RuyaTabirleri.com

Rüyada Tahta Kurusu Görmek

Rüyada tahta kurusu görmek, rüya sahibinin ticaret ve meslek hayatında ayağını kaydırmak, önüne engeller çıkarmak, onu devre dışı bırakıp hakkını yemeye çalışacak rakiplerinin ve düşmanlarının olduğuna alamet eder. Kem gözlü, samimiyetsiz, çıkarcı, küçücük bir menfaat uğruna her türlü kötülüğü yapabilecek, zengin kişilere yanaşıp onlara dalkavuk edecek ve patron yalakası olarak tabir edilen bazı kimselerin varlığına alamet eder.

Rüyada Tahta Kurusu Öldürmek

Rüyada tahta kurusu öldürmek, işe yaramaz, yeme dostu, arkadan konuşan ve kuyu kazan, sadece dili ile zarar verecek başka türlü herhangi bir zararı dokunmayacak, küçük hesaplar peşinde olan bir kişiden kurtulmaya delalet eder.

Rüyada Pire Görmek

Rüyada pire görmek, rüya sahibi için kötü emeller peşinde olan, onu başarısızlığa ve hayal kırıklığına uğratmak ve mutsuz etmek için elinden geleni yapacak bir takım insanların olduğuna rivayet edilir. Rüya sahibinin çevresinin hayırsız kişilerle dolacağına ve kişinin bundan yana çok dertli olacağına işaret eder.

Rüyada Pire Isırması

Rüyada pire ısırması rüyayı gören kişinin üzüleceği olaylar yaşayacağı, uzun süre bu olayların etkisinden kurtulamayacağı, insanlara karşı güvenini ve iyi niyetini kaybedeceği şeklinde ifade edilir.

Rüyada Pire Öldürmek

Rüyada pire öldürmek, iş hayatında başarılı olmaya, rakiplere karşı ezici bir üstünlük elde etmeye ve düşman çatlatmaya işaret eder. Rüya sahibinin ticarette hedeflediğinden de ileri gideceğine, büyük bir gelir toplayacağına ve bu durumdan da çok memnun olacağına tabir edilir.

Rüyada Pire Temizlemek

Bir kişi eğer rüyasında pire temizlediğini görürse o kişinin malı da, parası da çok olur diye değerlendirilir. Rüya sahibinin dünya malından ziyadesiyle faydalanacağına, işinin her geçen gün büyüyeceğine, sermayesinin çoğalacağına ve böylece başka işlere girme olanağı elde edeceğine yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: