RuyaTabirleri.com

Rüyada Talebe Görmek

Rüyada talebe görmek, rüyayı gören kişinin, hayatının ve işlerinin baştan aşağı rahat edeceği bir duruma geleceğine, uzun zamandan beri aksayan işlerin kısa süre içinde düzeleceğine, yapılacak olan bazı atılımların yakında sona ereceğine, yaptığı işlerin çok iyi kazançlar getireceğine ve hayal ettiği şeylere yakın bir zaman içinde kavuşup hiç olmadığı kadar mutlu olacağına rivayet eder. Aynı zamanda, güzel haberlerin alınacağına delalet eder.

Rüyada Talebe Olmak

Rüya sahibinin, hayatını çok iyi yerlere götürecek, hayırlı kazançlar elde etmesine yardım edecek, sıkıntı çektiği konularda çözüm sağlayacak çalışmalar gerçekleştireceğine, uzun zamandan beri yapılan çalışmalarda ortaya çıkan sıkıntıların sona ereceğine ve hayallerin gerçeğe döneceğine alamet eder.

Rüyada Talebe Olduğunu Görmek

Rüyayı gören kişinin, hayallerini gerçekleştirmek için bazı adımlar atacağına, bu sayede büyük kazançlar elde edeceğine, engel olmak isteyen kişilere rağmen bazı adımlar atılacağına, daha sonra başlayacak bir işe ortak olarak girerek kazancın daha da arttırılacağına ve sevilen kişiler için bazı sürprizler yapılacağına işaret eder.

Rüyada Öğrenci Görmek

Rüya sahibinin, iş hayatı içinde ve aile hayatı içinde çok hayırlı ve sevinçli olaylar yaşanacağına, sorunların ve sıkıntıların yakın bir zaman içinde sona ereceğine, güzel haberlerin alınacağına, kısa bir duraklama dönemi yaşanacağına ve büyük bir sorun yüzünden tartışma yaşanan kişiler ile aradaki sorunların çözüme kavuşacağına rivayet eder.

Rüyada Öğrenci Olmak

Rüyayı gören kişinin, hayat içinde büyük tartışmalar yaşanmış bir olayın çözüme kavuşacağına, eş, dost ya da akrabalarından birinin başının sıkıştığı bir durumda yardımına koşacağına, yaşanan kötü durumların kısa süre içinde sona ereceğine, büyük atılımların yapılacağına ve yanlış giden bazı durumların sevilen kişilerden alınan destek sayesinde kısa zamanda son bulacağına rivayet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!