RuyaTabirleri.com

Rüyada Taht Görmek

Rüyada taht görmek, hayırlara alamet eder. Rüyayı gören kişinin hayatının üstün başarılar ve zaferlerle geçeceği anlamına gelir. Rüya sahibinin deyim yerindeyse elini attığı ve kafasına koyduğu işlerde muvaffak olacağına, yetenekleri ile ön plana çıkacağına, dikkat çekeceğine, çalışmaları ile takdir toplayacağına, alkış alacağına ve itibar göreceğine işaret eder. Rüya sahibinin bir insanın olabileceği en üst noktaya ulaşacağına yorulur.

Rüyada Taht Üzerinde Olduğunu Görmek

Rüyayı gören kişinin hayallerine kavuşacağına, hedeflerini tutturacağına, amaçlarına nail olacağına bu sayede ilerleyeceğine, kalkınacağına ve yükseleceğine rivayet edilir. Rüya sahibinin istediği mesleği yapma ve edinmek istediği kariyeri de elde etme fırsatlarına sahip olacağına delalet eder.

Rüyada Tahtta Oturmak

Rüyada tahtta oturmak da tıpkı taht üzerinde olduğunu görmek gibidir. Rüyayı gören kişinin hayatındaki engelleri kaldırmayı bileceğine, emeklerinin ve çalışmalarının karşılığında hak ettiği yerlere geleceğine, makam, söz ve yetki sahibi olacağına alamet eder.

Rüyada Padişah Tahtı Görmek

Rüyayı gören kişinin işinde ehil ve yetkin kişi haline geleceğine, kendi işini kuracağına, bilgi ve becerileri ile yanında çalışan kimselere ışık tutacağına, onlara sanat öğreteceğine, yol göstereceğine ve ekmek sahibi yapacağına rivayet edilir. Rüya sahibinin toplumun ve iş hayatının önde gelen saygın isimleri arasında olacağı anlamına gelir.

Rüyada Kral Tahtı Görmek

Rüyada kral tahtı görmek de padişah tahtı görmek gibi tabir edilir ve rüyayı gören kişinin şansının ve kısmetinin açık olacağına, bu durumun işinde başarılı olması ve mevki edinmesi için kendisine sayısız avantaj getireceğine, kendisinin de eline geçecek bu eşsiz fırsatları en doğru şekilde kullanmasını bileceğine yorulur. Rüya sahibinin adının herkes tarafından bilinir kişi olacağına, kendisinin de büyük ve önemli işler yapacağına işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Taht Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. yasin (10 Kasım 2014 saat: 08:15)

    oncelikle bu verdiginiz hizmetten dolayi tesekkur ederim . gecen aksam ruyamda cok garip birseyler oldu once oltami attim ruyada bayagida bir uzaga gitti sonra balik vurdu cekmeye baslaladim zar zor ceke ceke kiyiya kadar getirdim ve disari cikarttim birde ne goreyim uzeri yosunlarla kapli bir sey balik degil sonra yosunlari temizlemeye basladim temizledikce ortaya hertarafi oymalarla kapli bir koltuk cikti ortaya sonra uzerine oturdum ne rahatmis falan diye soylenirken aygimla yosunu ittim orada 1080 bc yazirdu bende kendi kendime dedimki wow 1000 yillik koltuk hemde kral koltugu zengin oldum falan diye dusunmeye basladim daha sonrasini hatirlamiyorum ..lutfen beni bir aydilatirmisiniz bu konuda tesekkur ederim ..

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,