RuyaTabirleri.com

Rüyada Tahta Ev Görmek

Rüyada tahta ev görmek yoksulluğun, gelirde artış yaşanmaması yüzünden çekilen para sorunlarının ve geçim sıkıntısı yüzünden psikolojik olarak yıpranan ruh halinin işaretidir. Tahta ev görmek kişinin sabır ederek yaşaması gerektiğine ve şartların değişmesi için henüz erken olduğuna işaret eder. Bu rüya gerçek hayatında zengin biri tarafından görülürse, maddi kayıpların büyük olacağına ve özellikle yanlış hamleler sonucunda kişinin beklemediği ve aklına gelmeyen şekilde fakirleşen bir hayata sahip olacağına alamet eder. İflasların veya iş yeri kapatmanın da alameti olan rüya, gelecek sıkıntıları ve bu sıkıntılar için şimdiden önlem almak gerektiğini hatırlatır.

Rüyada Tahta Ev Satın Almak

Küçük ve yeni bir tahta ev satın alan kimseler kiradan kurtulur ve kendi evlerini alırlar. Büyük bir tahta ev görmek ise kişinin varlık içinde, huzurlu bir hayat sürdüğüne, ailesiyle beraber son derece kanaatkar bir hayat yaşadıklarına ve asla sahip oldukları ile böbürlenmeyip, başka kimselere de yardımda bulunduklarına işarettir. Tahta ev satın almak hayrat, cami, okul gibi bir hayır işi yapılacağına da tabir olur. Genellikle sakin bir hayata ve şartların sabit kalmasına yorumlanır.

Rüyada Tahta Ev Satmak

Hedefini yükseklere taşıyan rüya sahibinin, işlerini büyütmek için ailesinden kendisine miras kalan bir arsa veya evi yok pahasına satarak yanlış yapacağına alamet eder. Tahta ev satmak önemsenmeyen bir durumun kişiye sıkıntı getireceğine, nefsine hakim olamayan kişilerin daha fazlasını isterken daha da kötü bir duruma düşüleceğine de tabirdir. Eski bir tahta ev satmak geçmişten kalan borçların temizleneceği anlamına gelir.

Rüyada Tahta Ev Görmenin Psikolojik Yorumu

Kişilik olarak kendisini geliştiremeyen ve bunun için sürekli çevresini, ailesini suçlayan rüya sahibinin harekete geçmek yerine yalnızca sızlanarak yaşadığını, donanımsız biri olduğu için istediği gibi bir işte çalışamayıp, hayat standardını yükseltemediğini ifade eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Tahta Ev Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Azad (04 Ekim 2015 saat: 22:55)

    Rüyamda iki gün önce ayrıldığım sevgilimi gördüm bir arabayla geldi fazla zamanı olmadığını söyledi en fazla 20 dakka dedi sonra arabadan indi sarıldı bana beni öptü öpüstük ağaçtan bir eve çıktık bir yatak vardı yatağa yattik sarıldı bana onun kokusu geliyor du burnuma çok güzel di kokusu sonra ağaçtan evin içinde bi anda yegenim belirdi daha 6 yasında ki yegenim nerden geldiğini anlamadan bianda bi ses duydum ağaç evde birileri yaşıyordu banyosu vardı biri dus alıyordu sonra sevgilinin elini tutup kaçtık ordan sonra yeğenini de aldım tam dışa çıktım kapı açıldı sonra sevgilim arabaya binip gitti bu ne anlama geliyor lütfen yardım edin

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,