RuyaTabirleri.com

Rüyada Tahin Pekmezi Görmek

Rüyada tahin pekmezi görmek, azla yetinen, maneviyat bakımından zengin, cömert biri olunduğunu gösterir ve takva sahibi olan kimselerin er ya da geç her türlü emeline ulaşacağına yorulur. Kazanılan helal paranın ağız tadıyla yeneceğini ve kişinin çocuklarına da her zaman dürüst, ahlaklı bir hayat yaşamalarını salık vereceğini ifade eder. Herkes tarafından hoş görülmek, her zaman takdir toplamak ve hayır işleri ile uğraşarak sevap kazanmak anlamındadır. Geçmişte zor duruma düşmüş birine yardım eden rüya sahibinin yaşayacağı bir aksilikte bu kimseden hiç beklemediği bir anda yardım almasıyla duygu dolu anlar yaşayacağını ve yaptığı iyiliğin karşılığını bu şekilde görmekten ötürü mutlu olacağını bildirir. Yüce gönüllü olmaya da delalet olan rüya, Allah’a olan inancın kuvvetine, ibadet ederken titiz davranıldığına da işarettir.

Rüyada Tahin Pekmezi Yemek

Ömür boyu huzurlu bir aile yaşantısına sahip olmak ve hiçbir hastalık yüzü görmemek, büyük dertlerle boğuşmadan yaşamını idame ettirmek şeklinde ifade edilir. Aynı zamanda babadan kalan malların çokluğuna veya kişiye yakın zamanda kalacak yüklü bir mirasa da işarettir. Maddi sorunları olmayan ancak asla kibirlenmeyen, herkese elini uzatan rüya sahibinin maneviyatı ile de alkış toplayacağına tabirdir.

Rüyada Tahin Pekmezi Yapmak

Sadece dünyevi hayatı değil, ahret hayatını da düşünerek adım atan kişilerin hiçbir zaman darlığa düşmeyeceklerini, hayırlı kimselerle arkadaşlık kuracaklarını, hayal ettiklerinden de güzel bir yaşama sahip olacaklarını ifade eder. Evin içindeki dirlik ve düzenin bozulmadan yıllar yılı devam edeceğine, hayırlı evlatlar yetiştirerek gurur duyulacağına da delalettir. Evlatlarına hayırlı gelecekler sunmak için çalışan rüya sahibinin emeklerinin karşılığını alacağına tabir edilir.

Rüyada Tahin Pekmezi Görmenin Psikolojik Yorumu

Geçmiş, bugün ve gelecek konusunda sürekli yoğun şekilde düşünen kişilerin zaman zaman zihin yorgunluğu yaşadıklarını bildirir. Diğer yandan olumsuz deneyimlerden ders çıkararak kendini pozitif yönde motive etmeye çalışmanın da işaretidir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!