RuyaTabirleri.com

Rüyada Tahta Sofra Görmek

Rüyada tahta sofra görmek, kişinin takva sahibi olduğunu, başına gelen onca olumsuzluğa rağmen asla Allah’a isyan etmediğini ve günahtan her koşulda uzak durduğunu, bu nedenle mükafatlandırılacağını ifade eder. Türlü zor şartlara yorumlanan rüya, ekmeğini zahmetli işlerde çalışarak kazanan kişilerin eninde sonunda refaha ereceklerini, gönüllerinden geçen her murada kavuşacaklarını ifade eder. Tahta sofra gönül gözünün açık olduğunu ve her canlıya merhametle davranıldığına, Allah’ın sevdiği kullarından olunduğuna da tabir edilir. Dünyevi işlerden elini eteğini çekmeyen ama nefsiyle hareket etmeyen, gerektiği kadar mal mülk edinen, asıl zenginliğin manevi hayatta olduğunu bilen evlatlar yetiştirmek, herkes tarafından beğenilen ve imrenilen bir hayat yaşamak manasındadır.

Rüyada Tahta Sofrada Yemek Yemek

Düzgün, Allah korkusu olan, yalandan ve riyadan uzak yaşayan, kimseye kötülük etmeyen insanlarla arkadaşlık edileceğine, kişinin saf kalbinden geçirdiği tüm dileklerin gerçek olacağına yorumlanır. Borçlarla ve geçim sıkıntısıyla mücadele edilse de mutlaka rızkın bol olacağını ve çok darlık çekilmeyeceğini, her zaman bir çıkar yol bulunacağını bildirir. Sahip olunan dostlukların ömürlük olacağına ve rüya sahibinin yakınlarından, aile üyelerinden her daim destek bulacağına da delalettir.

Rüyada Tahta Masa Görmek

Tahta masa da, tahta sofra gibi, kişinin alın teri ile kazanç elde eden, kimseye zararı dokunmayan, sahip oldukları için Allah’a şükretmeyi unutmayan biri olduğuna işarettir Evlilik hayatının uyum içinde geçeceğine ve kişinin karşısına kendisi gibi temiz kalpli biri çıkacağına alamet eder. Fakir ama gururlu bir hayata, dünya malında gözü olmamaya, manevi duygulara, dini inanca daha çok önem verilen bir yaşantı sürmeye tabir edilir.

Rüyada Tahta Sofra Görmenin Psikolojik Yorumu

Destek görülmeyen düşüncelere veya fikirlere sahip olmak, arzularının peşinden gitmek konusunda cesaretsiz davranmak ve hür olmamak demektir. Tahta sofra aile üyelerinin birbirleri ile görüşmediği veya iletişim kopukluğu yaşandığını da ifade eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!