RuyaTabirleri.com

Rüyada Tahterevalli Görmek

Rüyada tahterevalli görmek, rüya sahibinin, uzun zamandan beri çok istediği bir şeyin kısa bir zaman içinde büyük bir mutluluk ve sevinç getirerek çok yakın bir zaman içinde gerçekleşeceğine ve bu sayede şimdiye kadar pek de rahat edememiş olan rüyayı gören kişinin artık rahat yüzü göreceğine delalet eder. Aynı zamanda, boş ve saçma konular yüzünden çok zaman kaybeden rüya sahibinin, artık kendisine çekidüzen vermesi ve sadece mutlu olması gerektiğine işaret eder.

Rüyada Tahterevalliye Binmek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve aile hayatında çok güzel ve huzurlu zamanlar geçirdiğine, bu yüzden kendisine olan güveninin arttığına, elinden gelen bütün işlerde başarılı olan rüya sahibinin, ileride yapmak istediği şeyler için çok güzel ve hayırlı adımlar atacağına ve şimdiye kadar denenmemiş bazı çalışmaları deneyerek insanları şaşırtacağına alamet eder.

Rüyada Tahterevallide Sallanmak

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında karşısına çıkan bazı şeyler ile ilgili büyük sıkıntılar yaşadığına, bu yüzden yaptığı işlerde çok büyük sorun yaratan ve zarar veren olaylar ile karşı karşıya kaldığına, bu sırada kendisini çok büyük bir zarar sokabileceğine bu yüzden daha dikkatli ve çok daha fazla düşünerek işlerini dikkatle ilerletmesi gerektiğine ve ancak bu sayede sorunlardan kurtulacağına rivayet eder.

Rüyada Taht Görmek

Rüya sahibinin, iş hayatı içinde çok iyi çalışmalar gerçekleştirdiği için büyük başarılar kazanacağına ve hayal ettiği bir şekilde işlerini çok iyi yerlere getireceğine delalet eder.

Rüyada Salıncak Görmek

Rüyayı gören kişinin, aile hayatında ya da iş hayatında karşısına çıkan bazı sıkıntılı durumları düzeltmek için adım atması gerektiğine, eğer bu şekilde devam ederse çok başarılı olacağına ve kendisini üzen şeylerden kısa zaman içinde kurtulacağına tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!