuz ve uyumsuz biri olarak adlandırıldığına, plastik tabak da iki yüzlü, samimiyetsiz bir kimse olunduğuna ve isteklerin gerçekleşmeyeceğine yorumlanır.

Rüyada Porselen Tabak Görmek

Porselen tabak, uzakta bulunan ve sevilen bir kişiden önemli bir haber gelmesine yorumlanır. Aynı zamanda hediye gelmesi olarak da tabir edilir. Porselen tabağı kırdığını gören kişi, kendisi için çok değerli olan biri tarafından incitilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Tabak Kırılması İle İlgili Rüyalar;

 1. Bilir (18 Ağustos 2016 saat: 09:38)

  Bi eve giriyorum ev yeni porselen tabak bardak küllük yağdanlıklar kareler tuzluklar takım takım Heer yer dolu bu eşyalar ve ev benim önce öyle deniliyor sonra esyalari yengem gelip alıyor kızımın çeyizi diyo yengemden bir bişeyler istiyom vermiyo bende sinirimden kırıyorum bazı şeyleri sora amcamın oğlu kırıyor annesine kızıyo niye vermedin ayıp değilmi diye sora yengem amcamın kızını dövüyor niye vermedin istediğini diye öyle uyandım

 2. Melis (06 Şubat 2016 saat: 09:48)

  Rüyamda bize bir sürü misafir gelmiş ve yemek istiyorlarmış. Ben de sofrayı kuruyorum ve adamın biri tabağı kırıyor. Ben de çok sinirleniyorum. Sabah da biri içi dolu bardak kırmış. Bu sabahtan beri üçüncü oldu gitsinler artık diyorum. Yanımda da ablam varmış.

 3. serap (29 Mayıs 2015 saat: 11:44)

  Ruyamda porselen fincan tabagi kiriyordum bir iki tane kirdiktan sonra digerine tum gucumke vurdugum halde kirilmiyordu sonra vazgectim kirmaktan tabaklar beyazdi ve sayilari cok fazlaydi ve sonra bunkari nedeb kirdugumi dusundum ama anlamadim.acaba nedir

 4. sumeyra (29 Mart 2015 saat: 18:05)

  Ruyamda bekar dayim nisanlaniyor kalabalik var herkes tatli yiyor neyse bende tatli yiyim diyorum. Tam kendime tatli alicakken nisanlanan dayim bana diyor ki elinde yaklasik40-45tanr porselen tabak var bana uzatiyor dayi ben bunlari kaldiramam kirilir diyorum ama veriyor bende aliyorum ve tasiyamiyorum ustten 10 tabak kadar yere dusup kiriliyor ve bende diyorum tasiyamayacagimi soylemistim bak kirildi diyorim v uyandim?? Sizce nedir ?? Bunun yorumu

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,