RuyaTabirleri.com

Rüyada Taksiye Binmek

Rüyada taksiye binmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatı ya da eğitim hayatı ile ilgili hayırlı bir iş yapmak için uzun ve zorlu bir yolculuğa çıkacağına, bu yolculuğun dönüşünde çok hayırlı ve güzel işler gerçekleştireceğine, çok büyük kazançlar ve başarılar elde edeceğine ve sorunlarından ve sıkıntılarından kısa bir zaman içinde herhangi bir sorun yaşamadan kurtulacağına delalet eder.

Rüyada Taksiye Bindiğini Görmek

Rüyada taksiye binmek ile aynı anlama gelmektedir. Rüya sahibinin, iş hayatında ya da eğitim hayatındaki sorunlara çözüm bulmak için, çok uzak ve pek bilmediği bir yere bir yolculuk yapacağına, bu yolculuktan döndüğünde hem rahat bir kafa ile yeni ve çok büyük projelere gireceğine hem de ruhen ve bedenen daha gelişmiş bir insan olarak hayatı daha farklı bir gözle göreceğine işaret eder.

Rüyada Ticari Taksiye Binmek

İş hayatında uzun zamandan beri yaşanan bir sorunu çözüme kavuşturmak için bir yolculuğa çıkılacağına, yolculuktan döndükten sonra büyük ve çok kazançlı işler gerçekleştirileceğine, çok büyük başarılar kazanılacağına ve çok büyük ilerlemeler kaydedilip yüklü miktarda para elde edeceğine alamet eder.

Rüyada Beyaz Taksiye Binmek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatı ile ilgili yapacağı yolculuğun çok hayırlı ve güzel geçeceğine, yolculuktan sonra girilen işlerde çok büyük ve kazançlı çalışmalar yapılacağına, birçok insandan çok güzel takdirler alınacağına ve üst mevkilerde yer alınacak bir iş teklifi geleceğine tabir edilir.

Rüyada Sarı Taksiye Binmek

Yaşadığı sorunları bir şekilde çözmek ve kendisine maddi kaynak bulmak için uzak bir yere bir yolculuk yapan rüya sahibinin, bu yolculuktan dönüp yeni işlere gireceğine, bu işlerde çok büyük maddi ve manevi kazanç elde edeceğine ve çok büyük sorunlarını bu şekilde atlatacağına rivayet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,