RuyaTabirleri.com

Rüyada Takip Etmek

Rüyada takip etmek, rüya sahibi için akıl karıştırıcı durumlar yaşanacağına alamettir. Kişinin çevresinden göreceği olumsuzlukların güven kaybına neden olacağını bildirir. Hayatını yoluna koymuş ve belli bir düzene sahip kişilerin bir anda karmaşa yaşayacaklarını, işlerin aksilikler yüzünden bozulacağını, yapılan planlara sadık kalamamak yüzünden mali durumda da sıkıntıların baş göstereceğini işaret eder. Evliliklerde eşinden şüphelenmek, yalan söylenildiğini anlamak ve kuşku duyulan bir durumun açığa kavuşması için araştırma yapmak demektir. Rüya sahibini kandırmaya yönelik teşebbüslerin gündeme geleceğini, kişinin en yakınlarından dahi ters tepkiler alacağını, bir sırrın ortaya çıkarılması için uğraş verileceğini ifade eder. Anne ve babasının kendisinden çok önemli bir durumu ya da bilgiyi sakladığını öğrenen rüya sahibinin bir anda tüm hayatının yalanlarla dolu olduğunu görerek derin bir acı çekeceğinin de tabiridir.

Rüyada Sevdiği Birini Takip Etmek

Umut edilen bir durumun sonuçlarının kişinin beklediğinin aksine gelişeceğini, şanssızlıklarla dolu günler geçirmek yüzünden kişinin ruh halinin ve dengelerinin bozulacağını, iş yerinde yaşanacak küçük bir olayın büyüyerek işten ayrılma kararı alınmasına neden olacağını ve yeni bir işe girmenin uzun zaman alacağından ötürü ekonomik açıdan da sorunların başlayacağını tabir eder.

Rüyada Arkadaşını Takip Etmek

Rüya sahibi için geleceğinde etkili olacak biriyle tanışmak demektir ve bu kimseden hayat hakkında önemli bilgiler alınacağını, sorunları çözmekte ortak akıl yoluyla hareket edileceğini işaret eder. Manevi hayatta bazı soru işaretlerinin kişiyi sürekli rahatsız edeceğini ve yanıt bulabilmek için çabalayacağını, tatsız olaylar yaşansa da kişinin kendisini ayakta tutacak kadar güçlü duracağını delalet eder.

Rüyada Takip Etmenin Psikolojik Yorumu

Açıklanması istenilen durumların olduğuna vurgu yapar. Rüya sahibinin hayatı ile ilgili bazı yalanların farkına vardığını, kafasını kurcalayan sorulara cevap bulmak için gün içinde sürekli araştırma yaptığını, en yakınları ile dahi paylaşmadığı sırları olduğunu bildiren rüya, şüpheci yaklaşımların ve güven sorununun da ifadesidir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!