RuyaTabirleri.com

Rüyada Takma Diş Görmek

Rüyada takma diş görmek, istikbalin parlak olacağına, hayatın başarılarla ve güzelliklerle geçeceğine, kazancın ve mutluluğun yerinde olacağına delalet eder. Rüyada takma diş, işlerde kar sağlamaya tabir edilir. Rüya sahibi yeni projeler geliştirecek ya da yeni üretimler yapmayı deneyecek bu sayede de işinde arzu ettiği muvaffakiyeti yaşayacaktır. Rüyada takma diş genel anlamı ile kişinin manevi yanından daha çok hayatının maddi tarafı ile tabir edilir. Rüya sahibi maddi zorluk yaşamayacak kadar kazanca sahip olacak, her ne kadar gözü en iyisinde ve en yüksektekinde de olsa hayatı boyunca en kötü ihtimalle bile, her zaman kendi yağında kavrulmayı başaracak kadar gelir elde ederek ve yaşlandığında geçimini, çalışmasına gerek kalmadan sağlayacak demektir.

Rüyada Takma Diş Takmak

İşinde terfi etmeye işaret eder. Rüya sahibi fedakâr, özverili ve titiz çalışmasının ödülünü, patronu tarafından terfi ettirilerek alacak, bu sayede yalnızca rütbesi değil aynı zamanda geliri de artacaktır diye tabir edilir.

Rüyada Takma Diş Çıkması

Rüyasında takma dişinin çıktığını gören kişi gözyaşı akıtacak demektir. Rüya sahibi çok içerleyeceği, kırılacağı ve dert edineceği bir haber alacak ilk önce derin bir üzüntü yaşayacak ama neyse ki bu durum uzun sürmeyecek ve kısa sürede üstü kapanacaktır.

Rüyada Takma Diş Kaybetmek

Aile büyükleri ile tabir edilir. Rüya sahibinin aile büyüklerinden birine büyük bir zarar gelmesine, olayın muhtemelen de acı bir şekilde sonuçlanmasına delalet eder. Bu kişi rüya sahibinin baba tarafından bir büyüğü olabilir.

Rüyada Takma Diş Kırılması

Rüya sahibi için musibetlerin en kötüsünü yaşamak ve yıkıma uğramak anlamına gelir. Rüyada takma dişin kırılması rüya sahibinin büyük bir kayıp yaşayacağına ve kara günler geçirmesine yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: , ,