RuyaTabirleri.com

Rüyada Tahta Görmek

Rüyada tahta görmek her şeyin özünü işaret eder. Saf, doğal, güzel ve işlenmemiş şeyler olarak değerlendirilir. Rüyada tahta görmek iş sahibi kişilerle de tabir edilir. Bu kişiler ekmek paralarını, birer emekçi ve işçi olarak zorluklarla ama helal yollarla kazanan, namuslu kişiler olarak tasvir edilirler. Bu kişiler aşlarına haram karıştırmadıkları için Allah tarafından rızıkları hiç eksik olmaz, işleri de her daim açık olur. Öyle çok büyük paralar kazanmasalar da hiçbir zaman yokluk ve kıtlık yaşamazlar. Allah onlar için bir kapıyı kapsa da diğerini açar.

Rüyada tahta görmek bazen de kadın ve kadına düşkün olan kişilerle tabir edilir. Rüyasında tahta gören kişi tek eşliliğe inanmayan ve tek kadınla yetinmeyen kişi olarak yorumlanır.

Rüyada Tahta Kapı Görmek

Evin hanımı olarak açıklanır. Bu kadın, çocukları ve eşi için saçını süpürge etmiş, hayatını onlara adamış, annelik görevini de hanımlık görevini de her gün hiç üşenmeden aynı heves ve zevkle yerine getiren kişidir. Ayrıca evlatları için yapamayacağı şey yoktur.

Rüyada Tahta Masa Görmek

Çok çalışan memura delalet ederken aynı zamanda hayırlı işlerden elde edilecek olan büyük ve helal kazanç olarak da ifade edilir. Rüyasında tahta masa gören kişi çok çalışmasının karşılığını kuruşu kuruşuna alıyor demektir.

Rüyada Tahta Merdivenden Çıkmak

Rüya sahibinin başarılı işleri sayesinde yaptığı bir işin diğerini, o işinde öbürünü beraberinde getireceğini ve rüya sahibinin yükselerek kalkınacağını delalet eder. Bu kişi mesleğinde bir anda sivrilecek ve herkes kendisine iş yaptırmak isteyecek demektir.

Rüyada Tahta Köprü Görmek

Rüya sahibinin kuşkularına ve şüphelerine delalet ederken aynı zamanda içine sinmediği halde bir işe girişip, huzursuz ve mutsuz olması ile ifade edilir. Rüya sahibi genellikle her hayırda bile bir şer arar ve kolay kolay mutlu olmaz.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Tahta Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. seval (11 Nisan 2014 saat: 10:24)

    merhaba ben rüyamda annemle taşlık patika bir yolda yürüyoruz kedi köpek sesi duyuyoruz sol tarafımızda bir tahta kapı beliriyor sesler buradan geliyor diyerek kapının arasından bakıyoruz içerisi boş bir alan siyah bir köpek kediyi boğazından tutmuş boğup yemeye çalışıyor biz annemle kapının kilidini kırıp içeri giriyoruz karşımızda bir tahta kapı daha çıkıyor köpek kediyle oradan kaçmaya çalışıyor o kapıda kapalı olduğundan bizim kilidini kırdığımız kapıya doğru yöneliyor bize de saldırmaya çalışıyor ben tekmeliyorum ağzından kediyi bırakıp köpek kaçıyor sonra diğer kapalı olan kapının kilidini de açarak dışarı çıkıyoruz karşımıza demir bir köprü çıkıyor o köprüden geçiyoruz bu sefer de berrak bir su ve buzlar var erimeye başlamış şekıl de yine uzun demir bir köprü o köprüden de sohbet ederek geçiyoruz derin bir çukurun içinde berrak bembeyaz bir su o suyla annem ağaçlar varmış kuruyacaklar susuz kalmışlar diye ağaçları suluyor sonra o su bir çağlayan gibi bir seye dönüşmeye başlıyor ben o suda ıslanıyorum annemde biraz ıslanıyor sonra oradan el ele tutuşup giderken uyanıyorum

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,