RuyaTabirleri.com

Rüyada Takvim Görmek

Rüyada takvim görmek, çok hayırlı bir rüyadır ve şans anlamına gelir. Rüya sahibinin kazançtan yana yüzünün güleceğine, işlerinin yolunda gideceğine, hayatında bolluğun, bereketin ve verimin olacağına işaret eder. Rüya sahibinin işlerden yana kısmetinin çok açık olacağı anlamına gelir. Kişi, kolay yoldan ama çok karlı işler yapmanın yollarını bulacak demektir. Rüyada takvim görmek, hayırlara ve güzelliklere yorulur.

Rüyada Takvim Yaprağı Görmek

Rüyada takvim yaprağı görmek, rüyayı gören kişinin hayatının yolunda, işlerini de istediği gibi gideceği şeklinde tabir edilir. Kişi, çok çalışıp, harcadığı emeğin karşılığını hak ettiği şekilde almayı başaracak demektir. Rahat ve güzel bir hayata işaret eder.

Rüyada Takvim Yaprağı Koparmak

Rüyada takvim yaprağı kopardığını gören kişi hayatta her dileğine ve isteğine kavuşacak, elini attığı her işten başarıyla, zaferle ve alnının akıyla çıkacak, ustaca zorlukların üstesinden gelmeyi öğrenecek ve huzursuzluğa meyden vermeden huzur içinde yaşayacak demektir.

Rüyada İlkbahar Görmek

Rüyada ilkbahar görmek, umutların yeşermesi, yeni başlangıçlar, hayırlı kararlar ve isabetli adımlar olarak değerlendirilir. Canlanmaya, yenilenmeye, keyif ve afiyette olmaya, yaşam enerjisine kavuşmaya tabir edilir.

Rüyada Yaz Ayını Görmek

Rüyada yaz ayını görmek, büyük mutluluk, sağlık, şans ve kısmet anlamına gelir. Rüya sahibinin yaşayacağı güzel günlere delalet eder. Kişi, hayallerine ve isteklerine kavuşacaktır diye tabir edilir.

Rüyada Sonbahar Görmek

Rüyada sonbahar görmek, üzüntü, sıkıntı ve keder olarak yorumlanır. Rüya sahibinin yaşayacağı hem maddi hem de manevi kayıplara işaret ederken, sonu hüzün ve vedayla bitecek gönül ilişkilerine delalet eder.

Rüyada Kış Mevsimi Görmek

Rüyada kış mevsimi görmek, yorgunluk ve huzursuzluğa, çalışma ve yaşama isteğini kaybetmeye işaret eder. Rüya sahibinin her şeyden elini eteğini çekeceği bir dönemin yaşanacağı anlamına gelir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Takvim Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Duygu (19 Şubat 2015 saat: 07:10)

  iyi günler ben rüyamda şuanda ayrı olduğum sevgilimle beraber onun işyerine gidiyoruz. Ben sürekli kendimi saklamak istiyorum kimse görmesin diye ama ordaki herkes görüyo beni ve onun arkadaşı olan birisi bana bir türk bayragı bir tane takvim ve ajanda türü birşeyi hediye olarak veriyor. Acaba anlamı nedir yorumlarmısınız

 2. Mine (19 Ocak 2015 saat: 10:05)

  Rüyamda 3 âdet takvim gördüm bitanesin de 5 diğerinde 27 sayilari vardı üzerinde 5 yazili olani erkek arkadaşım aliyor 27 yazanida ben alıyorum hatta o 5 yazili olanı aldı diye kiziyorum ona daha guzeldi diye yanliz benım aldigim takvimin yaprağını da mevlid kandili yazıyordu bir gün öncesinde erkek arkadaşımda ruyasinda bana takvim verirken ggörmüştü kendini internetten yorumlara bakmistik guzeldi :) ruyami yorumlarsaniz sevinirim

 3. hamza kakilli (25 Aralık 2014 saat: 14:33)

  Rüyamda bana bir çanta içinde insan kalbi veriyorlardı çantayı acil vakti çim da kalbi durmadan atıyordu bana bu kalbi veren ünlü taninmiş insanlar veriyordu ve bana şunu söylüyorlardı sen seçilmiş olansın bu kal senin ve arkamdan çok kişi koşuyordu ve bu kalbin bende olduğunu kimsenin bilmesini istemiyorlardı..bilgilendirir deniz sevinirim.

 4. Enes (23 Ekim 2014 saat: 09:10)

  Rüyamda sevdigim kız traktör kullanıyordu. Bir su kanalı vardı kanalın üstündede iki ad.
  Köprü vardı. Kız traktörü kullanırken kanalın kanarında bariyerlere sürttürdü ileri gitmeye çalıştı
  Motor patinaj çekti. Sonra ben onu izliyordum traktore yaklaşıp vetesi boşa aldım. Traktörün.arka tekerini elimle çevirip geriye götürdüm. Sonra demir köprüye baktım dedimki. Bu traktör çok büyük bi köprüye sıgmaz. Kıza dedim sen çekil ben kullanayımm. Sonra dedigim gibi motoru sürüp büyük
  Taş köprüden geçtim.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,