RuyaTabirleri.com

Rüyada Tabure Görmek

Rüyada tabure görmek, esenlik ve huzur bulmaya, sessizlik ve sakinlik içinde yaşamaya, kısa süreliğine de olsa iş hayatından, stresten, koşuşturmadan, telaştan, korna sesinden, trafikten, şehrin keşmekeşinden, sabahları erken kalkma mecburiyetinden, patron baskısından uzaklaşmaya ve mutlu olmaya alamet eder. Rüya sahibinin kafasını boşaltacağı, kötü ve olumsuz elektriğini üzerinden atacağı, bir süre tüm derdini, kederini, sıkıntılarını ve üzüntülerini tamamen arkasında bırakacağı anlamına gelir.

Rüyada Tabureye Oturmak

Rüyada tabureye oturmak, rüya sahibinin meslek hayatında çıkmak istediği zirveye yaklaşması için eline çok iyi bir fırsat geçeceğine, kendisinin de bu fırsatı en doğru ve en akıllı şekilde kullanmayı başarıp, zirveye tırmanmak için bir merdiven daha atlamış olacağına rivayet edilir.

Rüyada Tabure Almak

Rüyada tabure almak da aynı anlama gelir ve işinde terfi etmeye işaret eder. Rüyayı gören kişinin kararlılığı, kendine olan inancı ve güveni devam ettiği sürece mesleki başarılarını hiçbir şeyin ve hiç kimsenin engel olamayacağına tabir edilir.

Rüyada Beyaz Tabure Görmek

Rüyada beyaz tabure görmek, kişinin hayalini kurduğu, bu amaç için mücadele verdiği, emek harcadığı ve ter döktüğü bir işinin gerçekleşeceği anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin hedeflediği noktaya gelmeyi başaracağı ile açıklanır.

Rüyada Sandalye Görmek

Rüyada sandalye görmek, rüya sahibinin parlak fikirleri ve dâhiyane projeleri sayesinde yöneticilerinin gözbebeği olacağı, onlar tarafından baş köşeye getirileceği ve onların kendisine olan güvenlerini boşa çıkarmayacağı ile açıklanır.

Rüyada Sandalye Almak

Rüyada sandalye almak, garanti olacak gelire ve huzur içinde bir ömür yaşanılacak temiz ve hayırlı bir nikâha işaret eder. Rüyayı gören kişinin hem iş hem de özel hayatının olabildiğince güzelleşeceğine ve bu değişimin kendisini memnun edeceğine delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!