RuyaTabirleri.com

Rüyada Tahıl Görmek

Rüyada tahıl görmek, hayırlı bir rüyadır. Yapılan iş ile çok büyük kazançlar elde edileceğine, bu kazançlar ile büyük işlere girileceğine, çok hayırlı kişiler ile çeşitli ortaklıklar kurup çok zengin olunacağına, helal rızka sahip olunacağına, uzun zamandan beri beklenen bir haberin yakın bir zamanda alınacağına ve bu sayede çok daha düzgün ve yükselen bir performans gösterileceğine delalet eder. Aynı zamanda, rüya sahibinin, ortak olarak gireceği işlerde deneyimi ve yeteneği sayesinde ortak olduğu kişiden daha yüklü kazanç elde edeceğine işaret eder.

Rüyada Tahıl Yıkamak

Rüyayı gören kişinin, çok daha başarılı bir kişi olacağına, işlerinde büyük miktarda bolluk ve bereket olacağına, elinden gelen herşeyi yaparak işlerini daha iyi bir hale getireceğine ve çalışmalarının büyük kazanç sağlayacağına alamet eder. Ayrıca, işlerin düzelmesi için çok ter dökerek her yolu deneyeceğine alamet eder.

Rüyada Tahıl Ambarı Görmek

Rüya sahibinin, birçok kazancı içinde barındıran bazı işlere gireceğine, bu sayede iş hayatı ile ilgili çok hayırlı gelişmeler ile bir şekilde sorunlarının her geçen gün daha kolay bir hale geleceğine tabir edilir.

Rüyada Tahıl Kurdu Görmek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında çok büyük aksilikler yaşayacağına, yaptığı işlerin durma noktasına geleceğine, attığı her adımda daha sıkıntılı bir duruma düşeceğine, eğer böyle bir durum yaşamak istemiyorsa çok dikkatli olması ve defalarca düşünerek adım atması gerektiğine aksi durumda sorunların katbekat artacağına delalet eder.

Rüyada Tahıl Yemek

Rüya sahibinin, işlerinin daha iyi bir hale geleceğine, hiçbir sorun yaşamayacağına, sorunlarının azalacağına, yatırılmış olan tüm parasının kar edeceğine, yapılan çalışmalar sayesinde çok daha düzgün bir insan olunabileceğine ve bu sayede rahatlıkla hayırlı şeyler yapılacağına işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!