RuyaTabirleri.com

Rüyada Taharet Görmek

Rüyada taharet görmek, rüyayı gören kişinin umutlanmasına, heyecanlanmasına, moral ve neşe bulmasına vesile olacak çok hayırlı gelişmeler olacağına tabir edilir. Rüya sahibinin gerek özel, gerek sosyal, gerekse meslek hayatındaki tüm problemlerinin bir bir çözülmeye başlayacağına, dertlerinin biteceğine, böylece kendisini işine ve ailesine daha çok vereceğine ve herşeyin bu sayede çok daha keyifli bir hal alacağına yorulur.

Rüyada Taharet Almak

Rüyayı gören kişinin kazancına kazanç, malına mal, mutluluğuna da mutluluk ekleyecek çok güzel olayların meydana geleceğine, rüya sahibinin emeklerinin karşılığında layık olduğu rızkı ve geliri elde edeceğine, sağlıklı, huzurlu, yüksek moralli olacağına bunun da işindeki verimliliğine olumlu şekilde yansıyacağına işaret eder.

Rüyada Taharet Etmek

Rüyada taharet etmek de makbul olan gelişmelerle karşılaşmaya, sevinmeye, kahkahalar atmaya, neşelenmeye, kötü günleri ve zorlukları geride bırakmaya, ağız tadına, neşeye, zevki sefaya kavuşmaya, yarınlara bakmaya ve hayattan daha fazla istifade etmek için çabalamaya delalet eder.

Rüyada Taharet Musluğu Görmek

Rüyayı gören kişinin şifanın da, ekmeğin de, çarelerin de, kazancın da bol olanına sahip olacağına, kesilemeyecek ve bitmeyecek gelir elde edeceğine, malını ve canını emniyete alacağına, hayatının güvende, mutluluğunun da yerinde olacağına rivayet edilir.

Rüyada Necaset Temizlemek

Rüyayı gören kişinin deyim yerindeyse kırk yılda bir ele geçecek bazı fırsatların kıymetini bilemeyeceğine, karşısına çıkan şansları iyi kullanamayacağına, kısmetlerini de göremeyeceğine alamet eder. Rüya sahibinin özellikle de mali durumunun çok daha iyi olması için elde edeceği olanaklara yazık edeceği, sonra da başını taştan taşa vuracağı anlamına gelir.

Rüyada Kaka Temizlemek

Hayır işi yapmaya, cefakar olmaya ve sevdiklerini daha fazla mutlu etmek için uğraşmaya delalet eder. Rüyayı gören kişinin eli bol, gönlü ve kadri de yüce kimse olduğu şeklinde kabul edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,