RuyaTabirleri.com

Rüyada Takma Diş Görmek

Rüyada takma diş görmek, istikbalin parlak olacağına, hayatın başarılarla ve güzelliklerle geçeceğine, kazancın ve mutluluğun yerinde olacağına delalet eder. Rüyada takma diş, işlerde kar sağlamaya tabir edilir. Rüya sahibi yeni projeler geliştirecek ya da yeni üretimler yapmayı deneyecek bu sayede de işinde arzu ettiği muvaffakiyeti yaşayacaktır. Rüyada takma diş genel anlamı ile kişinin manevi yanından daha çok hayatının maddi tarafı ile tabir edilir. Rüya sahibi maddi zorluk yaşamayacak kadar kazanca sahip olacak, her ne kadar gözü en iyisinde ve en yüksektekinde de olsa hayatı boyunca en kötü ihtimalle bile, her zaman kendi yağında kavrulmayı başaracak kadar gelir elde ederek ve yaşlandığında geçimini, çalışmasına gerek kalmadan sağlayacak demektir.

Rüyada Takma Diş Takmak

İşinde terfi etmeye işaret eder. Rüya sahibi fedakâr, özverili ve titiz çalışmasının ödülünü, patronu tarafından terfi ettirilerek alacak, bu sayede yalnızca rütbesi değil aynı zamanda geliri de artacaktır diye tabir edilir.

Rüyada Takma Diş Çıkması

Rüyasında takma dişinin çıktığını gören kişi gözyaşı akıtacak demektir. Rüya sahibi çok içerleyeceği, kırılacağı ve dert edineceği bir haber alacak ilk önce derin bir üzüntü yaşayacak ama neyse ki bu durum uzun sürmeyecek ve kısa sürede üstü kapanacaktır.

Rüyada Takma Diş Kaybetmek

Aile büyükleri ile tabir edilir. Rüya sahibinin aile büyüklerinden birine büyük bir zarar gelmesine, olayın muhtemelen de acı bir şekilde sonuçlanmasına delalet eder. Bu kişi rüya sahibinin baba tarafından bir büyüğü olabilir.

Rüyada Takma Diş Kırılması

Rüya sahibi için musibetlerin en kötüsünü yaşamak ve yıkıma uğramak anlamına gelir. Rüyada takma dişin kırılması rüya sahibinin büyük bir kayıp yaşayacağına ve kara günler geçirmesine yorulur.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Takma Diş Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Elif (03 Şubat 2014 saat: 16:05)

  rüyamda eşimle odada otururken sevişiyoruz fakat tam o anda takma dişlerinin ağzından çıktığını görüyorum ve tiksiniyorum bana vermek istiyor o senin sana hediyem diyo elime almak istemiyorum tiksindiğim için kanepenin üzerine bırakıyorum ve bana eğer sen bunu yapmasaydın ben herşeyi bitirecektim diyor ama ben yinede almadım orda bıraktım sonra biryere gittim kız arkadaşım yanımda bi oto parkta biri vurulmuş vurulan ortada yok ama kanı yerde biri geliyo parmaklarıyla kana dokunuyor daha yarım saat olmuş öleli sıcak henüz kanı
  bende diyorum adamı kimsesizler mezarlığına gömmüşler bende ölünce benide kimsesizler mezarlığına gömsünler diyorum

 2. ayşe (21 Ocak 2014 saat: 10:28)

  rüyamda bi klinikteyim ama oraya neden gittiğimi bilmiyorum tam çıkacagım zaman takma dişim yerinden çıkıyor tekrar takmaya çalışıyorum ama olmuyor kl-inikteki birinden yardım istiyorum tamam diyor ama dokror degil sandalyeye oturuyorum tam takacakken eğiliyorum ve ağzımdaki diğer takma dişler un ufak olup elime geliyor sonra ağlayarak çıkıp bi arabaya binip uzaklaşıyorum sonra arabayı durdurup koşarak geri dönüp çıkan takma dişimi geri alıyorum tekrar geri döndüğümde bir arkadaşımla karşılaşıyorum ağlama sebebimin sevdiğim erkeğin şehit olduğundan dolayı olduğunu anlıyorum ama kimse bilmiyomuş gizli gizli ağlıyorum kimseye neden ağladığımı söyleyemiyorum.. bu rüyanın hala etkisindeyim ne demek acaba lütfen yorumlarmısınız çok merak ediyorum kötü bir rüya olduğu içinde kimseye anlatamadım teşekkürler şimdiden.

 3. ercan (17 Ocak 2014 saat: 11:19)

  rüyam köy evimizde geçmekte.toplanma sebebimiz evde değişik varlıkların var olduğunu söylüyolar.rüyada gördüğüm kişiler babam,halam,babaannem,tanımadığım bir hoca(imam) ve rahmetli dedem.gecenin bir yarısı evde bişeyler arıyoruz o sırada babam dışarıya çıkıyor telefonla görüşüyomuş niye babanı yanlız bıraktınız falan derken babaannemde yanında oluyo herkeste bir telaş,korku var.ve yatakların altından takma bir diş(alt kısım) çıkıyor hoca büyüğü buldum diyor.ve o takma diş birden evin etrafında dönmeye başlıyor.ilk önce babaannem tutuyo ben ondan alıp ayatel kürsi okumaya başlıyorum ben okurken halının altından ateş çıkmaya başlıyor ama elimle söndürüyorum.ve en son dedem elinde döndürüyo bişeyler söylüyo babannem dedeme bırakta çocuk yapsın diyor ama dedem dinlemiyo hiç ellerinde diş başka bir şeye dönüşüyo simsiyah isli bi şekilde kaybolup gidiyor.bu rüyadan çok etkilendim sanki gerçektende yaşamış gibi oldum acaba neyi sembol ediyor.teşekkürler.

 4. ayşe (27 Aralık 2013 saat: 18:19)

  rüyamda teyzemlerde otururken bilgisayarda işlerimi hallediyordum daha sonra eve eniştem geldi ben endişelendim acaba benim odamada gelirmi diye daha sonra ben yatakta kalkmaya hazırlanırken kendimi toplamaya çalışırken eniştem içeriye girdi ağzından takma dişinini çıkardı ve masanın üzerine bıraktı takma diş bildiğimiz temiz bir takma dişti sonra eniştem beniöyle gördü diye biraz üzüldüm sonra kapı örtüldü içerisi aydınlık oldu bende bilgisaylarla işimi halletmeye devam ettim

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,