RuyaTabirleri.com

Rüyada Takım Elbise Giydiğini Görmek

Rüyada takım elbise giydiğini görmek, kişinin devlet makamı ile ilgili bir sınavdan başarı ile sonuç alacağına, memur ise terfi edeceğine veya tayininin çıkacağına işaret eder. Takım elbise giyen kişinin devletin önde gelenleri tarafından büyük bir iyiliğe maruz kalacağına da yorumlanır. Bu rüya, kişinin gelirinin artacağına, daha zengin ve refah bir hayat süreceğine de yorumlanır. Güzel bir geleceğe sahip olunacağına ve başarılarla dolu bir iş hayatının varlığına da tabir olur. Siyah bir takım elbise giymek, devlet makamında işe girmeye, beyaz takım elbise giymek ise kişinin muradına erip, güzel bir yuva kuracağına işarettir. Sarı takım elbise giymek, sağlık ile ilgili sıkıntılar olacağına, yeşil takım elbise giymek ise kişinin ani bir yolculuğa çıkacağına delalettir.

Rüyada Takım Elbise Giyen Erkek Görmek

Kişinin hayatında çok büyük ve olumlu gelişmelerin olacağına, aynı zamanda önemli yol ayrımlarına gelindiğine ve seçimler yapılacağına işaret eder. Rüya sahibinin güzel bir geleceğe adım atacağını ve bu adımı atarken eğer bekarsa yakın zamanda bir yuva kuracağının de işaretçisidir. Hem iş, hem de gönül ilişkileri konusunda son derece olumlu bir döneme girildiğini haber verir.

Rüyada Takım Elbise Almak

Kişinin kendisine sıkıntı veren bir durumdan kurtulması için bir büyüğünden yardım alacağına, devletle ilgili bazı sıkıntılar çıkacağına ancak çok uzun sürmeyeceğine delalettir. Alınan resmi bir yardımı veya resmi makamlarla yapılacak bir iş sahibi olunacağına da alamet eder.

Rüyada Takım Elbise Satmak

Kişinin elinden yüklü miktar para çıkmasına yorulur. Elden çıkan para aynı zamanda büyük bir mülke ya da mala da gidebilir. Rüyada satılan takım elbisenin rengi siyah ise işlerin bozulacağına, beyaz ise güzel bir haber alınacağına yorulur. Karışık renkte bir takım elbise ise çocuk sahibi olunacağına işaretken, sarı takım elbise satmak hastalıklara delalettir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Takım Elbise Giydiğini Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. furkan (01 Şubat 2016 saat: 14:56)

  Rüyamda baskasinin siyah bir takim elbisesinin ceketini giydim ama çok ağırdı yere düştüm geri kalktim sora çıkardım tekrar sahibine verdim.Heralde sahibi ünlü biriydi kim oldugunu hatırlamıyorum ama öyle biriydi

  bu rüya nasil yorumlanir acaba lütfen yorumlayin

 2. arif (07 Mayıs 2015 saat: 18:17)

  rüyamda koyu gırığ takım elbise giydiğimi gördüm yalnız ceketin ön sağ göğüs tarafı ve aynı şekilde arka sağ sırtımın üst tarafın parça kumaşı farklı gırcılı olarak gördüm yalnız takım elbise bana çok güzel oturdu renk olarak benim pek hoşuma giden renk değildi bukadar rüyamı cevaplarsanız sevinirim saygılar

 3. levent (22 Şubat 2015 saat: 23:01)

  Rüyamda magazalardan kendime takım elbiseler arıyorum, abimin kayın biraderi bir giyim mağazası açmış oradaki bir takım elbiseyi beğendim ve üstüme giydim.aslinda yeterince takim elbisem var. Eşim bunu bana söylüyor bende yeni bir takım daha iyi olur diyorum.

 4. ASLI (11 Şubat 2015 saat: 11:04)

  rüyamda eşimin takım elbisesini giyiyordum eşimle tartışma yaşıyordum ve onu evden kovuyordum.Kendi ailemin annemlerin evindeydim abim,annem,babam,kardeşlerim bir aradaydık eşim beni istiyor gel benimle diyor onu kovuyorum gitmesini istiyorum bu sebeple aramızda tartışma geçiyor.

 5. Zafer (23 Kasım 2014 saat: 19:38)

  Başbakan Davutoğlu ve eşi babam ile beraber babamın evine gelmiş amca oğlu ile beraber ben ona bana gri pasaport bana ver yardımcı ol dedim ama tam net cevap vermedi daha sonra bana sizin gibi iyi giyinen takım elbiseli insanlar şahsiyetli olur dedi ve babamda Davutoğlu sayesinde çok iş rahatlıkla ol veriyor dedi başbakan a Babamın evin çıkarken bana çikolatalı tadelle verdi bende açıp lezzetli lezzetli yedim

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,