RuyaTabirleri.com

Rüyada Talaş Görmek

Rüyada talaş görmek, rüyayı gören kişinin karlı işlere gireceğine, kazancının çoğalacağına, rızkının genişleyeceğine, başarılarının artacağına bu sayede makam edineceğine ve itibar sahibi olacağına rivayet edilir. Rüya sahibinin yaşadığı kötü günlerin etkisinden kurtulmayı başaracağına, zorluklarını aşmayı bileceğine, içindeki huzursuzluktan kurtulacağına böylece tabiri caizse çok daha güzel günlere yelken açacağına işaret eder.

Rüyada Talaş Süpürmek

Rüyayı gören kişinin yanlış işlere girerek maddi zarar edeceğine, eline geçecek fırsatların kıymetini bilemeyerek onları boşa harcayacağına, malından ve parasından kaybedeceğine böylece yokluğa düşeceğine, ekmeksiz kalacağına ve ihtiyaçlarını karşılayamayacak duruma düşerek hayatını idame ettiremez olacağına rivayet edilir.

Rüyada Talaş Tozu Görmek

Rüyayı gören kişinin şifaya kavuşacağına, kurtuluşa ereceğine, Allah’ın lütufları ile karşılaşacağına, bu sayede daha güzel bir hayatın sahibi olacağına tabir edilir. Rüya sahibinin sağlığının, keyfinin, ağız tadının, neşesinin ve huzurunun yerine geleceğine, elinin bollaşacağına, rızkının da genişleyeceğine delalet eder.

Rüyada Evde Talaş Görmek

Rüyayı gören kişinin hanesine bolluğun ve bereketin geleceğine, yediği ekmeğin verimli olacağına, işlerinin artacağına, gelirinin de garanti altında olacağına işaret eder. Geçimin kolaylaşması sayesinde evdeki muhabbetin ve mutluluğun artacağı anlamına gelir.

Rüyada Çuvalla Talaş Görmek

Büyük şans ve bitmeyecek zenginlik olarak kabul edilir. Rüyayı gören kişinin karlı yatırımlara ve ihalelere gireceğine, harcadığının çok daha fazlasını geri kazanacağına, bu sayede malına mal, parasına da para ekleyeceğine alamet eder.

Rüyada Ağaç Talaşı Görmek

Rüyayı gören kişinin işlerinde bolluk olacağına, başarısının artacağına, hayatının daha konforlu ve lüks duruma geleceğine delalet eder. Rüya sahibinin kendisine hayır getirecek işlere girme cesareti göstereceğine böylece hem ticarette deneyim kazanmış olacağına hem de istediği hedefe ulaşmayı başararak, kendini ispat edeceğine işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!