RuyaTabirleri.com

Rüyada Tahliye Görmek

Rüyada tahliye görmek, her şekilde göz aydını demektir ve gelecek iyi haberlerin, müjdelerin bir anda hem rüya sahibinin moralini yükselteceğini, hem de aile içinde mutluluğa neden olacağını ifade eder. Tahliye gören kişi askerse teskere alır, esir veya hapiste ise salıverilir, özgürlüğüne kavuşur. Hasret gidermek, sevilen kişilerle görüşmek manasına geldiği gibi, özellikle uzun yıllardır yurt dışında yaşayan kişiler için kesin olarak memleketlerine geri döneceklerini ve sıla özleminin son bulacağını haber verir. Sevilen kişiyle buluşmak, ayrılık yaşayanlar için yeniden bir araya gelmek demektir. Rüya sahibinin önüne yepyeni fırsatlar çıkacağını ve özellikle para konularında şansının yaver gideceğini, böylece hayatını yeni baştan düzenleme şansı elde edeceğini delalet eder.

Rüyada Tahliye Olmak

Hapishanede veya nezarethanede olup tahliye edildiğini görmek, gerçek hayatta kişinin üstüne kalan ve yıpratıcı hale gelen sorumlulukların ortadan kalkacağını, yüklü borcu olanların ellerine geçecek bir miras veya mal sayesinde bu dertten tamamen kurtularak feraha ereceklerini ifade eder. Rahat bir nefes almak, yoğun iş hayatından kurtulup dinlenmek, aile içindeki sorunları konuşarak halletmek demek olduğu gibi, kötü giden evliliklerin sona ereceğine de tabir edilir.

Rüyada Tahliye Kararı Okumak

Bir evi veya iş yerini tahliye etmekle alakalı bir belge okumak kişinin yasalarla alakalı bir konuda bilgili birine danışma ihtiyacı duyacağına alamettir. Gerçek hayatta da bir mal mülk meselesi için görüşmeler yapılacağını, itilaflı bir ev meselesi varsa taraflar arasında uzlaşma sağlamak için ter döküleceğini bildirir. İşlerin istenildiği gibi sonuçlanabilmesi için zamana ihtiyaç olduğunu, bir müddet daha beklemenin hayırlı olacağını delalet eder.

Rüyada Tahliyenin Psikolojik Yorumu

Aile içi bağların, iş veya özel hayattaki bazı sorumlulukların kişiyi bunalttığını, her şeye yetişmekte zorluk çekildiğini ve zaman zaman yalnız kalmak, bir süre bulunulan ortamdan uzaklaşmak istendiğini tabir eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!