RuyaTabirleri.com

Rüyada Takip Etmek

Rüyada takip etmek, rüya sahibi için akıl karıştırıcı durumlar yaşanacağına alamettir. Kişinin çevresinden göreceği olumsuzlukların güven kaybına neden olacağını bildirir. Hayatını yoluna koymuş ve belli bir düzene sahip kişilerin bir anda karmaşa yaşayacaklarını, işlerin aksilikler yüzünden bozulacağını, yapılan planlara sadık kalamamak yüzünden mali durumda da sıkıntıların baş göstereceğini işaret eder. Evliliklerde eşinden şüphelenmek, yalan söylenildiğini anlamak ve kuşku duyulan bir durumun açığa kavuşması için araştırma yapmak demektir. Rüya sahibini kandırmaya yönelik teşebbüslerin gündeme geleceğini, kişinin en yakınlarından dahi ters tepkiler alacağını, bir sırrın ortaya çıkarılması için uğraş verileceğini ifade eder. Anne ve babasının kendisinden çok önemli bir durumu ya da bilgiyi sakladığını öğrenen rüya sahibinin bir anda tüm hayatının yalanlarla dolu olduğunu görerek derin bir acı çekeceğinin de tabiridir.

Rüyada Sevdiği Birini Takip Etmek

Umut edilen bir durumun sonuçlarının kişinin beklediğinin aksine gelişeceğini, şanssızlıklarla dolu günler geçirmek yüzünden kişinin ruh halinin ve dengelerinin bozulacağını, iş yerinde yaşanacak küçük bir olayın büyüyerek işten ayrılma kararı alınmasına neden olacağını ve yeni bir işe girmenin uzun zaman alacağından ötürü ekonomik açıdan da sorunların başlayacağını tabir eder.

Rüyada Arkadaşını Takip Etmek

Rüya sahibi için geleceğinde etkili olacak biriyle tanışmak demektir ve bu kimseden hayat hakkında önemli bilgiler alınacağını, sorunları çözmekte ortak akıl yoluyla hareket edileceğini işaret eder. Manevi hayatta bazı soru işaretlerinin kişiyi sürekli rahatsız edeceğini ve yanıt bulabilmek için çabalayacağını, tatsız olaylar yaşansa da kişinin kendisini ayakta tutacak kadar güçlü duracağını delalet eder.

Rüyada Takip Etmenin Psikolojik Yorumu

Açıklanması istenilen durumların olduğuna vurgu yapar. Rüya sahibinin hayatı ile ilgili bazı yalanların farkına vardığını, kafasını kurcalayan sorulara cevap bulmak için gün içinde sürekli araştırma yaptığını, en yakınları ile dahi paylaşmadığı sırları olduğunu bildiren rüya, şüpheci yaklaşımların ve güven sorununun da ifadesidir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Takip Etmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Nazım (04 Aralık 2016 saat: 18:41)

  Normalde bi kız vardı aklımı karıstıran hoşlanıyomuyum yoksa seviyormuyum bildiğim yok nese birgece bir rüya gördüm rüyamda kızı gördüm uzaktan sonra yakınlasarak takip etmeye başladım tam hatırlayamıyorum ama sürekli orda onu beklemeye basladım kendimi gizler gibiydim sacma sapan bir rüyaydı

 2. Misafir (03 Aralık 2016 saat: 23:59)

  Sevdiğim çocuk ateist ve ben onu ruyamda gordum rüyamda minibüse biniyorum sevdiğim çocuğu görünce hemen iniyorum sevdigim cocuk calisiyor gibi birseyler yapiyordu yürüyorum onun olduğu yere doğru sonra o bir caminin avlusundaydi cami baya büyük caminin içine kadar girmiyor sadece caminin bahçesinden camiye öyle bi bakıyor ki bakışlarını hissedebiliyorum aşırı sevgiyle aşırı özlemle bakiyordu sonra onu takip ettiğimi farketti ben hemen bir köşe gittim telefonla ilgilenmeye başladım o da bakti sonra tekrar içeri caminin avlusuna girdi bu rüyayı görmeden bir gün öncede sevdiğim çocuğu gördüm ve bu iki ruyada iç sesimle konustum normalde hiçbir ruyada ic sesimle konusmuyorken sadece onun olduğu ruyalarda iç sesimle kendi kendime konuştum yorumlarsaniz sevirim

 3. ferda (14 Ağustos 2016 saat: 11:29)

  Rüyamda mendil satan sokak çocuğunu takip edip onu kurtarmaya niyetliydim. Gece yarısında sürekli onu takip ediyordum ama o çocuğu da takip eden başka birileri vardı oda ona bu işi yaptıran pislik adamlar ona eziyet edenler. Bu arada sanayiydi galiba onu takip ettigim yer ve her yer bomboş ıssızdı.

 4. Sehliyar (10 Temmuz 2016 saat: 10:01)

  Salam yuxuda bir evdeyik anem evli kiz kardesim ve ben sobet edirik kiz kardesim evden cixir mende dalinca evden cixiram ve onu gudurem bir otobuse binir bende binirem bir anda kucaginda cocuk olur ve bana verir ben cocuga su icirirem.ruyadaki cocux kardesimin cocugudur.cocuk kiz cocugudurr.

 5. Eray (07 Nisan 2016 saat: 11:51)

  Rüyamda polistim bi suçluyu kovaliordum ondan sonra suçlu bizim eve girdi kafasını masaya başlamıştı o sırada bana lütfen yaptığım kötülükleri annemle babama söyleyin diyordu nedense ondan sonra azına bir dimilim karpuz atdi sonra annem onu silahla oldurdu sonrada annemle karpuz yedik

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,