RuyaTabirleri.com

Rüyada Tabak Kırmak

Rüyada tabak kırmak, rüyayı gören kişinin, iş hayatında çok kötü ve sıkıntılı durumlara düşeceğine, maddi ve manevi olarak çok zor günler geçireceğine, yaptığı çalışmalardan ve girdiği işlerden çok büyük miktarda zararlara uğrayacağına, aile hayatında çok büyük üzüntüler olacağına ve girdiği her işte yaşanacak bir aksilikten ötürü çok büyük sorunlar yaşayacağına ve sinir ve stres yüzünden hasta olacağına alamet eder. Ayrıca, başka rüya tabirlerinde tam aksi yönde açıklama getirilmiştir. Rüya sahibinin, iş hayatında ve aile hayatında çok büyük kazançlar elde edeceğine, bir anda yüklü miktarda paraya kavuşacağına ve çok daha hayırlı işler ile karşılaşacağına yorulur.

Rüyada Tabak Kırdığını Görmek

İş hayatında ve aile hayatında çok zor günler yaşanacağına, çok büyük sorunlar ve sıkıntılar yüzünden büyük üzüntüler olacağına, sevdiği insanlardan ihanet göreceğine, girdiği işlerden çok büyük borçlarla çıkacağına ve ne kadar çabalasa bile çok iyi işlerden çok büyük hüsranlarla döneceğine rivayet eder.

Rüyada Cam Tabak Kırmak

İş hayatında ve aile hayatında çok sıkıntılı ve zor dönemler yaşayan rüya sahibinin, uğradığı büyük zararları ortadan kaldırmak ve iş hayatında tekrar varolup başarı kazanmak için iş hayatı ile ilgili çok büyük ve geri dönüşü olmayan kararlar vereceğine ve neredeyse bu amaçla çok büyük risk alacağına delalet eder.

Rüyada Porselen Tabak Kırmak

Rüyayı gören kişinin, yapmaması gereken şeyler ile uğraşacağına, yanlış ve geri dönüşü olmayan şeyler yapacağına, yaptıkları ile birçok kişiyi inciteceğine, ancak daha sonra çok büyük bir pişmanlık yaşayıp kırdığı insanlardan özür dileyeceğine delalettir.

Rüyada Tabak Bardak Kırmak

Rüya sahibinin, iş hayatında çok büyük sıkıntılar yaşayacağına, büyük üzüntüler yaşayacağına ve çok büyük sorunlar la karşılaşacağına alamet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Tabak Kırmak İle İlgili Rüyalar;

  1. sonay (17 Mart 2015 saat: 09:15)

    Ruyamda gorumcemin evindeyim bir kalabalik var ama sonrada o ev komsumuzun evi oluyor evdeki misafirlere yesillik yani marul maydanoz gibi seyler ikram ediyoruz sonra sofrayi toplarken butun porselen tabaklari kucagima aldim goturdum masanin uzerine koyduktan sonra yarisi dusup kirildi cok kotu oldum orada komsumuzun kizi gelip bana gidiptabaklarin yenisini almami soyledi bende tmm deyip pazara tabak almaya gidiyordum ki orada uyandim… Uyandiktan sonra icimde bi sikinti vardii

  2. Fafma yılmaz (07 Şubat 2015 saat: 01:47)

    Rüyamda yaşadığım şehrin tüm evlerinde yangın var Telaş içinde evime koşuyorum bizim evde birtek yanmadığı söyleniyor Evlerin iç duvarları alev yalayarak eritiyor Kimyasal yapılar olduğu için eriyerek yanıyor Dumansız mavi yeşil kızıl renkte camlar tabaklar yanıyor

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,